Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συμβαση ορισμένου χρόνου- Μπορούν να αρνηθούν πρόσληψη;


Recommended Posts

Είμαι στον πίνακα διοριστέων σε εταιρεία του ευρύτερου δημόσιου τομέα. Όταν κατέθεσα τα χαρτιά μου ήμουν ολίγων ημερών έγκυος (δεν το ήξερα πάντως) και με ειδοποίησαν προχθές να περάσω για την πρόσληψη με σύμβαση 8μήνου. Μπορούν να αρνηθούν την πρόσληψη; Φαντάζομαι όχι, αλλά στην Ελλάδα ζούμε και θα ήθελα αν ξέρει κάποια να μου πει...να είμαι προετοιμασμένη.Ευχαριστώ.

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ίσως ένα τηλεφώνημα στο συνήγορο του πολίτη να σε κατατόπιζε και να έλυνε την απορία σου...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ πάντως!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας! Πήγα σήμερα απο εκεί και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα τελικά...απλά με άγχωσε ο περίγυρος, εξ' ού και το μεταμεσονύκτιο μήνυμα! :) Και πάλι σας ευχαριστώ πάντως!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν και άδικη η ανησυχία σου! Όπως έγραψες κι εσύ, ζούμε στην Ελλάδα, όπου τις εγκύους τις έχουν στα όπα-όπα!!! :roll:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...
Είμαι στον πίνακα διοριστέων σε εταιρεία του ευρύτερου δημόσιου τομέα. Όταν κατέθεσα τα χαρτιά μου ήμουν ολίγων ημερών έγκυος (δεν το ήξερα πάντως) και με ειδοποίησαν προχθές να περάσω για την πρόσληψη με σύμβαση 8μήνου.

 

 

Γεια σας,

είμαι νέα στο forum και βρίσκομαι ακριβώς στην ίδια θέση με την Silmaril. θα ήθελα να ρωτήσω από την υπογραφή της σύμβασης, και ως τη λήξη της, τι άδειες δικαιούμαστε και πως διαμορφώθηκε η μισθοδοσία σου ως μηχανικός σε εταιρεία του ευρύτερου δημόσιου τομέα?

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...