Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos-μπομπονιερες


STROUMFAKI25

Recommended Posts

κοριτσια δωστε μου τα φωτα σας και πειτε μου πωσ σας φαινεται η ιδεα σαπουνοφουσκες για παιδικες μπομπονιερες.Το θεμα μας ειναι νεραιδες και ενθουσιαστηκα οταν τις ειδα στο jumbo. Λετε να ειναι βλακεια?????απλα θα ηθελα η βαπτιση να ειναι ενα παιδικο παρτυ και να εχει ολα τα σχετικα.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα μου αρεσει!!

(και υπαρχει και μηχανη που ανει μπουρμπουλιθρες και θα ειναι ωραιο να εχεις στο χωρο ....

 

εχει elc με 20 ευρω αλλα νοικιαζουν κιολας οι εταιρειες με τα μπαλονια..)

Link to comment
Share on other sites

nai nai to exw dei....skeftomai na to valw sto trapezi me tis euxes......pws omws na desw ta koufetakia sta mpoukalakia ???phra dixtu kai lew na to kanw se sxhma karamelas (dexia kai aristera fiogakia) kai ta koufetakia mesa....pws sou fainetai san idea????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι σφραγισμενα οποτε δεν φανταζομαι να εχουν διαρροες...εχουν και νεραιδουλες πανω....ελπιζω να μην θεωρησουν οτι ειναι βλακεια αλλα η ανηψια μου που ειναι τωρα 5 χρονων οποτε δει σαπουνοφουσκες τρελαινεται και την ιδεα την πηρα απο εκει....δεν θελω να κανω κρεμαστρουλες 'η φλυτζανες γιατι προτιμω να παιξουν τα παιδια εκεινη την ωρα....

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να είναι οκ με τις ηλικίες των παιδιών... Θέλω να πω αν είναι 2-3 ετών ίσως να μην είναι ότι καλλίτερο (κίνδυνος κατάποσης κλπ). Γενικά πάντως, ως ιδέα μου αρέσει και ξεφεύγει από το συνηθισμένο..!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια δεν με πολυτρελενει. Το σιγουρο ειναι οτι θα αρεσει αρκετα στα παιδια.

 

συμφωνω...αν τις περιοριζες μόνο για παιδικές μπομπο;....κρατα και το μηχάνημα με τις σαπουνόφουσκες, θα είναι ωραίο!!

Link to comment
Share on other sites

δε το βρίσκω άσχημο, ειδικά αν προορίζονται μόνο για τα παιδάκια και κάνεις άλλες για τους μεγάλους. μπορείς να βάλεις καραμελίτσες μέσα αντί για κουφέτα, για να ναι τυλιγμένες και να μην έρχονται σε επαφή με τα μπουκαλάκια

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία ιδέα, αλλά θα γεμίσετε σαπουνάδες, θα λερωθούν τα πιτσιρίκια που θα φορούν τα καλά τους, θα συγχιστούν οι μαμάδες... Άσε που γλυστράει τρελά αν πέσει στο πάτωμα...

Κατα τ' άλλα ωραία ιδέα!

Link to comment
Share on other sites

οι ΠΑΙΔΙΚΕΣ μπομπονιέρες είναι για τα παιδάκια και ΟΛΑ τα παιδάκια κάτω από τα 10-12 τρελαίνονται για φούσκες (εδώ αρέσουν σε μένα 27 χρονών γαϊδάρα χι χι)... οπότε αν σκέφτεσαι μόνο πως να ευχαριστήσεις τα παιδάκια κανε το θα ξετρελαθούν.

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

novpal το καλο ειναι οτι κατω εχει γκαζον επομενως δεν θα γλιστραει.....αλλα τωρα πια τελειωσε....ετοιμασα τις μπομπονιερες.τισ εδεσα καραμελα και μεσα εχω βαλει τυλιγμενα σε τουλι κουφετακια και απ'εξω εχω βαλει διχτυ.....

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα, αλλά θα γεμίσετε σαπουνάδες, θα λερωθούν τα πιτσιρίκια που θα φορούν τα καλά τους, θα συγχιστούν οι μαμάδες... Άσε που γλυστράει τρελά αν πέσει στο πάτωμα...

Κατα τ' άλλα ωραία ιδέα!

 

 

 

ΠΑΝΙΚΟΣ.......ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΙΚΟΣ.......ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!!!!!

 

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου, τα είπα με χιουμοριστική διάθεση, αλλά φυσικά δεν φαίνεται αυτό στον γραπτό λόγο!!! Αφού έχετε & γκαζόν, κανένα πρόβλημα :)

Όλα θα πάνε τέλεια & τα πιτσιρίκια θα το διασκεδάσουν!

Με το καλό η βάπτιση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω novpal ....αντε να ερθει αυτη η μερα....

 

με το καλο να ερθει αυτη η μερα σου ευχομαι και να μην αγχωνεσαι για να ευχαριστηθεις την βαφτιση του μωρου σου!!!κι εμενα μ'αρεσει πολυ αυτη η ιδεα με τις σαπουνοφουσκες μπομπο!μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...