Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση στο Ηράκλειο Κρήτης Νο2


ευδοκία

Recommended Posts

τί λέτε; η Ζαχαρένια έχει δίκιο.ξεχαστήκαμε και είναι ώρα για να οριστεί νέα συνάντηση. νομίζω πως η Κυριακή είναι μέρα που βολεύει τις περισσότερες,ε; για ποιά ημερομηνία όμως;και τί ώρα; εγώ δεν έχω ιδέα από παιδότοπους. ξέρω μόνο ονομαστικά έναν στο κέντρο ricoco(δεν ξέρω αν το λέω και σωστά) .εσείς βέβαια που έχετε πιο μεγάλα παιδάκια θα πείτε και που προτιμάτε.

περιμένω νέα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημέρα!!! αα! μη βιάζεσαι! μερικά από τα κορίτσια μπαίνουν μια φορά την εβδομάδα στο φόρουμ και θέλουν χρόνο για να το δουν.έτσι έγινε και την άλλη φορά.μην μου αγχώνεσαι :wink:

Link to comment
Share on other sites

να μαι και γω!

Και γω σας παρακαλω για Κυριακη γιατι δουλευω μεχρι και σαββατο απογευμα.

Μπορουμε να πουμε για Κυριακη 20 Ιανουραριου ή 27 ωστε να προλαβουν να το δουν ολες.

ΑΠο παιδοτοπους τωρα.Το ρικοκο ειναι βολικο και εχει ωραιο χωρο για τους μεγαλους αλλα για τα μικρα παιδακια ειναι αβολο.Δηλαδη οι κοπελες εκει μονο κοιτανε,το κομματι για τα μικρα εχει ελαχιστα παιχνιδια και στο μεγαλο χωρο παιζουν πολυ μεγαλυτερα παιδια(συνηθως μπαλα) και παντα καταληγουμε με παιδια χτυπημενα.Αν τωρα βολευει τις περισσοτερες οκ αλλα εμενα δεν με εχει ευχαριστησει καμια φορα.Παραμενω φαν του Φανιλαντ για τους εξης λογους

1) ο χωρος για τα μικρα ειναι γεματος παιχνιδια

2) οι κοπελες τα παιζουν τα προσεχουν ασχολουντε μαζι τους

 

Υπαρχει και η Σβουρα που επισης ειναι ωραια αλλα αν εχουμε καπνιστριες στην παρεα τοτε δεν θα μπορουμε να κατσουμε στο χωρο διπλα απο τα παιχνιδια αλλα σε αλλο πατωμα και ετσι δεν θα υπαρχει η οπτικη επαφη με τα παιδια.Αν ομως δεν υπαρχει καπνιστρια τοτε μας βολευει και εκεινος.

 

Υπαρχει καποια αλλη προταση;

Απο ωρα τωρα..αν θελουμε ηρεμια τοτε Κυριακη πρωι(ανοιηουν στις 11) αν παμε κατα τις 12 θα ειναι καλα.Αν παμε απογευμα σιγουρα θα εχει κοσμο οποτε θα πρεπει να μαζευτουμε λιγο νωριτερα για να εχουμε και καλη επιλογη θεσης.

Λοιπον;

.png.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ Fanny Land ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ.

ΓΙΑΤΙ ΤΟ RICOCO EINAI KENΤΡΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ

ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. :?:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ

ΧΑΜΟΣ.

 

Υπαρχει και η Σβουρα που επισης ειναι ωραια αλλα αν εχουμε καπνιστριες στην παρεα τοτε δεν θα μπορουμε να κατσουμε στο χωρο διπλα απο τα παιχνιδια αλλα σε αλλο πατωμα και ετσι δεν θα υπαρχει η οπτικη επαφη με τα παιδια.Αν ομως δεν υπαρχει καπνιστρια τοτε μας βολευει και εκεινος.

 

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ :?: ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΑ...........

Link to comment
Share on other sites

εστειλα και ενα μαζικο μυνημα σε οσα μελη γραφουν τοπο Κρητη ή Ηρακλειο ωστε να το δουν.Τωρα να ξερετε και σεις μελη που να ειναι απο δω αλλα να μη φενεται στο προφιλ τους ενημερωστε τους ,να δουμε τελικα τι θα κανουμε.

καλημερα

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Υπαρχει και η Σβουρα που επισης ειναι ωραια αλλα αν εχουμε καπνιστριες στην παρεα τοτε δεν θα μπορουμε να κατσουμε στο χωρο διπλα απο τα παιχνιδια αλλα σε αλλο πατωμα και ετσι δεν θα υπαρχει η οπτικη επαφη με τα παιδια.Αν ομως δεν υπαρχει καπνιστρια τοτε μας βολευει και εκεινος.

 

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ :?: ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΑ...........

