Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ και τις δυο σας! Εχω εμπειρία απο τη μητέρα μου σε θέμα αποκόλλησης.. Όταν ήμουν 14 έμεινε έγκυος στον αδερφό μου και απο τον 3 μήνα έμεινε στο κρεβάτι με ακινησία την υπόλοιπη εγκυμοσύνη της ! Και μιλάμε για πολύ αίμα σε σημείο που είπε ότι δεν μπορεί να υπάρχει μωρο! Μαρία μου επειδή θυμάμαι σαν χθες την αγωνία της μητέρας μου θα σου πω το εξής. Εφόσον δε μπορείς να λείψεις από τη δουλειά απο όσο κατάλαβα προσπάθησε την υπόλοιπη μέρα σου να την περνάς ξαπλωμένη και ξεκούραστη. Προσπάθησε και στη δουλειά οσο μπορείς να μην κουράζεσαι πολύ. Όσο αντέχεις! Όλες κάνουμε τον αγώνα μας η κάθε μια ξεχωριστά.. Σας εύχομαι ολόψυχα σε λίγο καιρό οοολα όσα τωρα σας ταλαιπωρούν να είναι παρελθόν!!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Goulitsa σε ευχαριστω πολυ...αυτο προσπαθω να κανω να καθομαι ξαπλα το υπολοιπο...αλλα δεν παυει επειδη εχω ειδη μια αποβολη στο ιστορικο μου να ανχωνομαι επι 10 ακομα και αν ο γιατρος μου πει οτι ειναι φυσιολογικο τα καφε παλι θα εχω ανχος....και στεναχωριεμαι γιατι μου ειχαν σταματησει τα καφε εδω και πολυ καιρο αν διαβαζες...και τσοοοουπ να τα παλι!!!!!εσυ οπως σου ειπα μην σκεφτεσαο καθολου το μπεμπε και θα δεις οτι θα σου ερθει κατευθειαν....αμα το σκεφτεσαι θα σ κανει το δυσκολο!!!α επισης για μενα μην μετραα ωοοριξιες...δν ξερω κατα ποσο ισχυουν....εγω πχ εμεινα έγκυος με το που τελειωσε η περιοδος μου που ουτε καν τιθετο θεμα για ωοοριξια....καντε ερωτα οποτε και οταν θελησετε!!!και μετα την περιοδο κατεύθειαν....δοκιμασμενο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ!κορίτσια τι τραβάμε;απο το να το πιάσουμε μέχρι να γεννήσουμε,ένα μόνιμο άγχος για όοοοολα...λες και δεν μας φτάνουν όλες αυτές οι αλλαγές στο σώμα μας,στην ζωή μας και στα συναισθήματα μας λόγω των ορμονών μας που τρελαίνονται!!!ξεσπάω και στον άντρα μου από τα νεύρα μου,ότι κάνει με εκνευρίζει...τουλάχιστον έχει κατανόηση γιατί αντικειμενικά όλα καλά τα κάνει και με βοηθάει αλλά εγώ είμαι λίγο τρελαμένη!!νομίζω ό,τι φταίει και που μας έχει απαγορέυσει το σεξ...εσάς Μαρία μου σας το έχει απαγορεύσει;σόρρυ για το μικρό μου ξέσπασμα αλλά που να τα πώ;Μαρία μου,πόσο σε νιώθω!!!μακάρι να μπορούσες να πας αύριο να ηρεμήσουμε...θα έπρεπε να καταλαβαίνει και αυτός την αγωνία σου και να βρεί χρόνο γιατί δεν σου κάνει καλό και το άγχος!αχ!τι να πώ;

Goulitsa,ευχαριστούμε πολύ για το κουράγιο που μας δίνεις!περιμένουμε σύντομα τα ευχάριστα νέα σου...φιλάκια!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Afro mou...einai les kai zoume sto idio spiti emeis oi dio xaxaxaxax loipon εμας μας το εχει απαγορευσει το σεξ και ωρες ωρες δεν την παλευω

