Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.wholesale-dress.net/sexy-lace-trimming-embroidered-v-neck-evening-gown-white-g1149256.html

 

επίτέλους βρήκα,δλδ η κολλητή μου το βρήκε:rolleyes:

το φόρεμα που ήθελα για την βάφτιση τον Αύγουστο........

με ασημένιο σανδάλι θα είναι σούπερ...:lol::lol::lol:

 

 

τελειο αυτο το site! παραγγελιες γινονται πως και στο amazon?ξερει καμια κατα ποσο ειναι αξιοπιστο?εχει παραγγειλει καποια απο εκει να μας διαφωτισει??

Link to comment
Share on other sites

Αρχες Σεπτεμβρη γινεται η γαμοβαφτιση του αδερφου μου και μου αρεσε πολυ αυτο

http://www.wholesale-dress.net/goods.php?id=1298853

και αυτο

http://www.wholesale-dress.net/floral-nice-short-formal-dress-pink-g1298874.html

θα ειμαι περιπου 6μηνων τοτε.Τι λετε?Αλλα σχετικα με το site δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε θες να ράψεις ένα σαν αυτό που φορούσε η Victoria Beckham στον πριγκηπικό γάμο, χωρίς το καπέλο; Ή και με το καπέλο, αν θες....:lol: Ήταν ένα σκούρο μπλε απλό με λαιμό-χαμόγελο, δεν ξέρω αν το λέω σωστά...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

κορες...πως μπορω να επισυναψω φωτογραφια (χωρις να χρειαστει να την κανω απλοαντ σε ιματζσακ κλπ) γιατι δεν ξερω να σβησω τα μουτρα μου!!χαχαΜου εστειλαν καποιες απο τον γαμο-δεν ειναι επαγγελματικες απλα για να δειτε φορεμα και πασουμι!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει πιο μου λες αλλα δεν μου αρεσουν τα σκουρα χρωματα το καλοκαιρι.και αυτη την εποχη εχει ακομη ζεστη..

χμμμμμ....με προβληματισατε λιγο

Βρε σύ, κάντο σε ότι χρώμα θες! Εσύ το ράβεις, εσύ αποφασίζεις. Θες να το βρω; Μισό.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρχες Σεπτεμβρη γινεται η γαμοβαφτιση του αδερφου μου και μου αρεσε πολυ αυτο

http://www.wholesale-dress.net/goods.php?id=1298853

και αυτο

http://www.wholesale-dress.net/floral-nice-short-formal-dress-pink-g1298874.html

θα ειμαι περιπου 6μηνων τοτε.Τι λετε?Αλλα σχετικα με το site δεν ξερω....

 

γιατι δεν αγοραζεις κατι που να ειναι για εγκυμοσυνη;

πχ

http://www.asos.com/countryid/19/Women/Asos-Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=5813#state=Rf900%3D1465&parentID=-1&pge=0&pgeSize=200&sort=-1

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααα ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Οπως εχω ξαναπει ειχα παραγγειλει ενα φορεμα στο tidebuy για την βαπτιση της κορουλας μου απο τον Απριλιο......τα παρατραγουδα αρχισαν οταν τον Μαιο μου εστειλαν φωτο του φορεματος το οποιο δεν ειχε σχεση με αυτο που δειγματιζουν στην φωτο!!!Επειτα απο πολλα εμαιλ και ενω στην αρχη μου ελεγαν το ποσο ωραιο ειναι.....ποσο ωραιο θα δειχνει επανω και αλλες μπουρδες......παραδεχτηκαν οτι εχει διαφορα και οτι θα το φτιαξουν απο την αρχη!!!Ειχα στειλει παλι εμαιλ την περασμενη εβδομαδα οπου μου ειπαν οτι ειναι ετοιμο και το στελνουν.....περιμενα....περιμενα.....και ξαναστελνω εχθες και ηρθε σημερα η απαντηση!!! " Συγνωμη κυρια μου για την ταλαιπωρια αλλα δεν μπορουμε να το φτιαξουμε ιδιο με την φωτογραφια!!!!Εαν εχετε χρονο να περιμενετε να το ξαναπροσπαθησουμε!!!!" :shock::shock::evil:

Εννοειτε δεν δεχτηκα και απαιτησα τα λεφτα μου πισω!!!!!

Μολις ελαβα την απαντηση οπου μου λενε οτι παλι καλα θα μου δωσουν τα χρηματα πισω!!!

Το θεμα μου ειναι...........ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Καλα μου κοριτσακια βοηθηστε με.......η βαπτιση ειναι 16 Ιουλιου και πρωτον δεν ξερω εαν παραγγειλω σε αλλο σαιτ εαν προλαβω....και δευτερον φοβαμαι μην την ξαναπατησω!!!

Ηταν η πρωτη φορα που τολμησα να κανω αγορα μεσω ιντερνετ σε ρουχο ( ηθελα να γλιτωσω λεφτα.....και να τα τωρα)

 

Εχετε κατι να μου προτεινετε;;;;;;

 

Θα σας ποσταρω το φορεμα που ειχα παραγγειλει για να καταλαβετε στο στυλ που μου αρεσει!!!