Η σβουρα ειναι σε δυο επιπεδα.οπως μπαινεις ειναι η καφετερεια σα μπαλκονι και στον ταω οροφο που βλεπει το μπαλκονι ειναι ο παιδοτοπος.Υπαρχουν καθισματα διπλα στον παιδοτοπο αλλα ειναι για μη καπνιζοντες.Αν λοιπον υπαρχουν καπνιζοντες στην παρεα θα πρεπει να κατσουμε επανω και συνεπως δεν θα ειμαστε κοντα στα μικρα μας εκ των οποιων τα μικροτερα θα θελουν να μας βλεπουν και αυτο δε θα γινετε αν ειμαστε στον πανω οροφο.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια και εγω ειμαι υπερ του fynny land στο ρικοκο τα κοριτσια που δουλευουν εκει δεν προσεχουν και τοσο τα μικρα εννω στο αλλο ειναι συνεχεια διπλα τους τωρα το σβουρα δεν το ξερω

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ, ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΣΗΤΕΙΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΕΓΚΥΟΣ (5 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΝ ΑΠΕΚΤΗΣΑ - ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ.

ΕΠΕΙΤΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΕΛΙΕΣ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ - ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ - ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΤΡΙΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΚΑΝΩ Β΄ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΟΥ. ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ (ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ - ΓΥΡΝΑΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ).

ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ, ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΛΥ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΘΑ ΄ΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΤΟΤΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΥΤΗ..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια και εγω ειμαι υπερ του fynny land στο ρικοκο τα κοριτσια που δουλευουν εκει δεν προσεχουν και τοσο τα μικρα εννω στο αλλο ειναι συνεχεια διπλα τους

συμφωνω!δεν προσεχουν καθολου!

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ, ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΣΗΤΕΙΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΕΓΚΥΟΣ (5 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΝ ΑΠΕΚΤΗΣΑ - ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ.

ΕΠΕΙΤΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΕΛΙΕΣ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ - ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ - ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΤΡΙΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΚΑΝΩ Β΄ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΟΥ. ΔΥΣΚΟΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ (ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ - ΓΥΡΝΑΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ).

ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ, ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΛΥ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΘΑ ΄ΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΤΟΤΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΥΤΗ..

Ολα να πανε καλα!!!και απο συναντησεις καλα να μαστε θα κανουμε κιαλλες !

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ καιρό να μπω και δεν ήξερα τίποτα...έμαθα από τη Βίκυ για τη συνάντηση. Θα ήθελα πολύ να έρθω, ελπίζω να μπορέσω. Κανονίστε το και θα παρακολουθώ το θέμα και θα σας ειδοποιήσω αν θα μπορέσω τελικά... Από το νο 2 να υποθέσω ότι έχετε ξανασυναντηθεί;;; :shock:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ καιρό να μπω και δεν ήξερα τίποτα...έμαθα από τη Βίκυ για τη συνάντηση. Θα ήθελα πολύ να έρθω, ελπίζω να μπορέσω. Κανονίστε το και θα παρακολουθώ το θέμα και θα σας ειδοποιήσω αν θα μπορέσω τελικά... Από το νο 2 να υποθέσω ότι έχετε ξανασυναντηθεί;;; :shock:

ναι...αλλα δεν ειχες δει το μυνημα!

Δες εδω!

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=1405&start=0

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,εμείς κάθε Κυριακή πρωί λειπουμε οπότε θα με βόλευε απογευματάκι νωρίς,όπως την προηγούμενη φορά.

Κατερίνα και μένα η μικρή μου είναι 3,5 και δεν θα την πάρω μαζί,την αφήνω στον σύζυγο.αν έχεις κάπου να αφήσεις το μωρό θα χαρούμε να σε δούμε.

 

Κάλλια;;;

 

 

παιδότοπος όπου συμφωνήσετε.η σβούρα πού είναι;δεν το ξέρω καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,εμείς κάθε Κυριακή πρωί λειπουμε οπότε θα με βόλευε απογευματάκι νωρίς,όπως την προηγούμενη φορά.

Κατερίνα και μένα η μικρή μου είναι 3,5 και δεν θα την πάρω μαζί,την αφήνω στον σύζυγο.αν έχεις κάπου να αφήσεις το μωρό θα χαρούμε να σε δούμε.

 

Κάλλια;;;

 

 

παιδότοπος όπου συμφωνήσετε.η σβούρα πού είναι;δεν το ξέρω καθόλου!

 

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΙΨΩ,ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΑΖΩ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΠΟΛΥ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.

Η ΣΒΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΤΟ ΧΩΣΤΟ. :)

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,εμείς κάθε Κυριακή πρωί λειπουμε οπότε θα με βόλευε απογευματάκι νωρίς,όπως την προηγούμενη φορά.

Κατερίνα και μένα η μικρή μου είναι 3,5 και δεν θα την πάρω μαζί,την αφήνω στον σύζυγο.αν έχεις κάπου να αφήσεις το μωρό θα χαρούμε να σε δούμε.

 

Κάλλια;;;

 

 

παιδότοπος όπου συμφωνήσετε.η σβούρα πού είναι;δεν το ξέρω καθόλου!

 

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΙΨΩ,ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΑΖΩ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΠΟΛΥ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.

Η ΣΒΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΤΟ ΧΩΣΤΟ. :)

ελα εστω για λιγο!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...