Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γιατρος στην Καβάλα


Recommended Posts

θα γεννήσω τέλη αυγούστου 2009 σε κλινική Καβάλα με γιατρό τη κ.Θένη Παπαδοπούλου. όποια έχει βιώσει ή ακούσει κάτι ας ανημερώσει παρακαλώ...έχω λιγο:roll:πολυ...άγχος..ανάλογα με τη μέρα μου:lol:

 

ευχαριστώ

 

 

Κορίτσια προσοχή στην Θένη. Εμένα ήθελε να μου κάνει κωνοειδή εκτομή του τραχήλου, ενώ δεν χρειαζόταν. Πήγα σε άλλο γιατρό και απλά μου έδωσε κάτι βιταμίνες και εξασθένησε ο ιός hpv. Άσε που με έβαλε να κάνω κατι εξετάσεις για τυποποιήσεις του ιού και τζάπα 300 ευρώ. Ήθελε να τα αρπάξει και από το χειρουργείο.

Τέτοιοι γιατροί πρέπει να τους παίρνουν τα διπλώματα που σε βλέπουν σαν χρήμα, για αυτό προσοχή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα σου πρότεινα τον Ρήγα. Με βοήθησε απίστευτα πολύ, είναι πολύ τυπικός και τιτίζης και νιώθεις ασφάλεια. Δεν θα εμπιστευόμουν εύκολα άλλον. Στην ελευθώ ξεγεννάει.

 

Συμφωνω για τον Ρηγα.

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

γεια σας! θα ήθελα να ρωτησω αν ξερει κάποια κοπέλα για τη θένη παπαδοπούλου.Είναι αλήθεια ότι κάνει μόνο καισαρικές ;;γιατί την έχω και μέχρι τώρα όλα πάνε φυσιολογικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από γιατρούς θα σου πρότεινα τη Γερεντέ η οποία είναι πολύ καλή απ ότι λένε στη δουλειά της. Εχουν γεννήσει Εγώ πήγαινα σε κάποιον ο οποίος δυστυχώς βγήκε στη σύνταξη, και μετά πήγα στον Αποστολίδη, ο οποίος επίσης είναι πολύ καλός κατα τη γνώμη μου. Τη Παπαδοπούλου την ξέρω ναι. Θα σου πρότεινα τον παραπάνω.

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζει καποια κοπελα για τον Θανο Μπαρμπαγιαννη δεν ειμαι απο καβαλα και μου συστησαν να παω σε αυτον.Ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου και θα γεννησω με καισαρικη.Ευχαριστω

C6rZp8.png

gP5ap8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζει καποια κοπελα για τον Θανο Μπαρμπαγιαννη δεν ειμαι απο καβαλα και μου συστησαν να παω σε αυτον.Ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου και θα γεννησω με καισαρικη.Ευχαριστω

 

Ουτε εγω ειμαι απο καβαλα, ειμαι απο Δραμα και γιατρο εχω τον Δερετζη (προσωπικα δεν τον αλλαζω με τιποτα). Ωστοσο για τους μοναδικους γυναικολογους (απο καβαλα) που γνωριζω, και εχω τα καλυτερα μονο να πω, ειναι ο Ρηγας και η Γερεντε, ειναι και οι 2 εξισου προσεχτικοι και υπευθυνοι!!!

 

Με το καλο!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
17 ώρες πρίν, Drove είπε:

Καλησπερα,ηθελα να ρωτησω για τον Αρη Παπαδοπουλο αν εχει κανει καποια κοπελα αυχενικη εκει να μου πει εντυπωσεις

 

Γενικα εχω ακουσει καλα λογια για τον συγκεκριμενο αλλα αν θελεις την γνωμη μου μια γυναικολογος/μαιευτηρας απο τους καλυτερους επιστημονες και ηθικος ανθρωπος ειναι η Ανδρεαδου Κωνσταντια.

 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sentir...natureza είπε:

 

Γενικα εχω ακουσει καλα λογια για τον συγκεκριμενο αλλα αν θελεις την γνωμη μου μια γυναικολογος/μαιευτηρας απο τους καλυτερους επιστημονες και ηθικος ανθρωπος ειναι η Ανδρεαδου Κωνσταντια.

 Ευχαριστω για την απαντηση αλλα θα ηθελα να μου απαντησει καποια κοπελα που εχει κανει αυχενικη σ αυτον,να μου πει εντυπωσεις.εχω κλεισει ραντεβου για αυχενικη αλλα μου ειπε η γραμματεας του οτι η εξεταση κραταει οσο ενας απλος υπερηχος και καπως με προβληματισε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στο μισαωρο κραταει περιπου αλλα δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος για να σε προβληματιζει κατι σε αυτο που σου ειπε. Γενικως εχω ακουσει καλα σχολια για αυτον, πας και βλεπεις!

