Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαιευτήριο Ρέα - Γυναικολόγοι


basou

Recommended Posts

SOS!!! Καλησπέρα σε όλες. Αναζητώ πληροφορίες για τον κύριο Βασίλειο Αναστασίου, στο ΡΕΑ. Αν είναι καλός και αν είναι υπέρ του φ.τ. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Καλησπέρα.

Έχουν περάσει μήνες αφότου έγραψες αυτό το μήνυμα. Κάνοντας μία αναζήτηση το είδα σήμερα.

Εύχομαι η εγκυμοσύνη σου να πηγαίνει πολύ καλά. Μάλλον θα έχεις ήδη επιλέξει γιατρό.

Εάν σκέφτεσαι το φυσιολογικό τοκετό, μάλλον κάνεις το καλύτερο, αλλά στην περίπτωση που θα κάνεις καισαρική, επειδή ζητάς πληροφορίες για το συγκεκριμένο γιατρό (τον κύριο Βασίλειο Αθανασίου -συνεργάζεται με το γιο του, Αναστάσιο Αναστασίου), θα σου έλεγα να προσέξεις. Ζήτησε να δεις την κοιλιά πρώην εγκύων, που επέλεξαν το συγκεκριμένο γιατρό και συζήτησε μαζί του, ώστε να πιστοποιήσεις, ότι δε θα υπάρξει μόνιμη παραμόρφωση στην κοιλιά σου μετά την καισαρική. Δεν εννοώ το σημάδι από την τομή, το οποίο ράβει πολύ καλά ο συγκεκριμένος, ώστε να εξαφανίζεται αργότερα. Μιλώ για σοβαρή παραμόρφωση στο σχήμα της κοιλιάς. Εγώ βρέθηκα προ εκπλήξεως μετά από μια εγχείρηση ινομυώματος. Κι επειδή σε τέτοιες περιπτώσεις οι εκπλήξεις δεν είναι ευπρόσδεκτες... καλό θα ήταν να ερευνούμε το θέμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια! Είμαι καινούρια εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει γιατρό τον κο Καλογεροπουλο Σπύρο (Αιγάλεω). Είμαι στη 19η εβδομάδα και μέχρι στιγμής μου έχει φανεί αρκετά καλός. Είναι το 2ο παιδάκι μου και αναγκάστηκα να αλλάξω γιατρό καθώς ο προηγούμενος που είχα, αν και πολύ καλός, συνταξιοδοτήθηκε. Έτσι κατέληξα στον κο Καλογερόπουλο έπειτα από συστάσεις. Όποια από εσάς γνωρίζει κάτι παραπάνω, ας μου δώσει κάποιες πληροφορίες!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εάν εχεις πληροφοριες για τον κο Βαμβακάρη θα ήθελα και εγω πολυ να μάθω...

 

 

Καλημέρα κοριτσια,

εγω εχω γιατρο τον κο Βαμβακάρη..γεννησα πριν απο 1 χρονο..ειναι εξαιρετικός,εχει ευγενεστατες μαιες και γενικα τον συστηνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα, ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ. Ειμαι 5 μηνων εγκυος και μετακομισαμε την περασμενη βδομαδα αθηνα λογω δουλειας. Μου προτεινανε το γυναικολογο Ανδρεα Γερμανο στο Ρεα, καθως μενουμε κοντα. Εχω αγχωθει αρκετα, δε νομιζω πως εχω πολυ χρονο να το ψαξω οσο θα θελα. Γνωριζει καποια κοπελα το συγκεκριμενο γιατρο? η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη, ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγω εχω την κα Κωνσταντινίδου η οποία με είχε ξεγεννήσει και στο πρώτο μου παιδάκι σε δημόσιο νοσοκομείο και κατόπιν πήγε στο ΡΕΑ. Έχει ιατρείο στον Γέρακα αλλά επειδή μου πέφτει πολύ μακρυά την επισκέπτομαι στο μαιευτήριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
καλησπέρα κορίτσια..μήπως έχει ακούσει καμία ή ξέρει κάτι γι αυτόν τον γυναικολόγο?είναι και στο ρεα.μου τον σύστησε μια κοπέλα αλλα θα ήθελα να μάθω κάτι περισσότερο γι αυτόν πριν πάω..θέλω να βρω εναν γυναικολόγο που να εμπιστευομαι αρχικα για τα γυναικολογικά θέματα και αργοτερα για την εγκυμοσύνη

 

Καταρχήν καλησπέρα!

