Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κολυμβητήριο στο Άλσος Βεϊκου?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

είχα ρώτησει πιο παλιά αν θυμάμαι καλά η ηλικία είναι να έχει κλεισει τα 4 το παιδί, τα τμήματα τα παιδικά ήταν κυρίως μεσημέρι μέχρι τις 5 το αργότερο και νομίζω κόστος ήταν 20-30 ευρώ.

Επίσης όταν είχα ρωτήσει εγώ μου είχαν πει οτι δεν έχει θέσεις κι οτι αδειάζουν το χειμώνα που κάποια παιδιά δεν πηγαίνουν.

Αν μένεις κοντά εκεί έχει και στη Γκράβα πλάλι περίπου μπορείς να ρωτήσεις κι εκεί.

Ελπίζω να βοήθησα, εμεις μενουμε κοντά αλλα τελικά πηγαμε στο Ολ.Στάδιο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση! Ν.φιλαδελφεια μένουμε, οποτε κ η γκραβα μας βολεύει. Στο ολυμπιακό στάδιο ισχύουν τα ίδια για την ηλικία κ το ωράριο? δεν θα προλαβαίνει να κοιμηθεί καθόλου

Εντιτ: κ φυσικά εμείς 5 σχολαμε

Link to comment
Share on other sites

Στο Ολ.Στάδιο αν κάνει στη μεγάλη πισίνα πρέπει να μη φοράει πάνα και να λέει πότε θέλει τουαλέτα.

Ο γιος μου που είναι τώρα 5 1/2 κάνει απο 3 1/2 χρονών και η κόρη μου που είναι 3 1/2 κάνει απο 2 1/2 στη μεγάλη κλειστή πισίνα.

Εχει πολλούς συλόγους και πολλά τμήματα με διάφορες ώρες, τα λεφτά είναι περίπου στα 50 ευρώ για ένα παιδί και 75 για δύο για 3 φορές την εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τουλαχιστον στο σύλλογο που πάμε εμείς το πρώτο μάθημα είναι γύρω στις 4.30 και το τελευταίο αρχίζει 7.10 και τελειώνει στις 7.55. Είναι 45λεπτα.

Εχει πολλούς συλλόγους μπόρεις να πας μια μέρα να ρωτήσεις οτι θες, να πάρεις πληροφορίες για όλους και να δεις ποιός σου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...