Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πόνος στη μέση


Recommended Posts

Είμαι στη 19η εβδομάδα και ενώ μέχρι τώρα δεν είχα ιδιαίτερους πόνους, , εδώ και 3 ημέρες η μέση μου με έχει πεθάνει, δεν μπορώ ούτε καθιστή ούτε στο κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!

ουφ τι να κάνω ? , πονούσατε εσείς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πόσο πολύ πονάς;;; Τί πόνος είναι;;; Μόνο στην περιοχή της μέσης;;;

Εγώ πάντως κάθησα σχεδόν 2 μήνες στο κρεβάτι μ΄αυτήν την ιστορία...πονούσα αφάνταστα πολύ και δυστυχώς ο πόνος διαπερνούσε όλη την δεξιά πλευρά του σώματός μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να περπατήσω καθόλου...κι όταν περπατούσα μου ερχόταν να κλαίω :cry:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι ο πόνος είναι λίγο πιο χαμηλά απο τη μέση και φτάνει μέχρι την ουρίτσα, χθές μάλιστα ένιωθα τον πόνο και στο αριστερό μου πόδι και ιδιαίτερα στον γοφό.είναι πολύ ενοχλητικός....ξαπλώνω για καλύτερα αλλά και ξαπλωμένη με πονάει και γυρίζω στο πλάι για να υσηχάσω λίγο....

Link to comment
Share on other sites

υποτείθεται ότι οι πονοι αυτοί εννοούν ότι το σωμα συ αρχίζει σιγα σιγα να αλλάζει, να "ανοίγει¨που λεμε, για ν απροσαρμοστεί στα νεα δεδοενα. τώρα αν οι πόνοι είναι τοσο τρομεροί, παρε το γιατρό σου τηλεφωνο και πες το. μην το αφηνεις ετσι... :wink:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι ο πόνος είναι λίγο πιο χαμηλά απο τη μέση και φτάνει μέχρι την ουρίτσα, χθές μάλιστα ένιωθα τον πόνο και στο αριστερό μου πόδι και ιδιαίτερα στον γοφό.είναι πολύ ενοχλητικός....ξαπλώνω για καλύτερα αλλά και ξαπλωμένη με πονάει και γυρίζω στο πλάι για να υσηχάσω λίγο....

 

εγώ πάντως δεν μπορούσα ούτε ξαπλωμένη, ούτε καθιστή, ούτε όρθια ούτε τίποτε...ένα μαρτύριο ήταν αυτοί οι δυο μήνες!

Ο γιατρός μου πάντως δεν μου έδωσε τίποτε...από φάρμακα εννοώ...ε, μετά από 2 μήνες πέρασε :lol::lol: κουράγιο...το έχουν πολλές έγκυες αυτό!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...