Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟRRENT ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΕΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ FORUM , ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΚΑΛΥΨΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ . ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ TORRENT , ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ , ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ , ΙΑΤΡΙΚΑ ΚΛΠ . ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΕ . ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλώς ήρθες στο forum και με το καλό το μωράκι σου!

Για torrent είναι νομίζω δύσκολο να βρεις. Υπάρχουν ωστόσο πολλές ενδιαφέρουσες σελίδες που έχουν άρθρα με σχετική θεματολογία όπως για παράδειγματο iatronet.gr, τo medlock.gr, τo womenonly.gr κτλ. Κι εγώ ανακάλυψα το parents.gr όταν ήμουνα έγκυος, πέρυσι τέτοια εποχή και νομίζω ότι πιο πολύ ενδιαφέρον θα βρεις στο forum παρά σε οποιοδήποτε βιβλίο. Εμένα τουλάχιστον με βοήθησε πάρα πολύ και ιδιαίτερα στο θέμα του θηλασμού. Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με έναν πόνο η γέννα!

eOSyp3.png BwuCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...