Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ?ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!


Recommended Posts

ειμαι στα fc kai τι βλεπω apoto embio Tις προσφορες 50% στα πακετα τους.ενα τεστ παπ 100 ευρω?η ψηλαφηση μαστου 50 ευρώ.δηλ εγω θα πληρωσω το ονομα της παζαιτης?δεν πειραζει θα παω στο γιατρο μου θα δωσω 60 ευρω θα κανω τον υπερηχο το τεστ παπ και ψηλαφηση

Υπαρχει κοσμος που δεινει αυτα τα χρηματα?ειπαμε να πληρωνουμε οχι να μας δουλευουν 350 ευρω εξετασεις.ο υπερηχος μεσα απο τον εοππυ νομιζω ειχα δωσει 5-6 ευρω στη euromedica?

http://www.ivf-embryo.gr/dorean-iatrikes-exetaseis-kai-prosfores

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η αθηνα παντα ειχε αλλες τιμες!πραγματι ειναι εκτος πραγματικοτητας.εδω εδωσα για ψηφιακη 25 ευρω στη euromedica στις σερρες,οχι 120

Υπαρχει κοσμος που δεινει αυτα τα χρηματα και 50% για τη δικη μου τσεπη ειναι πανακριβα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εφόσον πρόκειται για ιδιωτικό κέντρο, και εφόσον κόβουν κανονικά αποδείξεις (να μην ξεχνιόμαστε), όποιος θέλει πηγαίνει. Αν τους "ζητάει" η αγορά, μπράβο τους.

(Εγώ προσωπικά δε θα τα έδινα αυτά τα χρήματα, αλλά αν κάποια άλλη έχει να πληρώσει και την ικανοποιεί το επίπεδο της υπηρεσίας, γιατί όχι;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...