Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οι πολυυυυυυ καλες πεθερες!!!!!


maria-giannis

Recommended Posts

η δικη μου η περιπτωση ειναι τρομερη!!!εχω μια πεθερα αχ μια πεθερα!!!θα σας πω πως ειναι να μου πειτε αν υπαρχει περιπτωση ενας τετοιος ανθρωπος να ειναι αληθινος!ειναι καλη σε σημειο αηδιας!!δε φερνει ποτε και για κανενα λογο αντιρρησεις,δε φωναζει,εχει παντα μια μελισταλακτη συμπεριφορα μεσα απο την οποια παει υπουλα υπουλα να περασει το δικο της και ολοι την εχουμε καταλαβει εκτος απο τον αντρα μου(!).επειδη μενουν επαρχια καθε φορα που θα αποφασισει να ερθει χωρις βεβαια να εχει ρωτησει κανεναν ερχεται και μενει στο σπιτι μας.καθοτι οαντρας μου δουλευει μεχρι αργα το βραδυ και εγω ειμαι με το παιδι στο σπιτι τη τρωω ολη μερα στη μαπα!!!

 

θα καθετε σε ενα καναπε με τα μουτρα κατεβασμενα ντυμενη στα μαυρα χωρις να μιλαει και ειναι ικανη να μου προκαλεσει καταθλιψη!!!οταν ημουν εγκυος ειχε της ειχα πει να μου φερει χαλβα οταν θα ερθει τον οποιο τον εφαγε ολο μονη της!!!επειδη ηξερα οτι οταν γεννησω θα μου ερθει τρεχοντας τη πηραμε τηλεφωνο οταν ημουν στο μαιευτηριο,ηρθε και εμεινε μια εβδομαδα και βαλε και ηταν οοοοοοολη μερα στο νοσοκομειο.μαγειρευει πολυ βαρια φαγητα που δε μπορω να τα φαω και μου ανακατευει τα πραγματα καθε φορα που θα πιασει κατι!!!!

 

ειχαν ερθει για το γαμο μας και ηθελαν να γυρισουν απο την εκκλησια μαζι μας με τους νιοπαντρους!!!ολα αυτα βεβαια με γλυκια και καλη συμπεριφορα τοσο πολυ που αναρωτιεμαι πως στο καλο αντεχει!δηλαδη αυτη η γυναικα δε θελει να ξεσπασει ποτε???ασε που εχει το κλαμα στο τσεπακι!!εκανε προυτς το μωρο και εβαζε τα κλαματα απο τη συγκινηση!!! ε ελεος!!!!τοσο καλοσυνη πια δεν την αντεχω!!

 

οι δικες σας πεθερες πως ειναι?περιμενω να ακουσω τις τραυματικες σας εμπειριες!!!!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η δικια μου η πεθερα κ ο πεθερος...νομιζει οτι πεθαναμε:rolleyes: παιρνει τηλ 1 το πολυ 2 φορες το χρονο(ασχετα που ο αντρας μου δε κρατιεται κ 1 φορα τη βδομαδα την παιρνει τηλ!)δεν εχει στειλει τιποτα για τα παιδια απο τη μερα που γεννηθηκαν.χωρις πλακα δεν εχει ξοδεψει ουτε μισο ευρω.ακομα κ οταν παμε ελλαδα δεν τους εχει παρει ουτε ενα ζευγαρι καλτσες ουτε μια σοκολατα ...τιποτα!!!επισης οταν γεννησα δεν πηρανε ενα τηλ για να πουν να μας ζησει:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου η πεθερα κ ο πεθερος...νομιζει οτι πεθαναμε:rolleyes: παιρνει τηλ 1 το πολυ 2 φορες το χρονο(ασχετα που ο αντρας μου δε κρατιεται κ 1 φορα τη βδομαδα την παιρνει τηλ!)δεν εχει στειλει τιποτα για τα παιδια απο τη μερα που γεννηθηκαν.χωρις πλακα δεν εχει ξοδεψει ουτε μισο ευρω.ακομα κ οταν παμε ελλαδα δεν τους εχει παρει ουτε ενα ζευγαρι καλτσες ουτε μια σοκολατα ...τιποτα!!!επισης οταν γεννησα δεν πηρανε ενα τηλ για να πουν να μας ζησει:rolleyes:

 

εντάξει!!!

μια χαρά!!!!

