Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΟΣ


Recommended Posts

Η 9 ΜΗΝΩΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΜΕ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΠΕΚΤΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΤΗΣ ΣΕ ΚΟΙΛΙΔΕΣ.

ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΣΚΕΥΑΣΜΑ ΜΕ ΚΡΕΜΑ AVENE ΜΕΣΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΑΔΡΥΤΗΤΑ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ.

ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοείς ότι είναι σαν ξερή η περιοχή έτσι;

Εγώ της βάζω ελάχιστο baby oil ή βαζελίνη στις πτυχώσεις που κάνουν τα μπουτάκια της κάποιες φορές στο άλλαγμα και έγιναν βελούδο :wink: ...

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι είναι σαν ξερή η περιοχή έτσι;

Εγώ της βάζω ελάχιστο baby oil ή βαζελίνη στις πτυχώσεις που κάνουν τα μπουτάκια της κάποιες φορές στο άλλαγμα και έγιναν βελούδο :wink: ...

 

 

 

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΖΑΡΩΜΕΝΟ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ?

Link to comment
Share on other sites

 

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΖΑΡΩΜΕΝΟ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ?

 

Έτσι ήταν και της δικιάς μου ακριβώς και ο παιδίατρος μου είπε για την βαζελίνη ... τώρα που είναι εντάξει της βάζω μια φορά την ημέρα προληπτικά :wink: .

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...