..εκτος αυτο και εγω εχω πολλα νευρα και με τσαντιζει ο δικος μου αντρας...βεβαια αυτος ωρες ωρες με καταλαβαινεο καο αλλες ωρες με φουμτωνει περισσοτερο...να σημερα τσακωθηκαμε γιατι μ χει απαγορευσει να οδηγαω και με πηγαινοφερνει στην δουλεια και χανει και το δικο τ μεροκαματο...αλλα τι να κανουμε ρε κοριτσια?τι να κανω?ηθελε λεει να με πηγαινει και ο πατερας μου...πραγμα που με εκνευρισε !!!!!!!εχει τα δικια του και αυτος αλλα λιγη υπομονη δεν βλαπτει...οσο για το σεξ αστα.....δραμα η κατασταση!!!απαγορευμενο και ωρες ωρες το ζηταω...αλλα δεν κανει!!!εντομεταξη εχω και φροντιστηριο καθε τριτη και πεμπτη τα απογευματα μαθαινω ξενες γλωσσεας και με πιεζει ο αντρας μου να σταματησω...δεν θελω ρε αφρο μου...θελω να τα καταφερω σε ολα...και οταν εχω καφε οπως τωρα θα καθομαι σπιτι μου!γενικα μια κατασταση μεσα στα νευρα καο το ανχος...

Link to comment
Share on other sites

Goulitsa σε ευχαριστω πολυ...αυτο προσπαθω να κανω να καθομαι ξαπλα το υπολοιπο...αλλα δεν παυει επειδη εχω ειδη μια αποβολη στο ιστορικο μου να ανχωνομαι επι 10 ακομα και αν ο γιατρος μου πει οτι ειναι φυσιολογικο τα καφε παλι θα εχω ανχος....και στεναχωριεμαι γιατι μου ειχαν σταματησει τα καφε εδω και πολυ καιρο αν διαβαζες...και τσοοοουπ να τα παλι!!!!!εσυ οπως σου ειπα μην σκεφτεσαο καθολου το μπεμπε και θα δεις οτι θα σου ερθει κατευθειαν....αμα το σκεφτεσαι θα σ κανει το δυσκολο!!!α επισης για μενα μην μετραα ωοοριξιες...δν ξερω κατα ποσο ισχυουν....εγω πχ εμεινα έγκυος με το που τελειωσε η περιοδος μου που ουτε καν τιθετο θεμα για ωοοριξια....καντε ερωτα οποτε και οταν θελησετε!!!και μετα την περιοδο κατεύθειαν....δοκιμασμενο!!!!!

 

Αυτο κάνουμε αλλα όπως και να εχει το άγχος πάει κι έρχεται!!! :P Να μην σκέφτεσαι το παρελθόν σκέψου το παρόν ! Έχεις το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου και σύντομα στην αγκαλίτσα σου !!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ!με συγκίνησες κορίτσι μου...θα τα καταφέρεις σε όλα αρκεί να ξεκουράζεσαι και θα πάνε όλα καλά!!!δεν την παλεύω άλλο,την ρώτησα για τα πάντα γιατί δεν μπορούσα να το πιστέψω άλλα μας τα απαγόρευσε όοοοολα και τα βλέπω στον ύπνο μου κάθε βράδυ!!!χαχαχαχαχα...θα την ρωτήσω πάλι την άλλη φορά αφού είμαι καλύτερα!!!ευτυχώς δεν μου έχει απαγορεύσει το αμάξι γιατί θα είχα τα ίδια προβλήματα με εσένα...τα καφέ συνεχίζοντσι;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το πιστευεις οτι και εγω στον υπνο μου εχω τα ιδια ονειρα????χαχααχαχαχ ναι συνεχιζονται τα καφε...βεβαια παρατηρω οτι πιο πολλα ειναι το πρωι που ειμαι δουλεια ...μετα ξαπλωνω και ελατωνονται...ασε που πηρα τηλ για το ραντεβου και μου ειπε μονο 12,30μπορει και εγω δεν μπορω γιατι δπυλευω...οποτε απλα περιμενω μηπως και παω δευτερα η τεταρτη...για αλλη μια φορα πρεπει να κανω υπομονη....εσυ αφρο μου πως εισαι?τα τσιμπιματακια?η κοιλιτσα σου?και εγω σημερα ειχα κατι τσιμπηματα στις ωοθηκες δεξια και αριστερα....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κάνουμε αλλα όπως και να εχει το άγχος πάει κι έρχεται!!! :P Να μην σκέφτεσαι το παρελθόν σκέψου το παρόν ! Έχεις το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου και σύντομα στην αγκαλίτσα σου !!! Και ρε κορίτσια αν δεν δώσουμε κουράγιο εμείς οι γυναίκες η μια στην άλλη που καταλαβαινόμαστε ποιος θα το κάνει..?
mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες goulitsa .....na δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη!!!!ετσι ειναι....αντε και εσυ να ειναι ο τυχερος σου αυτο το μηνα ...και δεν θα σταματαμε να μιλαμε με τις ανησυχιες μας!!!!ειμαστε και λιγο τρελες εμεις οο γυναικες....μας κανει και ακομα πιο τρελες το internet!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα τα λες goulitsa .....na δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη!!!!ετσι ειναι....αντε και εσυ να ειναι ο τυχερος σου αυτο το μηνα ...και δεν θα σταματαμε να μιλαμε με τις ανησυχιες μας!!!!ειμαστε και λιγο τρελες εμεις οο γυναικες....μας κανει και ακομα πιο τρελες το internet!!!

