Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συμπτωματα εμφυτευσης μετα την εμβρυομεταφορα


Recommended Posts

λυπαμαι παρα πολυ, πραγματικα. ειναι δυνατον. θελω ομως να σου πω να μην το βαζεις κατω!! τοσος αγωνας, τοση προσπαθεια. αξιζει να συνεχισεις. μπραβο που εισαι πιο θετικη και δυναμικη.

ολα να σου πανε καλα απο δω και περα.

πολλα φιλια, λιν.

Turbulence έχω συνηθίσει τα χαστούκια αλλά δεν το βάζω κάτω η ζωή συνεχίζεται με υγεία πάνω απ όλα και θα έρθει και το παιδί

 

Εσύ τα νέα σου; όλα καλά;

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω κάνει 13ης προσπάθειες και δεκατέσσερις θα είναι με τη νέα προσπάθεια. Της έχω κάνει στον Καπετανακη και στον Παντο.

 

Δεν ξερω βεβαια τι προβλημα εχετε αλλα εχεις σκεφτει να αλλαζες γιατρο; δε θελω να σε προβληματισω απλα επειδη κι εγω το εψαξα πολυ τελικα κατεληξα σ'αυτον που ειμαι τωρα. Παντως πραγματικα θαυμαζω τη δυναμη σου και σε συγχαιρω για το κουραγιο σου κοπελα μου!!! Λιγες πο μας θα ειχαν τοση δυναμη!! Μπραβο σου και παλι μπραβο!!😊😊

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω βεβαια τι προβλημα εχετε αλλα εχεις σκεφτει να αλλαζες γιατρο; δε θελω να σε προβληματισω απλα επειδη κι εγω το εψαξα πολυ τελικα κατεληξα σ'αυτον που ειμαι τωρα. Παντως πραγματικα θαυμαζω τη δυναμη σου και σε συγχαιρω για το κουραγιο σου κοπελα μου!!! Λιγες πο μας θα ειχαν τοση δυναμη!! Μπραβο σου και παλι μπραβο!!😊😊

Προς το παρόν δεν θέλω να μπω στη διαδικασία για γιατρό αλλά πιο πιθανό πάλι στον παντο εκεί έχω κάνει τρεις στη μία είχα θετικό αλλά παλινδρόμηση της περισσότερες της έχω στον καπετανακη (μακριά...)

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Turbulence έχω συνηθίσει τα χαστούκια αλλά δεν το βάζω κάτω η ζωή συνεχίζεται με υγεία πάνω απ όλα και θα έρθει και το παιδί

 

Εσύ τα νέα σου; όλα καλά;

 

συμφωνω μαζι σου.

καλα ειμαι, ακομα στην προσπαθεια και εγω. δεν ξερω ποτε και πως, αλλα συνεχιζω να ελπιζω.

για σενα και εγω σκεφτηκα αυτα που λεει η ελινα, παντως. εχεις σκεφτει καθολου τον μαστρομηνα?

θα μπορουσες να τον δεις, μηπως σ'αρεσει πιο πολυ. αν καποια στιγμη θελησεις να πας σ'αυτον, στειλε μου μημυμα, ειναι μια φιλη εκει, να σε κατατοπισει καλυτερα.

σου στελνω τις ευχες μου, να εισαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν θέλω να μπω στη διαδικασία για γιατρό αλλά πιο πιθανό πάλι στον παντο εκεί έχω κάνει τρεις στη μία είχα θετικό αλλά παλινδρόμηση της περισσότερες της έχω στον καπετανακη (μακριά...)

Στην τελευταια σου προσπαθεια(επειδη θα ειναι και η πετυχημενη) θα ειμαστε μαζι μαλλον. Θα ξεκινησω κι εγω για το δευτερο😙😙

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια αρνητικό δεν πειράζει στην επόμενη προσπάθεια είδη λέμε για Νοέμβριο

η ζωή συνεχίζεται έκλαιγα στην αρχή αλλά συνήλθα άμεσα είδη βγήκα έξω πήγα βολτούλα και όλα καλά. Πρώτα ο Θεός πάμε για τη 14η προσπάθεια.

Αν και ο παντός μου ειπαι να ξαναπάω την τρίτη δεν νομίζω να αλλάξει κάτι άλλα δεν θέλω να έχω τύψεις.

 

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!! Και καλή επιτυχία σε όσες ξεκινάτε.

Θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας!!!!

Σας φιλώ!!!!!

