Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χρειαζομαστε την θετικη σας ενεργεια...


Recommended Posts

Δεν θα μακρηγορησω...

Δεν ξερω ποσες απο τα παλαιοτερα μελη εδω μεσα θυμαστε την Πελαγια Pegi και την ασχημη "περιπετεια" που ειχε με μια προηγουμενη εγκυμοσυνη της.

Πριν ενα χρονο γεννησε ενα πανεμορφο αγορακι που πηρε το ονομα της Παναγιας γιατι ειναι και δικο της παιδι.

Καποιες μερες πριν η Πελαγια μου ειπε οτι ο Παναγιωτακης ειναι στην εντατικη γιατι εχει ενα μεταβαλλομενο ιο(ή καπως ετσι) ο οποιος εχει επηρρεασει το συκωτι του.Τα αποτελεσματα των αιματολογικων εξετασεων θα βγουν αυριο.

Ειναι σε καταστολη και 2 φορες την ημερα που τον επισκεπτεται στην εντατικη,δεν την αναγνωριζει.

Αυτο που θα ηθελε,ειναι να στειλετε ολες και ολοι την θετικη σας ενεργεια και μια σκεψη στον Θεο για τον Παναγιωτακη.

Χρειαζεται ενα θαυμα.

Θα μπορουσε να ειναι το παιδι του καθενος...

 

Σα ευχαριστω πολυ εκ μερους της.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 164
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι λες τώρα ???:(:(:(

Γι'αυτο χάθηκε?

Να της μεταφέρεις όλες τις ευχές και την αγάπη μας,Και να της πέις ότι δεν την ξεχάσαμε.

Περαστικά στο μικρουλι και μακάρι άυριο να πάρει πολύ θετικά αποτελέσματα και να τον πάρει γρήγορα στο σπίτι τον Παναγιωτάκη της.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω σημερα σας σκευτομουν και τις δυο!!!!!!!!

οχι μονο θετικη ενεργεια .....

να της πεις εχω αρχησει και γκαριζω στο θεο να πουμε!!!!!

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχομαι οι προσευχές μας να είναι τοσο δυνατές ωστε να τις ακουσει ο θεός και ο Παναγιωτάκης γρήγορα να γινει καλά και να το παρει αγκαλιά η μαμα του στο σπίτι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να ειναι γρηγορα περαστικα και σε λιγο καιρο μια αναμνηση η ολη περιπετεια.και στην ιδια ευχομαι καλο κουραγιο1296238xya4lbfgda.gif

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια προσευχή και μια αγκαλιά και από εμένα...

 

Κράτα μας ενήμερες Rosangel για τα αποτελέσματα των εξετάσεων, σε παρακαλώ πολύ. Μην μας ξεχάσεις..

 

Και αν μπορούμε να βοηθήσουμε σε ο,τιδήποτε, είμαστε εδώ.

 

 

«Το μυστικό της Επιτυχίας: Να πηγαίνεις από αποτυχία σε αποτυχία χωρίς να χάνεις το ηθικό σου..»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ω ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ

 

ολο ασχημα νεα διαβασω στο φορουμ τελευταια...

 

μεσα απο τη καρδια μου, ολοψυχα

 

να γινει καλα το παιδι

 

 

 

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ

γρηγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι καινούρια και την κοπέλα δεν την γνωρίζω όμως εύχομαι από την καρδιά μου η δοκιμασία αυτή που περνάει να είναι πολύ σύντομη και να έχει γρήγορα αίσιο τέλος και στο παιδάκι της και σε όλα τα παιδάκια του κόσμου να έχουν την υγεία τους γιατί είναι φρικτό να βασανίζονται οι αθώες ψυχούλες...

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

Ανατριχιάζω μονο που σκέφτομαι τι δύσκολες στιγμές περνά η Πελαγία μας ... εύχομαι απο καρδιάς όλα να ξεπεραστούν το συντομότερο δυνατό και το παιδί να γυρίσει στο σπίτι του.

Πελαγία μου κράτα γερά .... μπορείς ... δύναμη και πολύ υπομονή ... όλα θα πάνε καλά θα το δεις!!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαρηστω ολες παρα παρα παρα πολυ.δεν ξερω τι να σας πω,απλα δεν θα αντεξω να χασω και το 3ο μου παιδι,θα ναι τραγικο.ευχωμαι ο θεουλης να μου τον κανει καλα γιατι αν ειναι να ζησω μια απωλεια παλι,προτιμω να φυγω εγω και να ζησει το παιδι μου να το χαρει καποιος αφου τεληκα εμενα δεν μου ειναι γραφτο να μαι μανουλα και να χαρηζω αγκαλιες και φιλακια σε ενα παιδακι...νεοτερα θα χω την τεταρτη.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου pegi σου ευχομαι καποια μερα που θα σαι αγκαλια με τον Παναγιωτακη σου να ειναι ολα μια μακρινη αναμνηση!Καλη δυναμη και θα προσευχηθω κι εγω για το αγορακι σου με ολη τη δυναμη της ψυχης μου!

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι όλη την ιστορία της Pegi...

Δεν την έβρισκα στο forum κι αναρωτιώμουν τί να συμβαίνει .

Στέλνω με όλη μου την ψυχή την θετική μου ενέργεια στο αγγελούδι της ,τον μικρό Παναγιώτη.

Προσεύχομαι όλα να πάνε τέλεια με τις εξετάσεις και γρήγορα να είναι πάλι αγκαλίτσα όλη η οικογένεια.

Pegi μου, τώρα που έγραφα είδα το μήνυμά σου!Σε παρακαλώ πολύ,μην κάνεις άσχημες σκέψεις.Δεν είπαμε ότι χρειάζεται θετική ενέργεια?Όλα θα πάνε καλά .Τάξε κάτι στην Παναγίτσα και πίστεψε.

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα ...

Καληνύχτα.

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Pegi μου είμαστε πολλές εδώ και οι φωνές μας ακούγονται!!

 

Αυτή τη στιγμή πρέπει να είσαι δυνατή γιατί ο Παναγιωτάκης σε χρειάζεται. Είσαι μια τέλεια μανούλα και το ξέρεις. Όλα καλά θα πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...