Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΩΔΕΙΟ Μουσική δημιουργία (ηλ. κιθάρα)


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους, ήθελα να μου πει κάποιος αν έχει εμπειρία απο το το ωδείο μουσική δημιουργία στον αγιο Ιωάννη στη Δάφνη για ηλεκτρική κιθάρα.Του εχει καρφωθεί του γιου μου εδω και δυο χρόνια και αποφάσισα να τον πάω. Εγώ τον χώρο τον εχω γνωρίσει παλαιότερα απο αλλη δραστηριοτητα και ημουν πολυ ευχαριστημενη αλλα θα ήθελα να ξερω αν εχει κάποιος απο εσας προσωπική εμπειρία σαυτον τον τομέα γιατι με ενδιαφέρει πολυ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς είχαμε μια τρομερή εμπειρία με τα ωδεία...λόγω μετακόμισης από Δάφνη αναγκαστήκαμε να αλλάξουμε ωδείο και να φύγουμε από τη Μουσική Δημιουργία. Πήγαμε λοιπόν σε ένα πολύ γνωστό ωδείο τέλος παντων και το παιδί μετά τους 3 μήνες άκουγε ωδείο και έβγαζε σπυριά δεν ήθελε να πάει με τίποτα για μάθημα, έκλαιγε και χτυπιόταν...στενοχωρήθηκα πολύ όταν μου είπε ότι δεν θέλει να ξαναπάει γιατί μ αρέσει η μουσική και θέλω να ασχοληθεί...πέρσι επιστρέψαμε στη μουσική δημιουργία και ευτυχώς βρήκαμε τον παλιό μας ενθουσιασμό! Ξεκινήσαμε και παιδικό τραγούδι μαζί με πιάνο... εκτός από το ιδιαίτερο μαθημα εκεί τους βάζουν σε γκρουπάκια παίζουν σε σύνολα και τραγουδούν.Οι δασκάλες δεν είναι τόσο πιεστικές εγώ τους έχω τυφλή εμπιστοσύνη πια. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΨΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΩΔΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ 7 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΙΘΑΡΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΩΔΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 125 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 45 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΩΡΗΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ (ΚΡΥΟΝΕΡΙ Ή ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΠΟΥΔΩΝ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΛΟΓΩ ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...