 

Αχ βρε Λινακι!!! Την υγεια σου να εχεις και η επομενη προσπαθεια θα σου δωσει μια και καλη διδυμα!!!!!φιλακια κοπελα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν θέλω να μπω στη διαδικασία για γιατρό αλλά πιο πιθανό πάλι στον παντο εκεί έχω κάνει τρεις στη μία είχα θετικό αλλά παλινδρόμηση της περισσότερες της έχω στον καπετανακη (μακριά...)

πολυ στεναχωρηθηκα τωρα μηπως ομως πρεπει να ξανακανεις χοριακη?κανε αλλη μια μηπως εγινε λαθος

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου.

καλα ειμαι, ακομα στην προσπαθεια και εγω. δεν ξερω ποτε και πως, αλλα συνεχιζω να ελπιζω.

για σενα και εγω σκεφτηκα αυτα που λεει η ελινα, παντως. εχεις σκεφτει καθολου τον μαστρομηνα?

θα μπορουσες να τον δεις, μηπως σ'αρεσει πιο πολυ. αν καποια στιγμη θελησεις να πας σ'αυτον, στειλε μου μημυμα, ειναι μια φιλη εκει, να σε κατατοπισει καλυτερα.

σου στελνω τις ευχες μου, να εισαι καλα.

 

 

σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

αν χρειαστω πληροφοριες θα σου στειλω πμ

σε φιλω!!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

πολυ στεναχωρηθηκα τωρα μηπως ομως πρεπει να ξανακανεις χοριακη?κανε αλλη μια μηπως εγινε λαθος

 

θα ξανακανω επειδή το ειπαι ο γιατρος αλλα, δεν ελπιζω.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταια σου προσπαθεια(επειδη θα ειναι και η πετυχημενη) θα ειμαστε μαζι μαλλον. Θα ξεκινησω κι εγω για το δευτερο😙😙

 

 

με το καλο!!!

αν καταλαβα εχεις ηδη παιδακι να το χαιρεσαι!!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο!!!

αν καταλαβα εχεις ηδη παιδακι να το χαιρεσαι!!!

 

Ναι εχω μια κορουλα! Ημουν απο τις τυχερες μπορω να πω..Αληθεια στο ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου γιατι για μενα εισαι μια πραγματικη ηρωιδα!!!😙😙

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω μια κορουλα! Ημουν απο τις τυχερες μπορω να πω..Αληθεια στο ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου γιατι για μενα εισαι μια πραγματικη ηρωιδα!!!😙😙

Elina μου και πάλι να χαίρεσαι το παιδάκι σου και να ξανα σταθείς πάλι τυχερή!!

Όλες είμαστε ηρωίδες που επιλέγουμε αυτή τη μέθοδο της εξωσωματικης.

Σε ευχαριστώ!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elina μου και πάλι να χαίρεσαι το παιδάκι σου και να ξανα σταθείς πάλι τυχερή!!

Όλες είμαστε ηρωίδες που επιλέγουμε αυτή τη μέθοδο της εξωσωματικης.

Σε ευχαριστώ!!

καλημερα και καλο μηνα.τι εχουμε πει βρε?η ελπιδα πεθαινει τελευταια να εχεις την υγεια σου και τον αντρουλη σου και ολα θα γινουν με το καλο.μην στεναχωριεσαι.σου στελνω μια αγκαλια τεραστια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

πως είστε σήμερα;

Εχουμε αυτή τη βδομάδα χοριακιες

Καλά αποτελέσματα!!! Με πολλά ++++++++++

Σας φιλώ!!!!

ειναι νωρις ακομα μην σε περνει απο κατω.σκεψου θετικα και κανε προσευχη στον αγιο ταξιαρχη ειναι θαυματουργος και θα δεις σιγουρα κατι διαφορετικο την τριτη

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν θέλω να μπω στη διαδικασία για γιατρό αλλά πιο πιθανό πάλι στον παντο εκεί έχω κάνει τρεις στη μία είχα θετικό αλλά παλινδρόμηση της περισσότερες της έχω στον καπετανακη (μακριά...)

λινακι πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!Καλό μήνα...καλή άνοιξη για όλες!!!

2 και σήμερα!!!την Τετάρτη πουρνό πουρνό χοριακή.....σήμερα επέστρεψα στη δουλειά αλλά το μυαλό είναι αλλού....αυτή η "ουρά του γαϊδάρου" δεν καταπίνεται με τίποτα....χθες δεν είχα το κουράγιο να μπω στο forum...λίγο τα κορίτσια με τις αρνητικές χοριακές...λίγο το δικό μου άγχος....