 

μάλλον εχεις επιλέξει γυναικολόγο πλέον αλλά δυστυχώς τώρα είδα το μνμ. Εχω γεννήσει εδώ και 10 μήνες ενα καταπληκτικό κοριτσάκι! Το Γκίκο-Κουρουκλή Νίκο μου τον συνέστησε ένας φίλος μου γιατρός που τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια και για αυτό πήγα κατευθείαν σε αυτόν (δεν ήμουν ευχαριστημένη από τη παλιά γυναικολόγο μου και για αυτό ήθελα να αλλάξω έτσι κι αλλιώς).

Τώρα μπορώ να πω ότι έκανα τη καλύτερη επιλογή! Πάντα παρών, δεν υπήρξε ούτε μία φορά (κυριολεκτικά) που να τον πάρω τηλέφωνο και να μη με πάρει πίσω (αν δεν μπορούσε να το σηκώσει). Πάντα καθυσηχαστικός ότι και να συνέβαινε!!! μπορώ να γράφω θετικά για αυτόν για πολλές ώρες....

Ελπιζω να τον επέλεξες και αν οχι.... σκέψου το μήπως πας τώρα!

Μία επίσκεψη θα σε πείσει!!!

Link to comment
Share on other sites

*Θέλω και εγω με την σειρά μου να δώσω συγχαρητήρια σε όλες εσάς που εμπιστεύεστε τον κ. Κυργιάκο Μητσάκο γιατι εκτός απο ένας εξαιρετικός γυναικολόγος είναι και καταπληκτικός άνθρωπος, με εκλεπτυσμένο χιούμορ και πολύ καλή ενέργεια. Επειδή δεν είμαι ιδιαίτερα γενναία και εχω διάφορούς φόβους και ανησυχίες όσον αφορά τα γυναικολογικά και τις εγκυμοσύνες, απο την στιγμή που με ανέλαβε ο κ. Μητσάκος όλες οι φοβίες εξατμίστηκαν καθώς η εμπιστοσύνη και η σιγουριά που εμπνέει είναι μοναδικές.

 

Είμαι σίγουρη πως η περίοδος της εγκυμοσύνης μάζι του είναι απλά παιχνιδάκι, ειδικά και για εμένα που είμαι τόσο φοβιτσιάρα!

 

Έχω ακούσει τα καλύτερα αλλά την φίλη μου ήθελε να την βλέπει κάθε 20 μέρες κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης. Λίγο υπερβολικό κατ εμέ. Είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού και δεν επιμένει για επισκληρίδιο.

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα σας ψαχνω ενα καλό μαιευτηρα κοντα στην πετρούπολη που να ναι στο ρεα κι αν γινεται συμβεβλημενος με τον εοππυ! ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Geia sas! Gennaw se 2 meres sto Rea , mipws exei kapoia empeiria apo ton

 

kurio Eustathopoulo Vasili, prin htan sto Iasw, einai h 1h mou genna k eimai

 

polu agxwmeni. Ton exw xronia gunaikologo alla oi episkepseis mou s'auton

 

htan panta tupikes test pap/uperixos klp k den eixa pote kanena idiaitero

 

provlima, etsi twra me ton toketo den exw idea ti me perimenei...sthn praxi.

 

Yparxei kapoia manoula pou thn exei ksegennisei na mou pei thn empeiria ths?

 

Episis plirwnete oles tis episkepseis mexri thn teleutaia stigmi?akoma k

 

2 meres prin ton toketo ?

 

euxaristw

 

:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας.

Είμαι νέος μέλος στο forum που διαβάζω καιρό όμως μιας και είμαι στον 3 μήνα στο πρώτο μου παιδί! Θα ήθελα σας παρακαλώ να μου δώσετε, όποιος γνωρίζει, ππληροφοριές για τον Γ.Βαμβακάρη, έχει το ιατρείο του στο Π.Φάληρο και είναι στο ΡΕΑ-ΜΗΤΕΡΑ. Μου έχει αφήσει από επισκέψεις για απλό τσεκ απ θετικές εντυπώσεις αλλά με ενδιαφέρει και το οικονομικό που ακόμα δεν το έχουμε θίξει.

