Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αλλαγές στο προσωπικό των δημοτικών βρεφονηπιακών σταθμών


Recommended Posts

Καλημέρα, την προηγούμενη εβδομάδα ενημερώθηκα από τις δασκάλες της κόρης μου ότι καταγγέλετε η σύμβαση τους,ότι θα αντικατασταθούν από άτομα 2μηνης σύμβασης και μετά από άλλα άτομα για να τελειώσουν την χρονιά. Όποιος έχει παιδιά μπορεί να καταλάβει τι θα περάσει η 2χρονη κόρη μου τους επόμενους μήνες.Ενημερώθηκα για τα νομικά του θέματος από τη διευθύντρια που δεν μπορει να κανει τίποτα λόγω νόμων και εγκυκλίων. Ενημέρωσα τον σύλλογο γονέων αλλά δεν ξέρουν και αυτοί πως μπορεί να γίνει κάτι. Ρωτάω λοιπόν μήπως άλλα σχολεία καταφεραν κάτι που εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ. Προσοχή είναι πανελλαδικό ακόμα και εάν δεν σας έχουν ενημέρωσει ρωτήστε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...