Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καθαρισμα πλακιδιων μπαλκονιου


gimnasio

Recommended Posts

μερικα πλακακια στο μπαλκονι εχουν αλλαξει χρωμα απο νερα που ειχαν μεινει στασιμα. Δεν καθαριζουν τα πλακακια με ό,τι δοκιμασα.

 

Εχετε κατι υποψιν;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Λοιπόν, το καθαριστικό μου το έφερε η καθαρίστρια κι έκανε δουλειά! Λέγεται Κ-16 PROFESSIONAL για επαγγελματική χρήση (καθαριστικό υγρό κεραμικών πλακιδίων & αρμών)της New Line, αλλά δε ξέρω πού το πουλάνε.

Το μόνο κακό είναι ότι μυρίζει πολύ έντονα και καλό είναι να μην έχετε τα παιδιά σπίτι όταν το χρησιμοποιήσετε. Εμένα μύριζε από τη βεράντα, μέσα στο σπίτι για καμιά ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πας σε καταστημα με χρωματα, σιδηρικα κλπ κλπ και να ζητησεις της Durostick το καθαριστικο πλακιδιων...κανει θαυματα! και εχει αρωμα λεμονι(μη παρασυρθεις βεβαια, ειναι ισχυρο χημικο). Αυτο...

 

http://www.durostick.gr/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=257〈=el&vmcchk=1&Itemid=257

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα, θελω να μου απαντησετε σε κατι αν μπορειτε. Εχω στο μπαλκονι μου μαρμαρο και σε ενα σημειο εχει σημαδι απο τροχο κοψιματοσ πλακιδιων. Σκεφτομαι να βαλω πλακακι στο μπαλκονι. Θα πρεπει να βγαλω το μαρμαρο η απο πανω θα κολλησω το πλακακι; κοστιζει πολυ για να γινει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...