Μήπως καμία φίλη έχει γεννήσει πρόσφατα και μπορεί να με κατατοπίσει για τον συγκερκιμένο γιατρό?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ με το καλό τα μωράκια μας!Εγώ γενναω τέλος Απρίλη στο Ρέα με τον κύριο Γιάννη μιχαλοπουλο μήπως γνωρίζει κάποια κοπέλα τον συγκεκριμένο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια. Κ εγω τον κυριο Μητσακο εχω γυναικολογο. Δεν εχω μεινει εγκυος βεβαια ακομα, δεν εχω κανει αλλη προσπαθεια εκτος απο μια σπερματεγχυση μαζι του η οποια δυστυχως δεν πετυχε. Δεν εχω εμπειρια τοκετου αλλα ειναι καταπληκτικος. Γιατρος? Μεγαλος επιστημων, οσες απο εσας ειχατε γυναικογο τον Τακη Πιερρουτσακο τον εμπιστευοταν πληρως τον Μητσακο (φανταζομαι κατι θα ηξερε). Εχω την καλυτερη εμπειρια απο αυτον ανθρωπο το λεω τον νιωθω σαν τον πατερα μου. Το μονο αρνητικο ειναι η πολυωρη αναμονη στο ιατρειο του αλλα την ωρα που μπαινω στο γραφειο του εγω το εχω ηδη ξεχασει.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Είναι η πρώτη φορά που γράφω μιας που είμαι "σχετικά" νωρίς στην όλη φάση της εγκυμοσύνης, βλέπετε πρώτο παιδάκι περιμένω και είμαι στην 14η εβδομάδα. Ψάχνοντας για γυναικολόγο στα ανατολικά προάστια, κατά προτίμηση συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ, βρήκα τον κ. Σαββούρα Οδυσσέα, ο οποίος συνεργάζεται με το Ρέα και κάνει και ιατρείο στο Π. Φάληρο. Μήπως καμία γνωρίζει καμία χρήσιμη πληροφορία για τον συγκεκριμένο γιατρό; Δεν μπορώ να πω ότι μου έχει κάνει κακή πρώτη εντύπωση (συνεργάσιμος, καταρτισμένος, επεξηγηματικός, φιλικός (ομοίως και η μαία με την οποία συνεργάζεται) δηλώνει υπέρ του φ.τ. με επισκληρίδιο...) αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς για να δείξει σε πιθανές δύσκολες καταστάσεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες απόψεις σας!

υ.γ. Πάντως το Ρέα μου έκανε καλή εντύπωση έστω κι αν είναι πολύ μακριά από το σπίτι μου... Και ακούω καλά λόγια και σχετικά με τον θηλασμό, τα μηχανήματα, τα δωμάτια... Ελπίζω να ισχύσουν και σε μένα, αν τελικά καταλήξω εκεί

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Είναι η πρώτη φορά που γράφω μιας που είμαι "σχετικά" νωρίς στην όλη φάση της εγκυμοσύνης, βλέπετε πρώτο παιδάκι περιμένω και είμαι στην 14η εβδομάδα. Ψάχνοντας για γυναικολόγο στα ανατολικά προάστια, κατά προτίμηση συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ, βρήκα τον κ. Σαββούρα Οδυσσέα, ο οποίος συνεργάζεται με το Ρέα και κάνει και ιατρείο στο Π. Φάληρο. Μήπως καμία γνωρίζει καμία χρήσιμη πληροφορία για τον συγκεκριμένο γιατρό; Δεν μπορώ να πω ότι μου έχει κάνει κακή πρώτη εντύπωση (συνεργάσιμος, καταρτισμένος, επεξηγηματικός, φιλικός (ομοίως και η μαία με την οποία συνεργάζεται) δηλώνει υπέρ του φ.τ. με επισκληρίδιο...) αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς για να δείξει σε πιθανές δύσκολες καταστάσεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες απόψεις σας!

