Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟI : Θεόδωρος Καλαμπόκας & Εμμανουήλ Καλαμπόκας


μαιρη28

Recommended Posts

καλησπερα σας.ειναι η πρωτη μου φορα εδω κ θα ηθελα την βοηθεια σας.αν ξερετε τους γυναικολογους Θεόδωρος Καλαμπόκας & Εμμανουήλ Καλαμπόκας σε ποιο μαιευτιριο ειναι ? ποια ειναι η αμοιβη τους?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

 

Είναι βέβαια σχετικά παλιό το post, αλλά μήπως τελικά πήγες στο συγκεκριμένο ιατρείο?

Επειδή το σκέφτομαι και εγώ να κλείσω ραντεβού, θα με ενδιέφερε να ακούσω την εμπειρία/γνώμη σου : )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

 

Μια φίλη μου έχει γιατρό που τον λένε Καλαμπόκα στο λήτω, αλλα μεγάλος άνθρωπος σε ηλικία. Έμεινε πολυ ευχαριστημένη μαζί του φυσιολογικός τοκετός και όλα τέλεια.

Νομίζω οτι δεν λέμε τον ίδιο, εσένα τι σου έκαναν αυτοί?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλήμερα. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει επισκευτει τον Θεοδωρο Καλαμπόκα για εξωσωματική και ποια η γνωμη σας γι αυτόν. Σκέφτομαι να τον επισκευτώ μετά την 4η αποτυχία  .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα στην υπέροχη ομάδα σας! Μετά από 2 χρόνια αποτυχημένων προσπαθειών (ένας χρόνος ελεύθερα - ένας χρόνος με παρακολούθησης με 2 σπερματεγχυσεις) για παιδάκι και στην ηλικία των 39 πλέον αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε τα ραντεβού με εξωσωματικούς - να πάρουμε μια ιδέα και ταυτόχρονα να προχωρήσουμε σε ότι είναι καλύτερο για την απόκτηση του μικρού μας ονείρου! Πρώτο ραντεβού με τον κυριο Θεόδωρο Καλαμποκα, ο οποίος συνεργάζετε με τον γυναικολόγο μου και σαν φιλοσοφία (ηλικία, σπουδές) είναι πιο κοντά στα δεδομένα μας. Έχει κάποια εμπειρία μαζί του; Οποιαδήποτε πληροφορία πριν το ραντεβού θα ήταν χρήσιμη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...