(σας προετοιμαζω....ειμαι της υπερπαραγωγης!!!!:mrgreen::mrgreen: Να ειστε ευγενικες παρακαλω!!!:D)

 

Στο συγκεκριμενο φορεμα θα εκοβα την ουρα που σερνετε.....ενταξει ειπαμε!!!!:lol::lol::lol:

 

http://www.tidebuy.com/product/New-Style-Evening-TBE11069-Dress-236804.html

 

 

Ειμαι πολυ αγχωμενη και στεναχωρημενη!!!!!!!!:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλά ελεγα οι κορίνθιες να σου προτεινουν συγκεκριμένο μαγαζι.δες και εδω: http://www.celebrityfashion.gr/ ειναι ελληνικό σαιτ, αντίστοιχο της κινεζας που ομως ειναι δοκιμασμενο και καλό!δεν ξερω όμως πόσες μερες παραδοση εχει.Δεν χανεις κατι να ρωτησεις.Μπορείς να παρεις φόρεμα σε έτοιμο νουμερο ουτως ωστε να ερθει πιο γρηγορα

 

εντιτ:

γραφει αυτο: Αναλαμβάνουμε την αποστολή του φορέματος της επιλογής σας σε όλη την Ελλάδα και την Κύπρο.

Τα προϊόντα που παραγγείλατε θα σας παραδοθούν στα στοιχεία που μας έχετε δώσει. Παρακαλούμε να γράφετε το τηλέφωνο και το κινητό στο δελτίο παραγγελίας, ώστε να μπορούμε να σας πληροφορήσουμε κατά την άφιξη των ειδών της παραγγελίας σας για την ακριβή ημερομηνία παράδοσης.

Η αποστολή της παραγγελίας σας έρχεται με υπηρεσία courier συστημένο και χωρίς έξοδα αποστολής σε όλη την Ελλάδα. Σε αυτήν την περίπτωση πρέπει να υπολογίζετε περίπου 10 εργάσιμες ημέρες έως ότου ετοιμαστεί η αποστολή σας και 2-3 ημέρες έως ότου να σας παραδοθεί.

Για την ενημέρωσή σας σχετικά μη διστάσετε να ζητήσετε μέσω e-mail την ακριβή κατάσταση της αποστολής σας.

Στην περίπτωση που παραγγείλετε αλλαγή στο μέγεθος του φορέματος βάσει των δικών σας διαστάσεων τότε υπολογίστε τουλάχιστον 10 ημερολογιακές ημέρες επιπλέον.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο ειναι μαμαΧρυσα αλλα το συγκεκριμενο σιτε ειναι πολυ τσιμπημενο! Τα μοντελα ειναι ολοιδια με το lightinthebox που πηρε η κουμπαρα μου το νυφικο της και ακομα και με τα μεταφορικα, τοσα δεν φτανουν!Ειναι ακριβουτσικο...

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

 

 

σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια....πραγματικα......ειναι οντως τσιμπημενες οι τιμες αλλα αυτο που εβαλες απο πανω ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!Επαθα πλακα!!!!Θα το ψαξω γιατι δεν εχω προλαβει μεχρι στιγμης!!!!

 

οποια αλλη προταση δεκτη κοριτσια!!!!

και παλι ευχαριστω πολυ mama xrysa!!!!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια....πραγματικα......ειναι οντως τσιμπημενες οι τιμες αλλα αυτο που εβαλες απο πανω ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!Επαθα πλακα!!!!Θα το ψαξω γιατι δεν εχω προλαβει μεχρι στιγμης!!!!

 

οποια αλλη προταση δεκτη κοριτσια!!!!

και παλι ευχαριστω πολυ mama xrysa!!!!!!!:D:D

 

 

Χαιρομαι που "επιασα" το στυλ σου!Ελπίζω να βρεις γρηγορα μια ακρη και να σου φυγει το αγχος!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατια81 μου, εγω παρηγγειλα απο dhgate και επειδη βιαζομουν γιατι καθυστερησα μηπως αδυνατισω (τελικα δεν αδυνατισα-μονο χρονο εχασα απο την παραγγελια) τους ρωτησα πριν παραγγειλω (απαντουσαν αμεσως κ πολυ ευγενικα) τους ειπα για ποτε το θελω και μεσα σε 26 ημερες ηρθαν τα φορεματα (και 2 μερες νωριτερα απο ο,τι μου υποσχεθηκαν) ! Απλα εδωσα φιξ νουμερο απο την αρχη (εχει ενα ρισκο) για να μην τους καθυστερησω παραπανω...Τι να σου πω? Αυτη ειναι η εμπειρια μου...Αλλιως μετα, μαγαζια που το φορας και ξερεις τι σου παει και τι σου κανει.Μην αγχεσαι,θα βρεις!

Mamaxrysa...εγραψα και πιο πανω αν ξερει καποια να μου πει πως να επισυναψω φωτο που μου εστειλαν απο τον γαμο(ερασιτεχνικη ληψη) γιατι δεν θελω να την ανεβασω πρωτα σε σιτε επειδη δεν μπορω να απομονωσω τα μουτρα μου:D

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ για την βοηθεια....πραγματικα......ειναι οντως τσιμπημενες οι τιμες αλλα αυτο που εβαλες απο πανω ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!Επαθα πλακα!!!!Θα το ψαξω γιατι δεν εχω προλαβει μεχρι στιγμης!!!!

 

οποια αλλη προταση δεκτη κοριτσια!!!!

και παλι ευχαριστω πολυ mama xrysa!!!!!!!:D:D

Eγώ πάλι θα σου προτεινα να παρεις τον αντρα σου ενα Σαββατο πρωι και να ερθετε Αθήνα να το δεις απο κοντα να το δοκιμασεις αν σου πάει και το κυριοτερο ετοιμοπαράδοτο :lol::lol:

Αν θες μπορω να σου προτεινω μερικα μαγαζιά!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...