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα! Ψάχνω γυναικολόγο στην Καβάλα(κατά προτίμηση γυναίκα) που να κάνει β' επιπέδου και να αναλαμβάνει και παρακολούθηση εγκυμοσύνης. Μήπως γνωρίζετε καμία;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Astrien είπε:

Καλησπέρα! Ψάχνω γυναικολόγο στην Καβάλα(κατά προτίμηση γυναίκα) που να κάνει β' επιπέδου και να αναλαμβάνει και παρακολούθηση εγκυμοσύνης. Μήπως γνωρίζετε καμία;

Η Παχουμη Χριστίνα και η Αυγη Βακουλη είναι οι μόνες απ'οσο γνωρίζω.

 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Sentir...natureza είπε:

Η Παχουμη Χριστίνα και η Αυγη Βακουλη είναι οι μόνες απ'οσο γνωρίζω.

Στην Παχούμη πήρα και μου είπαν ότι κανονικά δεν αναλαμβάνει παρακολούθηση εγκυμοσύνης. Μόνο για προγεννητικό έλεγχο, β' επιπέδου κλπ. Επειδη κατοικώ μόνιμα εξωτερικό και θα είμαι Ελλάδα μόνο για 2 μήνες, ειπα να μην πάω σε 2 διαφορετικούς  γυναικολόγους. Ιδανικά θα ήθελα να βρω μία, που θα μπορώ να κάνω τη β επιπέδου αλλά άμα χρειαστεί να μπορώ να ξαναπάω σε αυτό το διαστημα που θα είμαι εκεί. Αύριο θα δοκιμάσω στη Βακούλη. Ευχαριστώ για την απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Astrien είπε:

Στην Παχούμη πήρα και μου είπαν ότι κανονικά δεν αναλαμβάνει παρακολούθηση εγκυμοσύνης. Μόνο για προγεννητικό έλεγχο, β' επιπέδου κλπ. Επειδη κατοικώ μόνιμα εξωτερικό και θα είμαι Ελλάδα μόνο για 2 μήνες, ειπα να μην πάω σε 2 διαφορετικούς  γυναικολόγους. Ιδανικά θα ήθελα να βρω μία, που θα μπορώ να κάνω τη β επιπέδου αλλά άμα χρειαστεί να μπορώ να ξαναπάω σε αυτό το διαστημα που θα είμαι εκεί. Αύριο θα δοκιμάσω στη Βακούλη. Ευχαριστώ για την απαντηση!

Για την Παχουμη δεν το ήξερα,μάλλον άλλαξαν τα πράγματα γιατί παλιότερα μπορούσες και να γεννήσεις μαζί της.Ισως λόγω φόρτου εργασίας κάνει μόνο εξετασεις.Ναι,δοκίμασε και στη Βακουλη!Είναι καινούριο το ιατρειο αλλά έχω ακούσει καλά λογια!

 
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα και καλή χρόνια! 
εδω και 1 χρόνο προσπαθούμε για μωράκι. Έχουμε κάνει παρα πολλές εξετάσεις οι γιατροί μας λένε ότι δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω τη γνώμη σας για τον γυναικολόγο Ρήγα στη Καβαλα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Για τον Ρήγα δε γνωρίζω αλλά θα γράψω ο,τι ξέρω.

Για αυχενική και β επιπέδου στην Καβαλα κάνουν μόνο η Παχούμη και η Βάκουλη (εξίσου καλές και οι 2) με την ανάλογη πιστοποίηση, την οποία διαθέτει και η Γερεντέ αλλά ασχολείται περισσότερο με τα γυναικολογικα.

Ο Άρης και ο Σωτήρης είναι γυναικολόγοι χωρίς την ανάλογη πιστοποίηση για τις μεγάλες εξετάσεις. Εμένα ο ένας από τους 2 μου έκανε την αυχενική πριν 6 χρόνια και μου έβγαλε λάθος αποτέλεσμα...

Με τη Θένη γέννησα, όποια θέλει ας στείλει πμ. :-?

Τώρα στο 2ο με παρακολουθεί η Ανδρεάδου που είναι τοπ, αγαπάει πολύ τη γυναίκα, τρομερά εμψυχωτικη και κατά των παρεμβάσεων και των αναιτιων καισαρικών.

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...