Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΑΖΗΣ στο ελενα


ggb2009

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Βρίσκομαι στη 18η εβδομάδα κύησης και σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό καθώς η γιατρός μου συνεργάζεται μόνο με ιδιωτικά μαιευτήρια.

Θα μπορούσατε να μου στείλετε στοιχεία επικοινωνίας (ιδανικά κινητό τηλέφωνο) για τους γιατρούς Γαζή, Παπαδή και Φαρμακίδη που είναι στο Έλενα;

Σκοπεύω να τους δω όλους καθώς με ενδιαφέρει ο φυσιολογικός τοκέτος και δεδομένου ότι στην 1η μου εγκυμοσύνη γέννησα με καισαρική δεν ξέρω ποιος θα ήθελε να με αναλάβει.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μόνο του Γαζή έχω...210-6528316 κινητό δεν το ξέρω

αλλά αν πάρεις πρωινές θα το ακούσεις στο τηλεφωνητή

δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ γιατί δεν χρειάστηκε

 

προτεινόμενες ώρες για να πάρεις 6:30-8:30 το απόγευμα

θα μιλήσεις με τη σύζυγο του κα Όλγα η οποία δουλεύει

επίσης στο Έλενα στο τμήμα υπερήχων και είναι πολύ σχετική

συνήθως θα είναι κι αυτός δίπλα της και μπορεί να μιλήσετε

 

Δευτέρα και Τετάρτη κλείνει τα ραντεβού

 

αλλά 18η εβδομάδα μπορεί και να μην σε αναλάβει

γιατί θέλει να αναλαμβάνει εγκυμοσύνες από την αρχή

 

επίσης από ότι έχω ακούσει δεν σε αναλαμβάνει αν είχες προηγουμένως

άλλο γιατρό στο Έλενα

 

στην πρώτη εγκυμοσύνη με είδε στη 12η εβδομάδα αλλά τον είχα πάρει

τηλέφωνο από την 9η...

 

τον έβλεπα μόνο στα απογευματινά ραντεβού που είχε τότε 60 ευρώ η επίσκεψη ενώ τώρα έχει 75 ευρώ εκτός από τον 8ο μήνα και μετά που με δεχόταν πρωί με 5 ευρώ

04/12/2010 - 26/03/2013 - 25/08/2015 - 11/06/2018

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Είμαι κι εγώ νέα στο blog και μπήκα λίγο να διαβάσω τα όσα λέγονται για τον μαιευτήρα Γαζή.

 

Μια καλή φίλη γέννησε το Μάιο με τον Γαζή (και τη μαία γυναίκα του κα Ολγα) και μου έχει πει τα καλύτερα! Από το μαιευτήριο δε, ήταν πολύ ικανοποιημένη, καθώς και από το προσωπικό και τη βοήθειά τους στο θηλασμό:P

 

Μου σχολίασε οτι δεν είναι πολύ 'φιλικός' και δεν μιλάει πολύ, αλλά ότι ειναι πολύ καλός επιστήμονας.

 

Θα ήθελα όποια απο εσάς έχει πρόσφατη εμπειρία μαζί του, να μου πει λίγο τη διαδικασία των ραντεβού, πως ειναι το εξεταστήριο (γιατί η φίλη μου μου είπε οτι δεν είναι και τίποτα wow), τις τιμές ανά επίσκεψη και γενικά ότι περισσότερο μπορείτε να βοηθήσετε!

 

περιμένω νέα σας,

σας ευχαριστώ!:-D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...