 

Χαχαχαχα δε λες τίποτα! Όλο και κάτι μας προκύπτει κι έχουμε να πούμε !!! Αυτό είναι το ωραίο όμως να έχεις άτομα που σε καταλαβαίνουν και μπορούν με μια καλή κουβέντα να σε κάνουν να αισθανθείς καλύτερα. Εγώ πριν ανακαλυψω το φόρουμ ένιωθα ότι οι απορίες μου και τα προβλήματα μου ήταν εκτός τόπου και χρόνου.. Μέχρι που σας βρήκα όλες !!! :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα πονάκια και τα τραβήγματα συνεχίζονται κανονικά!!!στην 10 εβδομάδα περίπου που ήταν η τελευταία φορά που πήγα,το είδαμε και το ακούσαμε απο την κοιλιά αλλά μου έκανε και κολπικό γιατί είναι πολύ μικρό ακόμα και έτσι φαίνεται καλύτερα και θέλαμε να το δούμε να κουνιέται!!!μακάρι να καταφέρεις να πας το συντομότερο και να είναι όλα τέλεια και να το δεις και εσύ να κουνιέται!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Ξυπνησα να παω στην δουλειααααα ...δυστηχως!!εχω ανχος και αγωνια αλλα δυστηχως σημερα δεν μπορουσα να παω λογο ωρας...λετε να παω σε κανενα ιδιωτικο μαιευτηριο που εχω το ρεα διπλα μου για να το δω?η να περιμενω?λετε να μπερδευτω xειροτερα εκει και να μου πουν κατι και να τρελαθω?αφηστε που διαβαζω για ενδομητριους θανατους....και με τα καφε εχω λαλησει...εχει συμπτωματα αυτο?ειμαι λιγο τρελη το ξερω!!!!αλλα κοριτσια μου φοβαμαι συνχωρεστε με

...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Ξυπνησα να παω στην δουλειααααα ...δυστηχως!!εχω ανχος και αγωνια αλλα δυστηχως σημερα δεν μπορουσα να παω λογο ωρας...λετε να παω σε κανενα ιδιωτικο μαιευτηριο που εχω το ρεα διπλα μου για να το δω?η να περιμενω?λετε να μπερδευτω xειροτερα εκει και να μου πουν κατι και να τρελαθω?αφηστε που διαβαζω για ενδομητριους θανατους....και με τα καφε εχω λαλησει...εχει συμπτωματα αυτο?ειμαι λιγο τρελη το ξερω!!!!αλλα κοριτσια μου φοβαμαι συνχωρεστε με

...

 

Καλημέρα Μαράκι μου! Για μένα να πας να δεις. Μπορεί να πάρεις και άλλες γνώμες. Μην ακούς τετοια κορίτσι μου και τρελαίνεσαι χωρίς λόγο, κακό σε εσένα κανεις... Πηγαίνε δες πάρε κι άλλες γνώμες και θα δεις. Στείλε μας νέα σου!!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!!!δεν ξέρω τι καιρό έχετε εκεί αλλά εδώ μας έχει σπάσει τα νεύρα...ζέστη και βροχή!!χτές το βράδυ έριξε τόσο χώμα που το πρωί δεν ξεχώριζα το αμάξι μου...ούφ!το πήγα για πλύσιμο.πως είσαι Μαράκι μου;τα καφέ συνεχίζουν;έγω στην θέση σου θα πήγαινα και αλλόυ όπως λέει και η Goulitsa...άσε που θα έχουν σίγουρα καλύτερα μηχανήματα και θα μάθεις και παλμούς!!!περιμένουμε νέα σου...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κούκλες!!!δεν ξέρω τι καιρό έχετε εκεί αλλά εδώ μας έχει σπάσει τα νεύρα...ζέστη και βροχή!!χτές το βράδυ έριξε τόσο χώμα που το πρωί δεν ξεχώριζα το αμάξι μου...ούφ!το πήγα για πλύσιμο.πως είσαι Μαράκι μου;τα καφέ συνεχίζουν;έγω στην θέση σου θα πήγαινα και αλλόυ όπως λέει και η Goulitsa...άσε που θα έχουν σίγουρα καλύτερα μηχανήματα και θα μάθεις και παλμούς!!!περιμένουμε νέα σου...

