Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα, pitsaki.

Πήγα πριν λίγες μέρες στον παιδότοπο Παραμυθι στην Ν. Ιωνία.

Ισως να μην είμαι κατάλληλη να κρίνω έναν παιδότοπο γιατί έχω πάει σε ελάχιστους αλλά θα σου πω πως μου φάνηκε.

Τα καλά του: δεν καπνίζουν μέσα

οι κοπέλες που επιτηρούν είναι πολύ συμπαθητικές

το τοστ ηταν καλό

πολύ φιλικό το περιβάλλον

και μαζεύει αρκετο κόσμο.

Τα ασχημα του: λίγο αποπνικτική η ατμόσφαιρα(πολύ ζεστη)

μικρός ο χώρος

λίγες δραστηριότητες

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΡΕΣΕ. ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

γεια σας εχω παει και εγω σε αυτο τον παιδοτοπο. ειναι συμπαθητικα αλλά αν ο καιρος το επιτρεπει μπορω να σας πω για την παιδικη χαρα Πικιωνη στο ψυχικο. πολυς χωρος, πρασινο, γωνιες που τα παιδια μπορουν να εξευρευνησουν και να παιξουν ανετα και χωρις φοβο. ο χωρος ειναι κλειστος και με φύλακα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορείς να μας δώσεις μήπως την ακριβή διεύθυνση της παιδικής χαράς στο Ψυχικό?? Ευχαριστούμε!!

 

 

 

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΤΕΛΙΚΑ (SORRY), ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 17 ΤΗΛ 2106743924 ΟΧΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ώρες 10.00 - 17.00 χωρίς εισοδο φυσικά, έχει από ότι θυμάμαι και λίμνη με πάπιες super!!!

Επισης πολυ καλο είναι και το Οικολογικο Παρκο Ανακύκλωσης στο Ψυχικό (αυτό είχα μπερδέψει) τηλ. 2106774206, αυτό όμως έχει είσοδο 1 ή 2 ευρώ νομίζω με τσουλήθρες, πύργο και λαβύρινθο. Το σημαντικό είναι οτι τα παιδιά μαθαίνουν για την ανακύκλωση. Να περάσετε καλά!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...