Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χώρος στα νότια προάστια για τα δεύτερα γενέθλιά μας


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα τη βοήθεια σας γιατί ψάχνω χώρο στα νότια προάστια για τα γενέθλια του γιου μου τα οποία είναι τέλος Μαΐου. Θα είμαστε 10 μικρά (2 με 6 ετων) και καμιά 25 άρια μεγάλοι. Πρόσφατα πήγα στο παίξε γέλασε στην Αργυρούπολη που μου άρεσε πολύ αλλά θα ήθελα να έχω και κάποια άλλη εναλλακτική. Αν έχει και κήπο ακόμη καλύτερα.σκεφτομουν κάτι σε κέντρο δημιουργικής απασχόλησης δεδομένου ότι τα φουσκωτά παιχνίδια δε μου αρέσουν και πολύ αλλά δεν έχω ιδέα. Ευχαριστώ για τη βοήθεια:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το παρκο ναυαρινο στην ηλιουπολη πισω απο την πλατεια του ικα.Ειναι σε εξωτερικο χωρο με φουσκωτα μεσα ομως.εχει πολλα τραπεζακια και πολλα παιδακια κανουν παρτυ εκει.Ειναι πολυ ομορφο μερος.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην χαλάσω το θέμα της Μαριάννας, ενδιαφέρομαι για το ίδιο , παιδότοπο στα Ν.Π , χωρίς φουσκωτά, για παιδικό πάρτυ, αλλά με ωραίο εσωτερικό χώρο... Αν έχετε να προτείνετε κάτι , θα το εκτιμούσα...

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην χαλάσω το θέμα της Μαριάννας, ενδιαφέρομαι για το ίδιο , παιδότοπο στα Ν.Π , χωρίς φουσκωτά, για παιδικό πάρτυ, αλλά με ωραίο εσωτερικό χώρο... Αν έχετε να προτείνετε κάτι , θα το εκτιμούσα...

 

Είχαμε περάσει όμορφα στο Παίξε Γέλασε στην Αργυρούπολη.

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε περάσει όμορφα στο Παίξε Γέλασε στην Αργυρούπολη.

 

 

To "παιξε γέλασε" μου αρέσει και μένα , αλλά, όπως και η θεματοθέτρια, θα ήθελα και μερικές εναλλακτικές , αν υπάρχουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To BLANOS BOWLING στη Γλυφάδα έχει ολόκληρο όροφο με παιχνίδια κλπ που κάνει παιδικά πάρτυ. επισης είχε ωραίο φαγητό στο πάρτυ που πήγαμε εκει. Ηταν πολύ καλό

:P
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...