Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

TΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΛΗΤΩ 210


Ntanty

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ στο Λητώ ή να ρωτήσεις τον γιατρό σου?

ειναι νωρις ακομα ,απλα θελω να ενημερωθω αν καποια απο εσας ξερει κατι!

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως δεν θα σε ρωτησουν στο Λητω ποτε σκοπευεις να πας για να γεννησεις ουτε πιο γιατρο εχεις..

 

to theleis na peis???????????den katalave kaneis tipota.

[/url]

 

foxfoxabu20101022_-8_My+son+is.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

το οικονομικο τρικλινο εχει με καισαρικη 2060 ενω το κανονικο τρικλινο εχει 3000Ε......στο μαιλ που μου εχουν στειλει διευκρινιζουν οτι δεν υπαρχει καμια διαφορα στις υπηρεσιες αναμεσα στα δυο τρικλινα......τοτε ποιος ο λογος υπαρξης του οικονομικου?

Ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να μου κανει εκπτωση στο δωματιο.....αραγε αναφεροταν στο κανονικο τρικλινο ή εκπτωση επι του οικονομικου τρικλινου?Μπερδευτηκα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ EV. ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΕΞΑΚΛΙΝΟ ΤΟΥ ΛΗΤΩ. ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΔΥΟ ΤΡΙΚΛΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ. Η ΚΥΡΙΑ ΔΗΛ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΤΡΙΚΛΙΝΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ. ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ, ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ 3 ΚΡΕΒΑΤΙΑ. ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΒΑΝ ΣΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΡΙΚΛΙΝΑ. ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ

rcTTp2.png?FOa8LWun

eoSGp2.png?NA1YYvQ4

Link to comment
Share on other sites

Εάν το τρίκλινο με καισαρική κοστίζει τώρα 3100, έχουν ανεβεί απίστευτα οι τιμές. Εγώ πλήρωσα 2 χρόνια πριν (Ιούνιο 2008) ΔΙΚΛΙΝΟ με καισαρική 3200, ενώ τότε το τρίκλινο είχε 2100. Έτσι εξηγείται γιατί εμφανίστηκε το οικονομικό τρίκλινο, αφού η τιμή του κανονικού έχει πάει στα ύψη! Ανεξαρτήτως τιμής πάντως, το Λητώ κατά τη γνώμη μου και από τις εμπειρίες φίλων σε άλλες κλινικές, είναι συγκριτικά το καλύτερο.

wjhKp3.png

c5dop3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια το εχω ξανα γραψει και αλλου αλλα θα το ξαναπω.οι τιμες αυτες ειναι σχετικες.ο γιατρος αμα θελει μπορει να κανει πολυ καλυτερη τιμη.γεννησα τον ιουνιο σε δικλινο με καισαρικη.η τιμη ηταν 4000 αν θυμαμαι καλα και πληρωσα 3300.ολα ειναι θελα γιατρου.μην ντρεπεστε να ρωτατε το γιατρο τι καλυτερο γινετε.τοσα λεφτα σκαμε.παντως τα οικονομικα τρικλινα ειναι πολυ πολυ μικρα.οχι οτι το δικλινο ηταν μεγαλο.κι αυτο μια σταλια ηταν.αλλα και στα μονοκλινα που εριξα ματια δεν μπορω να πω οτι ηταν μεγαλα.ενα κρεβατι και μια πολυθρονα ολο κι ολο.και ενα γραφιακι μια σταλια.οι σουιτες ηταν ολα τα λεφτα.αυτες μαλιστα.δυαρακι κανονικο.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια το εχω ξανα γραψει και αλλου αλλα θα το ξαναπω.οι τιμες αυτες ειναι σχετικες.ο γιατρος αμα θελει μπορει να κανει πολυ καλυτερη τιμη.γεννησα τον ιουνιο σε δικλινο με καισαρικη.η τιμη ηταν 4000 αν θυμαμαι καλα και πληρωσα 3300.ολα ειναι θελα γιατρου.μην ντρεπεστε να ρωτατε το γιατρο τι καλυτερο γινετε.τοσα λεφτα σκαμε.παντως τα οικονομικα τρικλινα ειναι πολυ πολυ μικρα.οχι οτι το δικλινο ηταν μεγαλο.κι αυτο μια σταλια ηταν.αλλα και στα μονοκλινα που εριξα ματια δεν μπορω να πω οτι ηταν μεγαλα.ενα κρεβατι και μια πολυθρονα ολο κι ολο.και ενα γραφιακι μια σταλια.οι σουιτες ηταν ολα τα λεφτα.αυτες μαλιστα.δυαρακι κανονικο.

