Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΑΜΟΙΒΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ-ΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

Κοριτσάκια καμιά τιμούλα καμιά;

 

Για τη Βιοκλινική (πρώην Γαληνός) έχω ακούσει καλά λόγια. Μήπως ξέρει καμιά τιμές καισαρικής εκεί;

με το καινουργιο πακετο των 3 ημερων βγαινει το δικλινο με παιδιατρο και αναισθησιολογο κοντα στα 1300. απο εκει και περα εξαρταται απο το ποσες αντιβιωσεις και ατιπηκτικες ενεσεις θα σου δωσει ο γιατρος σου αν και οι πιο ..μοντερνοι δεν δινουν καθολου μετα την καισαρικη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σημερα γενναω στην γενικη λογικα παω για φτ σας παρακαλω ξερει καμια ποσο εχει διαφορα το δικληνο απο το μονοκληνο? χωρις θεα? πεστε μου γιατι πρεπει να αποφασησω σημερα

PrEjp2.png

knDrp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν καταλαβαινω την επιθετικοτητα ορισμενων...

υγεια να χουν ολα τα μωρακια και φυσικα ολα να μας πανε καλα...

και γω στην βιοκλινικη θα γεννησω,η γιατρος ειναι εκει και στην γενικη,αλλα βιοκλινικη ειναι πιο οικονομικα.τωρα για αμοιβη 1000 ευρω η γιατρος και γυρω στα 1500 στην κλινικη,ολα μαζι αναισθησιολογος,παιδιατρος μαια

kemip3.png
Link to comment
Share on other sites

με το καινουργιο πακετο των 3 ημερων βγαινει το δικλινο με παιδιατρο και αναισθησιολογο κοντα στα 1300. απο εκει και περα εξαρταται απο το ποσες αντιβιωσεις και ατιπηκτικες ενεσεις θα σου δωσει ο γιατρος σου αν και οι πιο ..μοντερνοι δεν δινουν καθολου μετα την καισαρικη

 

 

Ευχαριστώ πολύ! Πάρα πολύ καλό ακούγεται!

[URL="http://ticker.7910.org/eng"][/URL][URL="http://ticker.7910.org/eng"][IMG]http://ticker.7910.org/an1cCDC0g410010MzU4NzIzZGp8NDMyOTdkYXxvdXIgcHJlY2lvdXMgR2VvcmdpYSBpcw.gif[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Υ.Γ...ο γυναικολογος μου με εκοψε αποδειξη για 1000 ευρω μονος του:!::!:

Anny, στείλε μου παρακαλώ με πμ ποιος είναι αυτός ο γιατρός! Σίγουρα αποτελεί εξαίρεση!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ...ο γυναικολογος μου με εκοψε αποδειξη για 1000 ευρω μονος του:!::!:

κι ο δικος μου παρολο που δεν θελαμε την αποδειξη..και οσες φορες πηγαινα την εκοβε κανονικα κι οποτε ξεχνιομασταν γιατι πιαναμε την κουβεντα,μου την εδινε την επομενη φορα που πηγαινα μαζι με αυτην για την επισκεψη..

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια, καλησπέρα! Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιον γυναικολόγο που να συνεργάζεται με τον Αγιο Λουκά; Είμαι στην 1η εγκυμοσύνη :D

Καλησπέρα. Παρακολουθώ το forum εδω και ένα χρόνο άλλα γράφω πρώτη φορά. Τον Απρίλιο του 2010 έφερα στον κόσμο το πρώτο μου παιδάκι στον Αγιο Λουκά. Ο γιατρός μου είναι ο Χρήστος Αργυρίου. Απλά καταπληκτικός και υπέρ του φυσιολογικού τοκετου. Με περίμενε 12 ώρες να γεννήσω. Η εμπερία μου απο τον Άγιο Λουκά πολύ καλή. Είχα μονόκλινο και πλήρωσα για φυσιολογικό τοκέτο 2100 για το δωμάτιο, 150 για την αναισθησιολόγο και 1200 ο γιατρός μου.

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει το μωρακι

καλες μου φαινονται οι τιμες

ευχαριστημενη απο το δωματιο και γενικα την κλινικη;

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...