υ.γ. Πάντως το Ρέα μου έκανε καλή εντύπωση έστω κι αν είναι πολύ μακριά από το σπίτι μου... Και ακούω καλά λόγια και σχετικά με τον θηλασμό, τα μηχανήματα, τα δωμάτια... Ελπίζω να ισχύσουν και σε μένα, αν τελικά καταλήξω εκεί

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ zouzoulina311 ... ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩΤΑΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ-ΑΣΘΕΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗ... ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΗΣΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ... ΓΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ , ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ.. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑΣ-ΙΑΤΡΟΥ, ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ (ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ) , ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.... ΕΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ .. ΕΓΩ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΧΤΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ.. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ EVER.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΛΠ ΚΛΠ... ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΗΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ.. ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ...ΑΑΑΑΑΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ... ΤΗΝ ΦΟΒΕΡΗ ΜΑΙΑ.. ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ..

 

Υ.Γ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ... ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κορίτσια κι εγώ ενδιαφέρομαι να μάθω για τον κύριο Βαμβακάρη Γ. στο ρέα,

maria_a σου έχω στείλει και μήνυμα αν και είναι πολύ παλιά η ανάρτησή σου.

Έχει καμιά άλλη κοπέλα άποψη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!! Θέλω τη βοήθειά σας, όσες γνωρίζετε και έχετε κάποια εμπειρία φυσικά, να μου προτείνετε 2-3 καλούς κ έμπιστους γυναικολόγους που συνεργάζονται με την κλινική Ρέα και έχουν ιατρείο στα νότια προάστια κυρίως! Πόσα λεφτά παίρνουν σε καθε επίσκεψη κ στο τέλος της γέννας! Σας ευχαριστώ πολύυυυ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...
Καταρχήν καλησπέρα!

 

μάλλον εχεις επιλέξει γυναικολόγο πλέον αλλά δυστυχώς τώρα είδα το μνμ. Εχω γεννήσει εδώ και 10 μήνες ενα καταπληκτικό κοριτσάκι! Το Γκίκο-Κουρουκλή Νίκο μου τον συνέστησε ένας φίλος μου γιατρός που τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια και για αυτό πήγα κατευθείαν σε αυτόν (δεν ήμουν ευχαριστημένη από τη παλιά γυναικολόγο μου και για αυτό ήθελα να αλλάξω έτσι κι αλλιώς).

Τώρα μπορώ να πω ότι έκανα τη καλύτερη επιλογή! Πάντα παρών, δεν υπήρξε ούτε μία φορά (κυριολεκτικά) που να τον πάρω τηλέφωνο και να μη με πάρει πίσω (αν δεν μπορούσε να το σηκώσει). Πάντα καθυσηχαστικός ότι και να συνέβαινε!!! μπορώ να γράφω θετικά για αυτόν για πολλές ώρες....

Ελπιζω να τον επέλεξες και αν οχι.... σκέψου το μήπως πας τώρα!

Μία επίσκεψη θα σε πείσει!!!

 

 

Καλησπέρα!

λόγω δυστυχώς κακής συνεννόησης μέ τό γυναικολογο που είχα, μου σύστησε άλλος γιατρός τον Νίκο Γκικο ως πολύ καλό. ξέρω σίγουρα ότι είναι στό Έλενα αλλά δεν ξέρω άν συνεργάζεται με ιδιωτικά μαιευτήρια. Έχετέ κάποια πληροφορία σχετικά?

Επίσης θεωρείτε αρνητικό ή αποτρεπτικό το δημόσιο μαιευτήριο?

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλημέρα σας,

είμαι καινούρια στο forum κ χαίρομαι που είμαι μέλος αυτής της ομάδας.

Μετά από πολύ κόπο & πόνο, κατάφερα μέσω εξωσωματικής να μείνω έγκυος.

Είμαι στη 12 εβδομάδα κ έχω πολύ μέλλον ακόμα.

Ωστόσο θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει κάτι για την γυναικολόγο κα Τσαλίκη Αθανασία που είναι στο Ρέα.

Σας ευχαριστώ και εύχομαι σε όλες τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
καλησπέρα κορίτσια!και ο δικός μου γιατρός συνεργάζεται με το Ρέα και λέγεται Συρμαγιάς Παναγιώτης και έχει ιατρείο στο Μοσχάτο.

 

Καλημέρα! Ενδιαφέρομαι γι αυτό το γιατρο, μήπως θα μπορούσες να μου δώσεις μερικές Πληροφορίες? Βλέπω ότι το ποστ είναι παλιό, Όμως, δεν έχω βρει αλλού αναφορά σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...