Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καφε υγρα


Recommended Posts

κοριτσια βοηθεια!!!!!!! απο χθες εχω δει 2 φορες στο σκουπισμα καφε υγρα!!!!! επισης στα ουρα καποιες φορες εχει κατι σαν φλουδες πολυ μικρες....ξερει καμια τι μπορει να ειναι????

7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάρε τηλέφωνο το γιατρό σου οπωσδήποτε να του μιλήσεις και για τα 2. Τα καφέ υγρά μπορεί να είναι κάποια μικρή αποκόλληση (ξεκούραση και ουτροτζεστάν....αααααχχ πονεμένη ιστορία....) ή απλά τυχαίο γεγονός πχ μετά από σεξουαλική επαφή μπορεί να δεις σταγόνες αίματος χωρίς να είναι ανησυχητικό. Τα φλουδάκιά που λες στα ούρα μπορεί να είναι απλά κύτταρα που ξεκολλάνε από την ουρήθρα και φεύγουν μαζί με τα ούρα ή ίσως να δείχνουν και κάποια παθολογία. Εκεί θα σου συστήσει λογικά εξέταση ούρων. Καλού κακού εσύ ξεκουράσου πάντως μέχρι να μιλήσεις με το γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με το γιατρο και μου ειπε οτι τα καφε ειναι παλια και μου ειπε να κανω μια εξεταση ουρων,να ανησυχω για το μωρο????

7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Προκαταβολικά να αγχωθείς καλέ? Όχι κοριτσάκι μου, μην ανησυχείς. Τπτ δε θα είναι όλα προλητικά γίνονται. Με το καλό να υποδεχθείς τον παίδαρο!!! ;) Αγοράκι, σωστά? Ετοιμάσου να λωλαθείς! Κι εγώ έχω ένα αγοράκι.... κι είναι τρέλα! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα ξαναειδα καφε και πηγα στο γιατρο,μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα απλα ο πλακουντας μου ειναι λιγο χαμηλα και να προσεχω τα βαρη και την ορθοστασια! γενικα δεν ειναι τιποτα,ο μπεμπης μας παντως ειναι μια χαρα!!! ειχε καμια αναλογη εμπειρια????να ανησυχω???

7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

να προσεχεις,δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι,μην κανεις τιποτα!εγω ποναω οταν κουραζομαι ή περπαταω αρκετα,οποτε ξεκουραση!αν δω πως ζοριζομαι ξαπλωνω αμεσως,καφε ειχα μονο στο 1ο τριμηνο γι αυτο προσεχω.

kemip3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...