δηλ τι άλλο να έκανε η γυναίκα;;;;; 1-2 φορές το χρόνο τηλ είναι μια πολύ καλή επικοινωνιακή συχνότητα.....

όσο για το παιδί που γεννήθηκε και δε πήρε τηλ ε καλά μωρέ όταν σας δει θα σας ευχηθεί κιόλας.....

 

 

 

ειχαν ερθει για το γαμο μας και ηθελαν να γυρισουν απο την εκκλησια μαζι μας με τους νιοπαντρους!!!ολα αυτα βεβαια με γλυκια και καλη συμπεριφορα τοσο πολυ που αναρωτιεμαι πως στο καλο αντεχει!

 

ε και που να πηγαίνανε οι άνθρωποι;;; αμάν βρε καοπέλα μου... κι εσε'ις νιόπαντροι περιμένατε να τα κάνετε όλα;;;

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου η πεθερα κ ο πεθερος...νομιζει οτι πεθαναμε:rolleyes: παιρνει τηλ 1 το πολυ 2 φορες το χρονο(ασχετα που ο αντρας μου δε κρατιεται κ 1 φορα τη βδομαδα την παιρνει τηλ!)δεν εχει στειλει τιποτα για τα παιδια απο τη μερα που γεννηθηκαν.χωρις πλακα δεν εχει ξοδεψει ουτε μισο ευρω.ακομα κ οταν παμε ελλαδα δεν τους εχει παρει ουτε ενα ζευγαρι καλτσες ουτε μια σοκολατα ...τιποτα!!!επισης οταν γεννησα δεν πηρανε ενα τηλ για να πουν να μας ζησει:rolleyes:

 

Το αλλο ακρο!!!Εμας μας ζαλιζει ολη την ωρα,αυτη κ ο πεθερος μου..θελει να ξερει τα παντα:mad: τι κανουμε,που πηγαινουμε,πως ειναι τα οικονομικα μας..πικρα!

Τωρα με το παιδι πρεπει να μαθαινει αν εχεσε κ τι ωρα,αν κοιμηθηκε κ τι ωρα,εψαχνε στο σπιτι τις προαλλες να βρει ποια μαρκα συμπληρωμα δινω στο μικρο!

Link to comment
Share on other sites

η δικια μου η πεθερα κ ο πεθερος...νομιζει οτι πεθαναμε:rolleyes: παιρνει τηλ 1 το πολυ 2 φορες το χρονο(ασχετα που ο αντρας μου δε κρατιεται κ 1 φορα τη βδομαδα την παιρνει τηλ!)δεν εχει στειλει τιποτα για τα παιδια απο τη μερα που γεννηθηκαν.χωρις πλακα δεν εχει ξοδεψει ουτε μισο ευρω.ακομα κ οταν παμε ελλαδα δεν τους εχει παρει ουτε ενα ζευγαρι καλτσες ουτε μια σοκολατα ...τιποτα!!!επισης οταν γεννησα δεν πηρανε ενα τηλ για να πουν να μας ζησει:rolleyes:

Κάτι μου λέει πως έβαλες κι εσύ λίγο το χεράκι σου σε αυτό :rolleyes:

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια την επομενη φορα που θα σε ρωταει θα λες σε ολα οχι και δεν ξερω!

εφαγε το παιδι>?ΟΧΙ

γιατι? ΔΕ ΞΕΡΩ

εκανε κακα?ΟΧΙ

απο ποτε εχει να κανει?ΔΕ ΞΕΡΩ!!!

ποτε ειναι να φαει το παιδι?ΔΕ ΞΕΡΩ!!

τι μαρκα γαλα πινει?ΔΕ ΞΕΡΩ!!!

κοιμαται?ΟΧΙ

τι?ξυπνιο ειναι?ΟΧΙ!!!

τελικα κοιμαται η ειναι ξυπνιο?ΔΕ ΞΕΡΩ!!

:rolleyes:

 

για κανε ετσι μερικες μερες κ θα δεις πως θα ξεκολλησει:P:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει πως έβαλες κι εσύ λίγο το χεράκι σου σε αυτό :rolleyes:

κανεις μεγαλο λαθος.ποτε δεν ηρθα σε ριξη μαζι τους κ οσες φορες εχει παρει ο αντρας μου τηλ κ ετυχε να τους μιλησω παντα τους μιλαω μια χαρα ευγενικοτατα.οχι τιποτε αλλο αλλα για χαρη του.αλλιως ετοιμη ειναι να πεταχτει η γλωσσαρα!