Δεν έχω να πω παρά ΥΠΟΜΟΝΗ, θετική ενέργεια και καλή σκέψη σε όλες μας...δεν βγαίνει αλλιώς.....ούτε η αναμονή ούτε και το ενδεχόμενο αρνητικό αποτέλεσμα....κάπως πρέπει να ετοιμάσω τις άμυνές μου για μια ακόμη αποτυχία...μέχρι τότε όμως ας ελπίζουμε....:-)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!Καλό μήνα...καλή άνοιξη για όλες!!!

2 και σήμερα!!!την Τετάρτη πουρνό πουρνό χοριακή.....σήμερα επέστρεψα στη δουλειά αλλά το μυαλό είναι αλλού....αυτή η "ουρά του γαϊδάρου" δεν καταπίνεται με τίποτα....χθες δεν είχα το κουράγιο να μπω στο forum...λίγο τα κορίτσια με τις αρνητικές χοριακές...λίγο το δικό μου άγχος....

Δεν έχω να πω παρά ΥΠΟΜΟΝΗ, θετική ενέργεια και καλή σκέψη σε όλες μας...δεν βγαίνει αλλιώς.....ούτε η αναμονή ούτε και το ενδεχόμενο αρνητικό αποτέλεσμα....κάπως πρέπει να ετοιμάσω τις άμυνές μου για μια ακόμη αποτυχία...μέχρι τότε όμως ας ελπίζουμε....:-)

εγω πεμπτη χοριακη και λιωνω απο αγωνια τι θα κανουμε?δεν περναει με τιποτα.σου ευχομαι 4ψηφιο νουμερο

Link to comment
Share on other sites

λινακι πως εισαι?

 

 

γεια σου κοριτσακι μου προσπαθω να είμαι καλα δεν θελω να με παρει από κατω ετοιμάζω για Αθηνα να παω από κοντα να μιλησω γιατι από τηλ. δεν γινετε.

 

εσυ καλο μου πως εισαι; με το καλο την πεμπτη τα ευχαριστα!!!!!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!Καλό μήνα...καλή άνοιξη για όλες!!!

2 και σήμερα!!!την Τετάρτη πουρνό πουρνό χοριακή.....σήμερα επέστρεψα στη δουλειά αλλά το μυαλό είναι αλλού....αυτή η "ουρά του γαϊδάρου" δεν καταπίνεται με τίποτα....χθες δεν είχα το κουράγιο να μπω στο forum...λίγο τα κορίτσια με τις αρνητικές χοριακές...λίγο το δικό μου άγχος....

Δεν έχω να πω παρά ΥΠΟΜΟΝΗ, θετική ενέργεια και καλή σκέψη σε όλες μας...δεν βγαίνει αλλιώς.....ούτε η αναμονή ούτε και το ενδεχόμενο αρνητικό αποτέλεσμα....κάπως πρέπει να ετοιμάσω τις άμυνές μου για μια ακόμη αποτυχία...μέχρι τότε όμως ας ελπίζουμε....:-)

 

 

γεια σου kiskat78! με το καλο τα ευχαριστα!!!!! υπομονη δυο μερούλες εμειναν.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλο το team της αναμονής.......

1 και σήμερα!!!!!!!!!!

Αύριο τέρμα τα ψέματα.....ή γελάμε ή κλαίμε και μετά ξαναχαμογελάμε και συνεχίζουμε...

τι να πω κορίτσια.....ξύπνησα από τις 5.30!!!σαν το βρυκόλακα...

και φυσικά θα έχει και αύριο αναμονή...θα πάω στο εργαστήριο κατά τις 6.30π.μ. για να κάνω την αιμοληψία...θα πάω στη δουλειά και θα πάρω την πολυπόθητη χοριακή (παρόλο που θα έχει ήδη βγει το αποτέλεσμα) μετά τις 4.00μ.μ......δε θέλω να πάρω να τους ρωτήσω το αποτέλεσμα, γιατί αν είναι αρνητικό δε θα την παλέψω στη δουλειά μέχρι να σχολάσω...

 

ποια άλλη κοπέλα περιμένει αύριο ή τις επόμενες μέρες???

 

Λιν πως είσαι? τι σου είπαν από το κέντρο?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...