Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ζητείται κοπελα για φυλαξη παιδιου Θεσσαλονίκη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!! ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ??ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ??

καλησπέρα κατερίνα ! Καλή χρονιά ..Χρόνια πολλά !!! μόλις είδα το μήνυμα σου ότι ψάχνεις κάποια κοπέλα για το γιο σου ! Λοιπόν είμαι φοιτήτρια του τμήματος Προσχολικής αγωγής θεσσαλονίκης-Βρεφονηπιοκομίας και φέτος συμπληρώνω τον δεύτερο χρόνο πρακτικής μου άσκησης σε παιδικό σταθμό , φέτος μάλιστα βρίσκομαι σε βρεφικό :) ! όπως καταλαβαίνεις έχω μια πλούσια εμπειρία ! τα παιδάκια τα αγαπώ πολύ και αυτός είναι και ο λόγος που σπουδάζω αυτή την σχολή! θα χαρώ πολύ να σε βοηθήσω :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ! Καλή χρονιά ..Χρόνια πολλά !!! μόλις είδα το μήνυμα σου ότι ψάχνεις κάποια κοπέλα για το γιο σου ! Λοιπόν είμαι φοιτήτρια του τμήματος Προσχολικής αγωγής θεσσαλονίκης-Βρεφονηπιοκομίας και φέτος συμπληρώνω τον δεύτερο χρόνο πρακτικής μου άσκησης σε παιδικό σταθμό , φέτος μάλιστα βρίσκομαι σε βρεφικό ! όπως καταλαβαίνεις έχω μια πλούσια εμπειρία ! τα παιδάκια τα αγαπώ πολύ και αυτός είναι και ο λόγος που σπουδάζω αυτή την σχολή! θα χαρώ πολύ να σε βοηθήσω ( στο προηγούμενο μήνυμα έγραψα κατερίνα ..λάθος !:?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλή Χρονιά!

Ενδιαφέρομαι για την αγγελία σας.

Έχω εμπειρία στη φύλαξη παιδιών, αν χρειαστεί μπορώ να σας φέρω συστατική από την οικογένεια που εξυπηρετώ τον τελευταίο χρόνο. Το κοριτσάκι τους τώρα θα γίνει τεσσάρων.

Θα χαρώ να γνωριστούμε από κοντά για περισσότερες λεπτομέρειες.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα σας,ενδιαφέρομαι για την θέση εργασίας που προσφέρετε.

Μένω Σταυρούπολη

και φυσικά αναλαμβάνω οτιδήποτε έχει σχέση με το παιδάκι!

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6971814084

e-mail : [email protected]

 

Mε εκτίμηση..

Φένια.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονια . Είμαι Φοιτήτρια του τμήματος Προσχολικής Αγωγής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης ( και έχω τελείωσει βοηθός βρεφονηπιοκόμου). Στα πλαίσια των σπουδών μου έχω κάνει πρακτική σε δημόσιους παιδικούς σταθμούς που μου έδωσαν την ευκαιρία να έρθω σε επαφή με παιδία ηλικίας : βρέφη - 5 χρονών . Αναλαμβάνω με υπευθυνότητα και αγάπη τη φροντίδα και τη δημιουργική απασχόληση του παιιδιού σας .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλη χρόνια ! Εχω σπουδάσει στο ΑΠΘ νηπιαγωγός και εχω αρκετή εμπειρία σε βρέφη και παιδια προσχολικής αγωγής.

Εαν επιθυμείτε μπορείτε να μου δωςετε κάποιο e-mail να σας στειλω το βιογραφικό μου.

Ευχαριςτω πολυ.

Τηλέφωνο επικοινωνίας :6970936498

E-mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι πολύ για τη θέση, αν δεν έχετε βρει μέχρι τώρα κοπέλα. Ειμαι αποφοιτη του Παιδαγωγικού Δημοτικής Εκπαίδευσης στη Θεσσαλονίκη εδώ και 2 χρόνια, έχω εργαστεί ωστόσο με ηλικίες 1.5 εώς 6 ετών λόγω προυπηρεσίας μου σε παιδικό σταθμό και παιδότοπους της πόλης. Διαθέτω ελεύθερο χρόνο για όσες ώρες χρειαστεί, μένω στο κέντρο της πόλης αλλά δεν έχω πρόβλημα για μετακίνηση σε κοντινές περιοχές.

Αναλαμβάνω πολύ υπεύθυνα και κυρίως με πολλη όρεξη οτιδήποτε χρειαστεί το παιδί σας, προκειμένου να περνά ευχάριστα και δημιουργικά τις ώρες που θα απουσιάζετε από το σπίτι.

Για να επικοινωνήσουμε. παρακαλώ στείλτε μου είτε προσωπικό μήνυμα είτε e-mail ([email protected]) ΄ακόμα τηλεφωνήστε μου στο 6987307808.

Μαρία Λ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...