Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το χωριο της αγαπης θεσσαλονικη


sotiria2008

Recommended Posts

Γεια σας θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι στην νεαπολη θεσσαλονικης λειτουργει το χωριο της αγαπης στο πρωην στρατοπεδο στρεμπενιωτη και εχει και φιλανθρωπικο χαρακτηρα.Τωρα το εμαθα κι εγω μηπως καποια μανουλα πηγε να μας πει εντυπωσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Δεν εχω καταφερει ακομη να πας.Μου ειπαν ειναι χριστουγεννιατικο χωριο στο στρατοπεδο μεσα στο πρωην στρεμπενιωτη στη νεαπολη.

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα και δεν μου αρεσε καθολου. το παγοδρομιο ειναι τελικα ενας χωρος που κανουν ρολερς και οχι πατιναζ, εχει την πισινα με αυτες τις φουσκωτες μπαλες που μπαινουν τα παιδια και προσπαθουν να κινηθουν, ενα τραμπολινο, κατι αυτοκινητακια με ενα ευρω παρακαλω την φορα, σπιτακια που πουλανε ζυμαρικα, ψαρακια για ενυδρειο, φασολαδα, λουκουμαδες, μια μικρη μπουτικ του παοκ, ενας παγκος με βιβλια, δυο σπιτακια με παιχνιδια για να αγορασεις και καπου χωμενο ενα σπιτακι του αγιο βασιλη με εναν αγιοβασιλη ψηλο και αδυνατο και τον φωτογραφο στημενο απεναντι. εμας δεν μας εδωσε σημασια επειδη δεν θελαμε να βγουμε φωτο

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνεται ωραίο ..! Δεν πήγα αλλά μπορούμε να πάρουμε μια ιδέα από εδώ http://www.toxoriotisagapis.gr/#

 

Και επειδή είστε από Θεσσαλονίκη αν θέλετε δείτε εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=108775 και πείτε και τη γνώμη σας , είτε θετική είτε αρνητική . Δεν βλέπουμε όλοι πάντα τα πράγματα ίδια ...Ο καθένας μας είναι διαφορετικός , διαφορετικά δε θα υπήρχε και ενδιαφέρον στη ζωή !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...