Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βηχας


Recommended Posts

Εχθες το βραδυ ετοιμαζα το γαλα του μικρου και ο μπαμπας του του εδωσε το επαντορεν το σιροπακι ξαπλωτο και το μικρο στραβοκαταπιε μαλλον , πνιγηκε και αρχισε να βηχει πολυ αφου του περασε ηπιε το γαλα του κ.λπ. παρατηρησα πως που και που συνεχισε να βηχει σκεφτηκα οτι θα του ειχε μεινει λιγακι ακομα στο λαιμο και δεν ανησυχησα ιδιαιτερα, σημερα ομως ο μικρος συνεχιζει να βηχει που και που και εχω αρχσει να ανησυχω λετε να εχουμε κανενα προβλημα απο το χθεσινο επισοδιο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ.ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΒΗΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΑΝ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΣΥΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟΤΕ.ΟΤΑΝ ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΡΕΣ!ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΠΡΗΖΩ ΕΙΜΑΙ ΥΣΤΕΡΙΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.(ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ).

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθησε το αν συνεχιστει και σημερα και δες μηπως κανει και λιγο πυρετο και αν ναι τηλεφωνησε στο γιατρο. Μην αγχωνεσαι αν εχει κατι το μωρο θα σαι η πρωτη που θα το καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...