 

 

Ως τακτική πελάτης του Λητώ θα συμφωνήσω απόλυτα.... Κι εγώ δίκλινο στις δύο γέννες, δίκλινο και στην τρίτη! Καλά για σουίτα δεν παίζει!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ως τακτική πελάτης του Λητώ θα συμφωνήσω απόλυτα.... Κι εγώ δίκλινο στις δύο γέννες, δίκλινο και στην τρίτη! Καλά για σουίτα δεν παίζει!!!!!!!!!!!!!!!
εννοειτε οτι δεν παιζει...αυτο εννοουσα οταν εγραψα ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κυριολεκτουσα!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ δίκλινο και στις δύο γέννες στο Λητώ, τις περισσότερες ημέρες βέβαια ήμουν μόνη μου, έτυχε να μην έρθει κοπέλα. Όμως -ειδικά στο δεύτερο- που δεν ερχόταν σχεδόν κανείς επισκέπτης, περίμενα πώς και πώς να φέρουν μία κοπελίτσα, ειδικά μετά τις 24 ώρες που μου έβγαλαν ορό και καθετήρα. Αφήστε που σου αφήνουν το μωρό αν το ζητήσεις.

wjhKp3.png

c5dop3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ EV. ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΕΞΑΚΛΙΝΟ ΤΟΥ ΛΗΤΩ. ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΔΥΟ ΤΡΙΚΛΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ. Η ΚΥΡΙΑ ΔΗΛ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΤΡΙΚΛΙΝΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ. ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ, ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ 3 ΚΡΕΒΑΤΙΑ. ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΒΑΝ ΣΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΡΙΚΛΙΝΑ. ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ

 

στα οικονομικά τρίκλινο εχουν κλείσει τις πορτες με κοντρα πλακε.

βεβαια ακους τισ διπλα σαν να είσαστε στο ιδιο κρεβατι.

εγω φευρουαριο 09- 2700ε καισαρικη

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δίκλινο και στις δύο γέννες στο Λητώ, τις περισσότερες ημέρες βέβαια ήμουν μόνη μου, έτυχε να μην έρθει κοπέλα. Όμως -ειδικά στο δεύτερο- που δεν ερχόταν σχεδόν κανείς επισκέπτης, περίμενα πώς και πώς να φέρουν μία κοπελίτσα, ειδικά μετά τις 24 ώρες που μου έβγαλαν ορό και καθετήρα. Αφήστε που σου αφήνουν το μωρό αν το ζητήσεις.

 

Πράγματι στο αφήνουν! Πέρυσι είχα τη μπέμπα συνέχεια μαζί μου. Μόνο για άλλαγμα, μπάνιο και εξετάσεις την έπαιρναν! Τέλεια ήταν....:lol: Μια φίλη μου που γέννησε πριν 20 μέρες σε οικονομικό τρίκλινο δεν της έφερναν το μωρό γιατί γινόταμν χαμός από τους επισκέπτες, οπότε μόνο μετά το επισκεπτήριο! Και καλά έκαναν! Πάντως γενικά από τιμές, δεν το λες ούτε φθηνό ούτε και απλησίαστο σαν μαιευτήριο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΗΤΩ ΤΟΥ 2010???

απο 1800 και πανω το δωματιο( εξαρταται αν έχεισ κανει εξετασεις στο λητω τοτε υπαρχει μα μικρη εκπτωση). η αμοιβη του γιατρου απο 2000 χωρις αποδειξη και 2500 με αποδειξη. . αυτα μου ειπε ο δικος μου ο γιατρος:-(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...