ακομα και αν ειχα κανει κατι δε θα δικιολογουσε τη σταση τους απεναντι στα παιδια που νομιζουν οτι εχουν μονο ενα παππου κ μια γιαγια(τους γονεις μου!)

Link to comment
Share on other sites

κανεις μεγαλο λαθος.ποτε δεν ηρθα σε ριξη μαζι τους κ οσες φορες εχει παρει ο αντρας μου τηλ κ ετυχε να τους μιλησω παντα τους μιλαω μια χαρα ευγενικοτατα.οχι τιποτε αλλο αλλα για χαρη του.αλλιως ετοιμη ειναι να πεταχτει η γλωσσαρα!

ακομα και αν ειχα κανει κατι δε θα δικιολογουσε τη σταση τους απεναντι στα παιδια που νομιζουν οτι εχουν μονο ενα παππου κ μια γιαγια(τους γονεις μου!)

 

γιατι με εχεις μπερδεψει;;σαν να θυμαμαι οτι με τα πεθερικα τα πηγαινες καλα κ οχι με τους γονεις σου η κανω λαθος;

Link to comment
Share on other sites

γιατι με εχεις μπερδεψει;;σαν να θυμαμαι οτι με τα πεθερικα τα πηγαινες καλα κ οχι με τους γονεις σου η κανω λαθος;

 

οχι λαθος θυμασαι(εν μερη) με τους γονεις μου ειχα ερθει παλια σε μια ριξη.με τα πεθερικα τα παω καλα γιατι εγω θελω.δηλαδη αν το λες απο αποψη οτι δε μαλωσαμε ποτε.τοτε ναι.αλλα απο αποψη ενδιαφεροντος απο αυτους προς το παιδι τους κ τα εγγονια τους(αντε εμενα να με χ3σουν) ειναι μηδενικο.ο αντρας μου εκανε εγχειρηση στο αυτι 3.5 ωρες χειρουργιο κ δε πηραν ενα τηλ να ρωτησουν ειναι το παιδι τους καλα?τιποτα!η κορη μου η μεγαλη εκανε εγχειρηση προπερσι 3.5 ετων ηταν κρεατακια.ουτε ενα τηλ να μαθουν πως ειναι το παιδι τι κανει και παλι τιποτα.ο γιος μου 2.5 μηνων 3 μερες εμεινε νοσοκομειο με γαστρεντεριτιδα ειχε παθει αφυδατωση και παλι ουτε ενα ενδιαφερον!!!γεννησα παιδια,περνανε γιορτες,γεννεθλια,χριστουγεννα πασχα πρωτοχρονια(που γιορταζει κ ο αντρας μου!) γεννεθλια του αντρα μου ΤΙΠΟΤΑ.δεν ειναι οτι δηλαδη δε μιλανε μονο σε εμενα!δε παιρνουν να μαθουν ουτε για το ιδιο τους το παιδι!

Link to comment
Share on other sites

ωραια την επομενη φορα που θα σε ρωταει θα λες σε ολα οχι και δεν ξερω!

εφαγε το παιδι>?ΟΧΙ

γιατι? ΔΕ ΞΕΡΩ

εκανε κακα?ΟΧΙ

απο ποτε εχει να κανει?ΔΕ ΞΕΡΩ!!!

ποτε ειναι να φαει το παιδι?ΔΕ ΞΕΡΩ!!

τι μαρκα γαλα πινει?ΔΕ ΞΕΡΩ!!!

κοιμαται?ΟΧΙ

τι?ξυπνιο ειναι?ΟΧΙ!!!

τελικα κοιμαται η ειναι ξυπνιο?ΔΕ ΞΕΡΩ!!

:rolleyes:

:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι λαθος θυμασαι(εν μερη) με τους γονεις μου ειχα ερθει παλια σε μια ριξη.με τα πεθερικα τα παω καλα γιατι εγω θελω.δηλαδη αν το λες απο αποψη οτι δε μαλωσαμε ποτε.τοτε ναι.αλλα απο αποψη ενδιαφεροντος απο αυτους προς το παιδι τους κ τα εγγονια τους(αντε εμενα να με χ3σουν) ειναι μηδενικο.ο αντρας μου εκανε εγχειρηση στο αυτι 3.5 ωρες χειρουργιο κ δε πηραν ενα τηλ να ρωτησουν ειναι το παιδι τους καλα?τιποτα!η κορη μου η μεγαλη εκανε εγχειρηση προπερσι 3.5 ετων ηταν κρεατακια.ουτε ενα τηλ να μαθουν πως ειναι το παιδι τι κανει και παλι τιποτα.ο γιος μου 2.5 μηνων 3 μερες εμεινε νοσοκομειο με γαστρεντεριτιδα ειχε παθει αφυδατωση και παλι ουτε ενα ενδιαφερον!!!γεννησα παιδια,περνανε γιορτες,γεννεθλια,χριστουγεννα πασχα πρωτοχρονια(που γιορταζει κ ο αντρας μου!) γεννεθλια του αντρα μου ΤΙΠΟΤΑ.δεν ειναι οτι δηλαδη δε μιλανε μονο σε εμενα!δε παιρνουν να μαθουν ουτε για το ιδιο τους το παιδι!

 

 

οκ.θυμαμαι καποια παλια μην.τα λες κ εκφραστικα κ μενουν στο μυαλο!ασχετο..με τους δικους σου δηλ ολα οκ τωρα;

Link to comment
Share on other sites

α δημητρα εσενα δηλαδη ειναι το αλλο ακρο ε??καμια φορα θα το ηθελα να ηταν ετσι!!δε κανω πλακα!σκεψου να ειχες τη δικια μου!ο πεθερος μου ειναι πιο ηρεμος σχετικα αλλα ο μεγαλος πρηξας ειναι ΑΥΤΗ!!!!μαρια μου θες αυτο και μαρια μου θες εκεινο και μαρια μου θες το αλλο ωωωωωωωχχχ αδερφε μου!!!!!!!!!και να σκεφτεις οτι μενουν επαρχια σκεψου να μενανε εδω ολη μερα εδω μεσα θα ηταν.θυμαμαι μια φορα που ειχε πει για πλακα ο πεθερος μου να νοικιασουν εδω μια γκαρσονιερα να ερχονται καθε μηνα και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!!!!!!!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμένα και δείχνει και είναι πολύυυυυυυυ καλή και πραγματικά πνίγομαι... ( πνίγομαι και εύκολα η αλήθεια είναι )

Εγώ πιστεύω ότι οτιδήποτε είναι πολύ είναι κακό...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

υπομονη κοριτσαρες!!! αναλογιστειτε μονο οτι μεσα σε τοσα δισεκατομμυρια κοσμο ειναι ελαχιστοι εκεινοι που ειναι συγγενεις και φιλοι μας!!!!

Υ ΠΟ ΜΟ ΝΗ λοιπον

Link to comment
Share on other sites

βρε stella μου ναι δε λεω να κανεις υπομονη αλλα ποσο πια???δηλαδη η τοση καλοσυνη σε πνιγει πως να το κανουμε.επισης με κανει και αναρωτιεμαι κατα ποσο ειναι αληθινο ολο αυτο.γιατι λεω ρε γμτ υπαρχει τετοιος ανθρωπος που να ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τοσο καλος?δεν εχει ορμες αυτη η γυναικα δε τη πνιγει ποτε το δικιο της ας πουμε να βαλει τις φωνες?δεν εχει ξεσπασματα οπως ενας φυσιολογικος ανθρωπος?ε εγω τοση μα τοση καλοσυνη πια δεν την αντεχω ειναι κουραστικη!θα μου πεις κοπελα μου εισαι τρελλη?αλλες και αλλες θα ηθελαν να εχουν μια καλη πεθερα να μη τσακωνονται συνεχεια και συ παραπονιεσαι?!ε λοιπον ναι κοριτσια,θα προτημουσα ενα ατομο με λογικη συμπεριφορα και νευρα σαν ολων των ανθρωπων με τον οποιο θα τσακωθω και καμια φορα να βγαλω την ενεργεια μου και να εκτονωθω,παρα αυτο το προβατο!!οπως ειπε και η dalia πιο πανω το πολυ ειναι κακο,παν μετρον αριστον λεγανε οι παλιοι και ειχαν δικιο!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν ημουν εγκυος της ειχα πει να μου φερει χαλβα οταν θα ερθει τον οποιο τον εφαγε ολο μονη της!!!