 

Εχθές έβρεχε ασταμάτητα !! Σήμερα ψιχαλίζει με ήλιο κι η ζέστη σε σκοτώνει! Αφρο μου αν ξετρελαινεσαι τώρα που το είδες να κουνιέται φαντάσου μόλις το νιώσεις πόση θα είναι η χαρά σου!!! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άσε,ναι!θα ξετρελαθώ...θα είμαι τεράστια χαζομαμά!!έχει χαζέψει και ο άντρας μου...δεν έχουμε καμμιά ελπίδα!!!βλέπουμε μωρά και λιώνουμε...θα μας κάνει ό,τι θέλει..χαχαχαχα!!!θα το ζήσεις σύντομα και θα καταλάβεις!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άσε,ναι!θα ξετρελαθώ...θα είμαι τεράστια χαζομαμά!!έχει χαζέψει και ο άντρας μου...δεν έχουμε καμμιά ελπίδα!!!βλέπουμε μωρά και λιώνουμε...θα μας κάνει ό,τι θέλει..χαχαχαχα!!!θα το ζήσεις σύντομα και θα καταλάβεις!!!

 

Χαχαχαχ εδώ μόλις κάνουμε σχέδια για τα μωρα γελάμε κι οι δυο σαν χαζοί ! :-P Μακάρι. Θελω όσο πιο σύντομα γίνεται γιατί εχω αρχίσει και τα χανω ! :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsia mouuuuuu ηρθα!!!! Αφρο οπως σού τα ειπε η goulitsa ο καιρος....ακομα και αυτος μας ταλαιπωρει!!!χαχαχαχ κοριτσια τελικα αποφασισαμε να κανουμε υπομονη και να περιμενουμε την δευτερα δυο μερεα ειναι θα περασουν....στο ωστοσο παρατηρω οτι καφε σε γενικες γραμμες εχω το πρωι μαλλον γιατι ειμαι ορθια μετα σταματανε...και οταν κατουραω δεν εχω....αυτα τα νεα μου!!!εσεις πως ειστε σημερα?αφρο πως ειναι η κοιλιτσα μας?εχεις παρει κανενα κιλο?εγω πριν δυο βδομαδες ειχα παρει ενα....οποτε δεν θα χω παρει και αλλο ενα τωρα?συνολο 2!!

Link to comment
Share on other sites

Koritsia mouuuuuu ηρθα!!!! Αφρο οπως σού τα ειπε η goulitsa ο καιρος....ακομα και αυτος μας ταλαιπωρει!!!χαχαχαχ κοριτσια τελικα αποφασισαμε να κανουμε υπομονη και να περιμενουμε την δευτερα δυο μερεα ειναι θα περασουν....στο ωστοσο παρατηρω οτι καφε σε γενικες γραμμες εχω το πρωι μαλλον γιατι ειμαι ορθια μετα σταματανε...και οταν κατουραω δεν εχω....αυτα τα νεα μου!!!εσεις πως ειστε σημερα?αφρο πως ειναι η κοιλιτσα μας?εχεις παρει κανενα κιλο?εγω πριν δυο βδομαδες ειχα παρει ενα....οποτε δεν θα χω παρει και αλλο ενα τωρα?συνολο 2!!

