Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφεδάκι στο Ηράκλειο Κρήτης


Πέλλα

Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Δν εχω κανονισει τιποτα,μπορω να το συνδιασω με κινηματογραφο για τους μεγαλους με τον μπαμπα τους

Πρωι κανονιζονται οι συναντησεις ή απογευμα??

4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ηλιάννα!

Είμαι καινούργιο μέλος και δεν έχω συναντηθεί ακόμα με τα κορίτσια. Το μωράκι μου είναι 8 μηνών και θα έρθουμε παρέα.

Δεν έχουμε ακόμα κανονίσει ούτε ώρα ούτε μέρος, δεν ξέρω τι γινόταν μέχρι τώρα. Αρχικά βολιδοσκοπώ να δω πόσοι είμαστε.

Οπως ζήτησες, θα σε ενημερώσω μόλις αποφασίσουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι εγεινε τελικα θα γινει η συναντηση ? πειτε μου αν εινει να ερθω και εγω

Ευδοκια που χαθηκες ?

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια χαίρομαι που συμφωνήσατε οι περισσότερες για μία συνάντηση. Προσπαθούμε αρκετό καιρό τώρα για απαρτία. Αν και είμαι διαθέσιμη κάθε Κυριακή, δυστυχώς την Κυριακή 12/10 που προτείνατε θα λείπω. Αν κανονίσετε κάτι όταν συναντηθείτε βάλτε με στη λίστα ώστε να σας δω στην επόμενη συνάντηση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μάλλον είμαι διαθέσιμη αυτή την Κυριακή...

Και την επόμενη έχω γιορτή στην οικογένεια...

Και τη μεθεπόμενη ακολουθεί και η αργία... δύσκολο το βλέπω...

 

Κρίμα...

an1cERGHus01210MTY0ZHwwMDA1NjY5ZGF8RGlvbmVcJ3Mgam91cm5leS4uLg.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια εγώ θα λείψω για λίγες μέρες, αλλά όταν επιστρέψω και αν δεν έχει επιτευχθεί η πολυπόθητη απαρτία, θα βρίσκομαι κάθε Κυριακή για καφέ σε συγκεκριμένο μέρος και ώρα και θα περιμένω όσες πιστές προσέλθουν!!! Φιλιά πολλά!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια εγώ θα λείψω για λίγες μέρες, αλλά όταν επιστρέψω και αν δεν έχει επιτευχθεί η πολυπόθητη απαρτία, θα βρίσκομαι κάθε Κυριακή για καφέ σε συγκεκριμένο μέρος και ώρα και θα περιμένω όσες πιστές προσέλθουν!!! Φιλιά πολλά!!

χαχαχαχα ο επιμένων νικά :) ΜΑ γιατι πρεπει αρων αρων να ειναι Κυριακη??? Εγω πηγα την προηγουμενη Κυριακη στο funnyLand και γινοτανε ο χαμος...ουτε να κατσεις μπορουσες ουτε να συζητησεις την μικρη την επιασε αμοκ απο την φασαρια :(:(: (:(

Χαθηκανε τα αλλα απογευματα του θεου???

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...