Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εχετε ζωα στο σπιτι?


Recommended Posts

καλημερα, σας αρεσουν τα ζωα;

 

τα παιδακια σας πως τα πανε με αυτα;

 

εμεις εχουμε 2 λευκα λυκοσκυλα : τον μπλεηκ και την ιβανα και ενα κεραμιδογατο ( ονομα κι πραγμα) , τον νεμο. η μπεμπουλα αν και μικρη ξετρελαινεται οταν τα βλεπει! :lol:

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

emeis exoume thn irma, ena mikroswmo mix skulaki 14 xronwn. Eixa 2 gates piso apo thn oikodomh ...tis taiza, frontiza , giatrous ktl..h mia eixe spasmeni mesi kai perpatouse me ta mprostika podia mono...thn agapousa trela....alla telika kapoios M&*(^^(*&^ peige kai erikse ekei mesa 3 lukoskula gia na ta ksefortothei :evil: kai pane oi gates mou :'(...eimouna egkuos tote kai epese polu klama.

Pantos den ksero gia alous dhmous h gia thn athina alla o Dhmos kalamarias me exei boithisei polles fores me adespota skulia kai gates!

Link to comment
Share on other sites

Μας αρέσουν και έχουμε 2 γάτες :) Τον αραπάκο και την γυφτσα !

 

Με ενδιαφέρει πολυ να δω απόψεις απο οσο το δυνατον περισσότερους και ειδικα απο άτομα που έχουν γάτες μεσα στο σπιτι να ξέρουμε τι μας περιμένει ! :D

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε τρία χρυσόψαρα και έναν γατούλη ρώσο μπλε, που είναι κούκλος και με τρόπους ανθρώπινους...

Χωρίς να λογαριάσω τον άλλο γατούλη, τον Χοντρό, που κυκλοφορεί στην αυλή και νομίζει πως είναι σκύλος :lol:, ούτε τις αμέτρητες γάτες της γειτονιάς που περιδιαβαίνουν στα μπαλκόνια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pantos ksexasa na sas po oti o skulos mas den ta paei katholou kala me to moro... :( ..den thelei na to blepei..allazei domatio otan blepei to moro. Pantos exthes me ekane entuposi to eksis...me peire o upnos ston kanape kai to moro koimotane sto domatio tou..otan ksupnise arxise na gkriniazei kai den to akouga... irthe to skuli me ksupnise kai peigeno sthn porta tou morou..san na mou elege..ksupna kale to moro klaei!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειχα την λουση η οποια πεθανε

μετα τον νταλκο τον γιο της ο οποιος εζησε 14 χρονια κ εφυγε απο καρκινο

τωρα εχω την κορη του την ζηνα :!::D

εχω κ μια χελωνα ποτε την χανω ποτε την βρισκω :!::D

Link to comment
Share on other sites

και εμεις εχουμε ενα σκυλακι???το ραν τα πλαν σε μποξερ :lol::lol: ειναι 4 χρονων, το λατρευει το μωρακι μας αν κ τωρα τελευταια τα φεραμε σε επαφη(ειναι κ 25 κιλα βοδι) και εχω πολλες τυψεις που δεν ασχολουμαι μαζι της τοσο πολυ οσο πριν το μωρο :oops::oops: παντως την λατρευωωωω, βγαζει ομως ρε παιδια πολυ τριχα εχετε καμμια λυση?

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχουμε δύο κεραμιδόγατους, τον Χουάν Λου και τον Σάντσο...η Λήδα τους αγαπάει πολύ και τους φωνάζει με ειδικό γατοήχο!!! Τώρα τελευταία προσπαθεί και να τους χαιδέψει, λίγο άγαρμπα είναι η αλήθεια! Πρόβλημα είχαμε στην αρχή με τον Χουάν Λου, τον μεγάλο, ο οποίος ζήλευε πάρα πολύ, τόσο που σταμάτησε να τρώει και αρρώστησε...ευτυχώς όμως το ξεπέρασε και τώρα έχει αρχίσει να συμβιβάζεται με την ιδέα αυτού του περίεργου πλάσματος που του πήρε τη θέση και του στέρησε τα προνόμια!

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε έναν γατούλη, τον Φοίβο, και ένα ημίαιμο λυκόσκυλο, τον Έκτορα. Τους είχαμε βρει και τους δυο μωράκια, αρχικά τον Φοίβο και μετά απο δέκα μήνες τον Έκτορα (νεογέννητο) και ειδικά με το σκυλάκι ήταν πραγματικά σα να έχουμε μωρό! Ήταν θαύμα που επέζησε, αλλά βοήθησε κι ο γάτος πολύ...μην πω οτι απο μια φάση και μετά τον ανέθρεψε κανονικά. Σε σημείο δηλαδή που να βλέπεις τώρα ολόκληρο σκύλαρο να γλυφεται σαν γάτος :D:D:D

Ανησυχώ βέβαια πώς θα τα πάνε με το μωρό...ο Φοίβος με τον Ραφαήλ είναι πολύ καλός, αλλά ο Έκτορας είναι άγαρμπος στα παιχνίδια του και νευριάζει τον γιό μου κι ώρες ώρες γίνεται της μουρλής εδώ μέσα! Κι αυτήν την αγαρμποσύνη του φοβάμαι με το μωρό...βλέπεται είναι και οι δυο μέσα στο σπίτι...Αν έχετε καμιά εμπειρία θα με βοηθήσετε...

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε παρα πολλα και ολα τα μαζεψα απο το δρομο.συγκεκριμενα τωρα εχω 4 σκυλια και 2 αδεσποτα σκυλια και 6 γατες και ενα χαμστερ(καλα το χαμστερ δεν ηταν απο το δρομο :lol: )

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σου γειτονισσα! :D

και εγω εχω μαζεψει 3 γατες απο το δρομο. αλλα δυστυχως εχω μονο το νεμο τωρα. καποια στιγμη ειχα την ιβανα και 8 γατακια!

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

aggeliki μου ειναι ολααααα κουκλακια! :D

 

biky τι φατσα ειναι αυτη! :D

 

paros99 μου φανεται οτι το παπουτσι του επιασε τη θεση! πολυ γλυκα! :D

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλε εννοειται!

 

να περασει αυτη η εβδομαδα και την αλλη αν θελεις παμε βολτα στη παραλια καποιο πρωι!

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...