 

Εφόσον έχει μειωθεί το καφέ Μαρία μου δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρείσαι με εξετάσεις και τα λοιπά. Συνέχισε την ξεκούραση σου , με προσοχή στη δουλειά και ολα μια χαρά! Θα δεις κορίτσι μου σε λίγο όλες οι έγνοιες σου θα είναι παρελθόν!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω Goulitsa!είναι λογικό να ανυπομονείς...θα έρθει όμως σύντομα,να μην αγχώνεσαι και να μην απογοητεύεσαι!Γειά σου Μαράκι!αφού αυτό αποφασίσατε,θα περιμένουμε την Δευτέρα!έκλεισες ραντεβού;το ΣΚ δουλεύεις;η κοιλίτσα καλά!έχει πεταχτεί λίγο χαμηλά...πρέπει να έχω πάρει 1 κιλό αλλά δεν έχω και πολλά περιθώρια!!μέχρι 10 μου είπε σύνολο...για να δούμε!δεν τρώω πολύ η αλήθεια είναι και ενώ έχουμε ζαχαροπλαστείο,τα γλυκά μου φέρνουν αναγούλα...άντιθετα,μου μυρίζει κρέας συνέχεια!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω Goulitsa!είναι λογικό να ανυπομονείς...θα έρθει όμως σύντομα,να μην αγχώνεσαι και να μην απογοητεύεσαι!Γειά σου Μαράκι!αφού αυτό αποφασίσατε,θα περιμένουμε την Δευτέρα!έκλεισες ραντεβού;το ΣΚ δουλεύεις;η κοιλίτσα καλά!έχει πεταχτεί λίγο χαμηλά...πρέπει να έχω πάρει 1 κιλό αλλά δεν έχω και πολλά περιθώρια!!μέχρι 10 μου είπε σύνολο...για να δούμε!δεν τρώω πολύ η αλήθεια είναι και ενώ έχουμε ζαχαροπλαστείο,τα γλυκά μου φέρνουν αναγούλα...άντιθετα,μου μυρίζει κρέας συνέχεια!!!

 

Σιγά βρε κορίτσια η εγκυμοσύνη είναι η μονη περίοδος που μπορούμε να τρώμε χωρίς να μας λέει τίποτα κανένας ! Εκμεταλλευτείτε το ! :D

Πλάκα κάνω απλά χρειάζεται μέτρο και μπορούμε να έχουμε τα πάντα!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μεχρι 10με 12 μου ειπε....δουλευω αυριο μονο!παλι καλα την κυριακη θα την βγαλω τανασκελα!!!εμενα μου εχει απαγορευσει γλυκα και αναψυκτικα...αναψυκτικα ενταξει αλλα σοκολατιτσες τραβιουνται τωρα με αυτο το καιρο!ραντεβου δεν εκλεισα αλλα μου ειπε να τον παρω τηλ την δέυτερα!!!κοριτσια ειδα το στηθος μου και ζουρλαθηκα ...εχει γινει σαν μπαλονι...ειχα εξαρχης μεγαλο στηθος αλλα τωρα παραγινε το πραγμα...απαπαπαπαπ!εσενα αφρο εχει μεγαλωσει?το ψηλαφιζεις καθολου με την εγκυμοσυνη? Και κατι ακομα αφρο utrogestan περνεις ακομα?εγω ναι 3 των 200gr....

Link to comment
Share on other sites

Goulitsa οπως σου ειπα καντε ελευθερα μερα την περιοδο σου...για κανα 4ημερο σερί.....και αμα δεν ντρπεσαι τον αντρα σου κατσε και κατακορυφο....παλια συνταγη λεγαν οι παλιες!!!!χαχααχαχαχ ε ρε τι κανουμε!!!!! Ποτε περιμενεις περιοδο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για'μας ήταν 2 μέρες πρίν την ωορρυξία μου η μέρα που το πιάσαμε και είμαι σίγουρη γιατί είναι η μόνη μέρα που κάναμε ελεύθερα!επίσης είναι καλό να μείνεις για ένα μισάωρο τουλάχιστον ξάπλα με τα πόδια λίγο ψηλά και να μην το κάνετε κάθε μέρα για να είναι πιο δυνατό το σπέρμα...αυτά από εμένα!Μαρία μου,είχα και εγώ μεγάλο στήθος αλλά έχει παραγίνει επίσης πονάει και δεν χωράει πουθενά...ο μόνος που το χαίρεται είναι ο άντρας αλλά τι να το κάνει αφού δεν μπορεί να κάνει τίποτα!!!χαχαχαχα...utrogestan παίρνω 2 των 200mg!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...