 

μαγειρευει πολυ βαρια φαγητα που δε μπορω να τα φαω

 

Πολύ γέλασα με το χαλβά! Φαντάζομαι τη σκηνή.. :lol: Mα κι εσύ να μην τιμάς τα φαγητά της πεθερούλας? Τι πάει να πει είναι βαριά? Δηλαδή ο χαλβάς δεν είναι βαρύς? Καλά σου έκανε και στον έφαγε, μάλλον το έκανε για να μη σε πειράξει στο στομάχι!

 

Υπάρχουν και αληθινά καλοί άνθρωποι...υποθέτω! Ωραία η καλοσύνη, αν και συχνά συνοδεύεται από καπατσοσύνη. Πάνε να περάσουν το δικό τους υπογείως.. Και με τέτοια "γλυκειά" συμπεριφορά, άντε να φέρεις αντιρρήσεις. Και τι να πεις και στον άντρα σου "Με νευριάζει η μάνα σου, επειδή είναι καλή και ήσυχη" ? Άσε που θα σε θεωρεί και τυχερή που την έχεις για πεθερά. Δε λες πάλι καλά που μένουν επαρχία.. Πού μένεις είπαμε? Στον Άλιμο? Για να έχω το νου μου για καμιά γκαρσονιέρα!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ γέλασα με το χαλβά! Φαντάζομαι τη σκηνή.. :lol: Mα κι εσύ να μην τιμάς τα φαγητά της πεθερούλας? Τι πάει να πει είναι βαριά? Δηλαδή ο χαλβάς δεν είναι βαρύς? Καλά σου έκανε και στον έφαγε, μάλλον το έκανε για να μη σε πειράξει στο στομάχι!

 

Υπάρχουν και αληθινά καλοί άνθρωποι...υποθέτω! Ωραία η καλοσύνη, αν και συχνά συνοδεύεται από καπατσοσύνη. Πάνε να περάσουν το δικό τους υπογείως.. Και με τέτοια "γλυκειά" συμπεριφορά, άντε να φέρεις αντιρρήσεις. Και τι να πεις και στον άντρα σου "Με νευριάζει η μάνα σου, επειδή είναι καλή και ήσυχη" ? Άσε που θα σε θεωρεί και τυχερή που την έχεις για πεθερά. Δε λες πάλι καλά που μένουν επαρχία.. Πού μένεις είπαμε? Στον Άλιμο? Για να έχω το νου μου για καμιά γκαρσονιέρα!!

αμα βρω καμια σε καλη τιμη θα σου πω!!!αφου να φανταστεις για το χαλβα της την ειπα στο τελος!!!ααα και στον αντρα μου του το εχω πει οτι μου τη δινει η μανα σου γιατι οοοολο κλαιει οοοοολο μεσα στο βασανο ειναι οοοοοοοοολοοοοοο με πρηζει.μπορει να ακουγονται γελια ετσι οπως τα λεω αλλα πραγματικα δεν αντεχεται αυτο το πραγμα!θα στη στειλω πακετο και θα καταλαβεις τι εννοω,να θα της πω εχει προσφερθει μια κοπελα απο το παρεντς να σας φιλοξενισει,δεν εισαι σιριαλ κιλερ ετσι?!γαμωτο......!!!!!!:lol:

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

η δικη μου η περιπτωση ειναι τρομερη!!!εχω μια πεθερα αχ μια πεθερα!!!θα σας πω πως ειναι να μου πειτε αν υπαρχει περιπτωση ενας τετοιος ανθρωπος να ειναι αληθινος!ειναι καλη σε σημειο αηδιας!!δε φερνει ποτε και για κανενα λογο αντιρρησεις,δε φωναζει,εχει παντα μια μελισταλακτη συμπεριφορα μεσα απο την οποια παει υπουλα υπουλα να περασει το δικο της και ολοι την εχουμε καταλαβει εκτος απο τον αντρα μου(!).επειδη μενουν επαρχια καθε φορα που θα αποφασισει να ερθει χωρις βεβαια να εχει ρωτησει κανεναν ερχεται και μενει στο σπιτι μας.καθοτι οαντρας μου δουλευει μεχρι αργα το βραδυ και εγω ειμαι με το παιδι στο σπιτι τη τρωω ολη μερα στη μαπα!!!

