Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αφαιρεση απ το facebook φωτογραφιων με θηλαζουσες μαμαδες!!!


mama2

Recommended Posts

Φιλεναδιτσες,χρονια πολλα και καλη χρονια!!!!Ειμαι απογοητευμενη απο τα φαινομενα των καιρων μας...!!Ακουσα χθες στην tv οτι κατεβασαν οι administrators του facebook ολες τις φωτογραφιες που ειχαν τοποθετησει οι μαμαδες και εδειχναν να θηλαζουν τα μωρα τους!εξηγηστε μου λοιπον τι το ασεμνο υπηρχε σ αυτες τις τοσο τρυφερες φωτογραφιες;ποια μανα καταρχην θα κοινοποιουσε κατι που θα εξεθετε το παιδι της!!Φυσικα ολα αυτα συμβαινουν ενω κυκλοφορουν χωρις περικοπες ολες οι ποζες των αιθεριων υπαρξεων που χρησιμοποιουν το facebook για την 'επαγγελματικη τους'προβολη!!!!!Τι αλλο θα δουν τα ματακια μας???

Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΛΕΞΗ...."ΜΑΜΑ"!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμμμ έχουν δίκιο οι άνθρωποι... όπως και να το κάνεις είναι προκλητικό θέαμα... πως το πετάς έτσι το βυζί σου έξω κυρά μου...

Απ'την αρχή του θηλασμού, προσπάθησα και κατάφερα να ξεπεράσω κάθε ντροπή και να θηλάζω οπουδηποτε... αρνούμαι να ντραπώ για κάτι τόσο όμορφο, τρυφερό και ζωογόνο!!!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω Μαργαρίτα, γιατί επιτρέπουν φωτογραφίες με προκλητικές πόζες αιθέριων υπάρξεων που λέει η mama2...

 

Απλά είναι τόσο πουριτανοί που το θηλασμό τον θεωρούν σόκιν θέαμα μάλλον :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

egw pisteyw oti kala ekanank oti den to ekanan kakoproereta!!!giati aytes pou vazoun tis aisthisiakes tous fwto to kanoun gia na prokalesoun k na ginei kakh xrhsh aytwn twn fwto einai provlima toys.enw oi mamades to kanoun apo triferotita ktl.an xrisimopoihthoun kakovoula h mama tha trexei k den tha ftanei!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ναι εχει μια βαση αυτο με τα ξεκ@λα.. φανταστειτε ποσο λιγοτερα μελη θα ειχε στο Hi5 αν εσβηνε ολες τις ψιτσιρικες που ψαχνονται απο τα 11.... :roll:

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΦΑΛΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΚΟ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΛΑ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΣΟΚΑΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΕΣ ΦΩΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το στήθος για αυτούς είναι απόλυτα φυσιολογικό να είναι αντικείμενο πόθου και ερωτικό εργαλείο ενώ δεν μπορούν να δεχτούν ότι μπορεί να κάνει αυτό για το οποίο πραγματικά υπάρχει, να θρέψει τα παιδιά τους...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όπως έγραψα κ παραπάνω δεν νομίζω να έγινε καλοπροαίρετα.μάλλον το αντίθετο.διότι ότι φωτό ανεβάζεις εκεί αποδέχεσε να τις χρησιμοποιήσει ο οποιοσδήποτε.να την "κατεβάσει".θα ήθελε καμία

Σας να δει μια τέτοια φωτό της σε πορνοsite για διεστραμενα μυαλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...