Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κριτικές παιδικών σταθμών στην Κηφισιά 2015


Recommended Posts

Γειά σας. Εχουμε αρχισει την αναζητηση παιδικών σταθμων στην Κηφισια. Ειδαμε το tender age και μας αρεσε πολυ! Φαινεται πολυ αληθινος και ευχαριστος σταθμος. Εχω ακουσει και πολυ καλα λόγια για το Littles αλλα απο οτι κατάλαβα ειναι δυσκολο να σε παρουν γιατι ειναι πολυ μικρος σταθμος. Δεν το εχουμε δει ακομη.

Εχετε καποια γνωμη για αυτους τους σταθμους ή κάποιον άλλο που να ειστε πολυ ικανοποιημένοι να προτεινετε?

tt172354.aspx

 

gZOfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα pepitsa, αν σου αρέσει η Μοντεσσοριανή φιλοσοφία μπορείς να δεις και το Learning Steps στην Κηφισιά. Αφού τον δεις μπορούμε να το συζητήσουμε μιας και έχω άποψη και για Μοντεσσόρι και για το σταθμό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλησπέρα pepitsa, αν σου αρέσει η Μοντεσσοριανή φιλοσοφία μπορείς να δεις και το Learning Steps στην Κηφισιά. Αφού τον δεις μπορούμε να το συζητήσουμε μιας και έχω άποψη και για Μοντεσσόρι και για το σταθμό.

Καλησπέρα σας,

Είμαι και εγώ προς αναζήτηση ενός ΚΑΛΟΥ παιδικού σταθμού για τη μικρή μου και, αν και δεν έχω ακόμα επισκεφθεί το Learning Steps, έχω ακούσει τα καλύτερα. Θα μπορούσατε να μας πληροφορήσετε ειδικότερα για αυτόν?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...