 

θα καθετε σε ενα καναπε με τα μουτρα κατεβασμενα ντυμενη στα μαυρα χωρις να μιλαει και ειναι ικανη να μου προκαλεσει καταθλιψη!!!οταν ημουν εγκυος ειχε της ειχα πει να μου φερει χαλβα οταν θα ερθει τον οποιο τον εφαγε ολο μονη της!!!επειδη ηξερα οτι οταν γεννησω θα μου ερθει τρεχοντας τη πηραμε τηλεφωνο οταν ημουν στο μαιευτηριο,ηρθε και εμεινε μια εβδομαδα και βαλε και ηταν οοοοοοολη μερα στο νοσοκομειο.μαγειρευει πολυ βαρια φαγητα που δε μπορω να τα φαω και μου ανακατευει τα πραγματα καθε φορα που θα πιασει κατι!!!!

 

ειχαν ερθει για το γαμο μας και ηθελαν να γυρισουν απο την εκκλησια μαζι μας με τους νιοπαντρους!!!ολα αυτα βεβαια με γλυκια και καλη συμπεριφορα τοσο πολυ που αναρωτιεμαι πως στο καλο αντεχει!δηλαδη αυτη η γυναικα δε θελει να ξεσπασει ποτε???ασε που εχει το κλαμα στο τσεπακι!!εκανε προυτς το μωρο και εβαζε τα κλαματα απο τη συγκινηση!!! ε ελεος!!!!τοσο καλοσυνη πια δεν την αντεχω!!

 

οι δικες σας πεθερες πως ειναι?περιμενω να ακουσω τις τραυματικες σας εμπειριες!!!!

 

βρε κούκλα μου...διαβάζω και ξανα διαβάζω οσα έγραψες και δεν μπορω να σταματήσω να γελάω....μηπως έχουμε την ίδια πεθερά??????? πολλές συμπτώσεις ρε γμτ.....:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ίδια....ίδια σου λέω....λεξη προς λεξη διαβασα καλα τι εγραψες και δεν υπάρχει καμια μα καμια διαφορά....χαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

ωραια την επομενη φορα που θα σε ρωταει θα λες σε ολα οχι και δεν ξερω!

εφαγε το παιδι>?ΟΧΙ

γιατι? ΔΕ ΞΕΡΩ

εκανε κακα?ΟΧΙ

απο ποτε εχει να κανει?ΔΕ ΞΕΡΩ!!!

ποτε ειναι να φαει το παιδι?ΔΕ ΞΕΡΩ!!

τι μαρκα γαλα πινει?ΔΕ ΞΕΡΩ!!!

κοιμαται?ΟΧΙ

τι?ξυπνιο ειναι?ΟΧΙ!!!

τελικα κοιμαται η ειναι ξυπνιο?ΔΕ ΞΕΡΩ!!

:rolleyes:

 

για κανε ετσι μερικες μερες κ θα δεις πως θα ξεκολλησει:P:twisted:

 

 

έγραψες Δημητρα!!!! Μήπως να το εφάρμοζα?:twisted:

Link to comment
Share on other sites

βρε κούκλα μου...διαβάζω και ξανα διαβάζω οσα έγραψες και δεν μπορω να σταματήσω να γελάω....μηπως έχουμε την ίδια πεθερά??????? πολλές συμπτώσεις ρε γμτ.....:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ίδια....ίδια σου λέω....λεξη προς λεξη διαβασα καλα τι εγραψες και δεν υπάρχει καμια μα καμια διαφορά....χαχαχαχα....

ουτε καν στο χαλβα?????:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εγω που δεν εχω ουτε πεθερα ουτε πεθερο ειμαι καλα η εχω προβλημα? (Εχουν αποδημησει εις Κυριον εδω και πολλα χρονια)

τωρα αμα πω οτι το καλυτερο πραγμα στον αντρα ειναι η ορφανια θα ειμαι πολυ κακια?:oops::oops:

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

ουτε καν στο χαλβα?????:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

 

χαχαχα....ενταξει χαλβα δεν ετυχε ακομα να μου φερει αλλα εχει γινει το ιδιο με μπακλαβα...χωρις πλακα ακομα και για τα φαγητα για τα μαυρα ρουχα κ.τ.λ σε ολα ειναι ιδιαααααααααααααααααα...........δεν το πιστευω....:shock:

Link to comment
Share on other sites

τωρα αμα πω οτι το καλυτερο πραγμα στον αντρα ειναι η ορφανια θα ειμαι πολυ κακια?:oops::oops:

 

μια φίλη, μου έλεγε πάντα σε γκομενοσυζητήσεις:

"φιλενάδα, το γκομενάκι που θα πάρεις επ' ώμου, φρόντισε να 'ναι ορφανό".....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...