Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται κοπέλα για φύλαξη - Παιανία


Recommended Posts

Kαλημέρα,

Έχουμε ένα κοριτσάκι 19 μηνών και είμαι και έγκυος στον 6 μήνα. Από τον Απρίλιο θα διακόψω την εργασία μου και θα είμαι στο σπίτι αλλά θα χρειαστώ βοήθεια αρχικά με την μεγάλη και μετά από Ιούνιο και με τα 2 μωρά. Θα είμαι σπίτι εκτός εργασίας περίπου ένα έτος.

Ενδιαφερόμαστε για κάποια κοπέλα με εμπειρία στην φύλαξη βρεφών και νηπίων, με συστάσεις, Ελληνίδα, μη καπνίστρια και κατά προτίμηση από τις γύρω περιοχές. Μένουμε στην Παιανία.

Τα καθήκοντα θα είναι κυρίως ότι αφορά τα μωρά σε φροντίδα, δουλειές, φαγητό, βόλτα και σε περίπτωση ανάγκης ίσως κανένα φαγητό για εμάς. Για τις δουλειές του σπιτιού υπάρχει άλλη κοπέλα.

Σχετικά με το ωράριο θα είναι αρχικά για ένα δίμηνο περίπου μέχρι τον τοκετό Δευτέρα - Πέμπτη 4 ώρες και μετά ανάλογα τις νέες ανάγκες Δευτέρα – Πέμπτη από 6 έως 8 ώρες.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...