Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κωφη νηπιαγωγος


Recommended Posts

ειναι πολυ ομορφο που η κοπελα προσπα8ει κ ακομα πιο αξιεπαινο το οτι την προσλαβανε..μπραβο..ολοι εχουν δικαιωμα στν ζωη κ στν εργασια!!αλλα οσο αν8ρωπινες και ν ειμαστε οταν αφορα τν ζωη του παιδιου μας δεν νομιζω να μασταν κ πολυ ηρεμες οταν τ παιδι 8α ταν στν συγκεκριμενο στα8μο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τείνω να πιστεύω (αφού η θεματοθέτρια ΔΕΝ έχει απαντήσει ξανά) ότι μιλάμε εντελώς θεωρητικά και δεν υπάρχει εν τέλει καμία κωφή νηπιαγωγός. Κουβέντα να γίνεται. Εκτος και αν εσείς γνωρίζετε καμία ή πιστεύετε ότι το Ελληνικό κράτος θα διόριζε κάποια.

Link to comment
Share on other sites

Εμμακι,

 

... Αν εσύ αποδέχεσαι τα πάντα χωρίς να προβληματιστείς, ε αυτό είναι μόνο δικό σου πρόβλημα.

Το ξέρω ότι δεν μου πέφτει λόγος αλλά ..... δεν είναι ευγενικό αυτό (που θε έλεγε και ο γιος μου)

 

Με προβληματίζει αν ένας τυφλός μπορεί να διδάξει σε μικρά παιδιά. Όχι να διδάξει γενικώς. Αλλά σε πολύ μικρά παιδιά θα με προβλημάτιζε. Με υποστήριξη από άλλον εκπαιδευτικό, ναι, μόνος ε, ας προσγειωθούμε

Η αλήθεια είναι ότι στην Ελλάδα οι άνθρωποι με προβλήματα όρασης δεν μπορούν ούτε να κυκλοφορήσουν στο δρόμο. Πόσο μάλλον να διδάξουν αυτοτελώς σε μία τάξη. Αυτό όμως πρέπει να μας προβληματίσει, όχι δηλαδή αν αυτοί έχουν τη δυνατότητα, αλλά αν εμείς τους το επιτρέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...