Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Ζγουρομάλλα,καλωσήρθες στην παρέα μας!όπως είδες και εμείς κρεβατωθήκαμε αρκετές μέρες και προσέχαμε και όλα πάνε καλά!δόξα το θεό!κάνε ό,τι σου πεί ο γιατρός σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά και για'σένα!!!υπομονή!πως είστε οι υπόλοιπες κούκλες;όντως Μαρία μου,το ΣΚ είναι τέλειο και περνάει πολύ γρήγορα!όλο νυστάζω βρε κορίτσια,εσείς;

 

Αφρο μου δεν ξέρω για εσένα αλλά εμένα η νύστα είναι μόνιμη! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!τι κάνετε;Lemonakia,αφού έχεις ακόμα αίμα περιόδου,λογικά καθαρίζεις!μην αγχώνεσαι και περιμένουμε νέα σου μετά τον γιατρό.Να σου πω την δική μου εμπειρία αν και εύχομαι να μην χρειαστείς απόξεση.μου την έκαναν με μέθη και δεν κατάλαβα τίποτα,πήρα αντιβίωση για 10 μέρες,έδωσα 250 ευρώ,μετά απο 10 μέρες πήγα στην γιατρό μου και είδε ό,τι έχω καθαρίσει καλά,είχα λίγο αίμα τις επόμενες μέρες,δεν πονούσα και μου ήρθε περίοδος μετά απο 30 μέρες.αυτά,σαν διαδικασία ήταν για'μένα πιο πολύ ψυχοφθόρα,πόνο δεν ένιωσα πολύ!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια μου. Σας διαβαζω εδω και καποιες μερες αλλα δεν ετυχε να γραψω κατι. Ειμαι στην 10η εβδομαδα και πολυ πολυ αγχωμενη. Ολο σκεφτομαι οτι κατι δεν παει καλα και δεν μπορω να το χαρω. Το σαβ/κο πηγαμε με τον αντρα μου μα μικρη εκδρομουλα και απο χτες που γυρισαμε το βραδυ που πηγα τουαλετα και σκουπιστηκα ειχα λιγο ροζ αιμα. Μετα παλι τιποτα,σημερα το πρωι ειχα παλι αλλη μια φορα και ξανα παλι τιποτα. Με τον γιατρο που μιλησα μου ειπε να μην ανησυχω,δεν ειναι τιποτα το ροζ, οτι φαρμακα χρειαζεται να παρω ηδη τα περνω και φυσικα ξεκουραση! Σε 2 εβδομαδες ειναι να κανω την αυχενικη,να δουμε πως θα περασει ο καιρος... Ουφ!

YRJgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Afro85 σ ευχαριστω πολυ. Ησουν πολυ κατατοπιστικη. Ελπιζω γενικοτερα να μη χρειαστει να κανω αποξεση και να καθαρισει μονο του οπως οριζει η φυση. Οντως ειναι ψυχοφθορο. Να φανταστεις δεν τρομαξα τοσο πολυ οταν πρωτοειδα το αιμα, αλλα τρομαζω τωρα που θα παω. Τι θα γινει, τι θα βρει, εγιναν ολα φυσιολογικα, με το ινομυωα τι θα κανουμε! Και πολλα πολλα ακομα! Υπομονη! Λιγες ωριτσες εμειναν!

Ιωαννα καλωσηρθες! Ευχομαι να σου πανε ολα καλα. Να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρακι! Την εκδρομουλα βρε κοριτσακι μου στο 1ο 3μηνο τι την ηθελες? Ενταξει, δεν εισαι και αρρωστη για να κρεβατωθεις αλλα γιατι να παιρνεις τα βουνα! Αστο το ρημαδι να περασει και μετα κανε οτι θελεις! Συγνωμη που σε μαλωνω! Πριν 3 μερες ειχα αποβολη στην 8η εβδομαδα και ειμαι φορτισμενη! Σου χει δωσει ο γιατρος σου utrogestan? Με τα χαπια και την πολλη πολλη ξεκουραση να δεις που ολα θα πανε καλα! Πολλα φιλακια και παλι συγνωμη!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Lenonakia λυπαμε πολυ γι' αυτο που σου συμβαινει.Ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην χρειαστει να κανεις αποξεση.Εγω περασα παλλινδρομη πριν 3 μηνες στην 10 εβδομαδα +.Δεν εκανα αποξεση.Ο γιατρος μου θεωρησε οτι θα ηταν καλυτερο να την αποφυγουμε για να μην τραυματισουμε τη μητρα,καθως δεν εχω αλλα παιδια και ηταν η πρωτη μου.Ετσι νοσηλευτικα 1 μερα σχεδον και καναμε φυσικη αποβολη με υποθετα και χαπια.Μεσα σε 9 ωρες ειχα αποβαλει.Ειχα αιμα για 15μερες σχεδον μεχρι να καθαρισω τελειως.Πηρα μια γερη αντιβιωση για 5 μερες και μετα την πρωτη περιοδο που ηρθε σε 32 ημερες εκανα εναν υπερηχο και ηταν ολα οκ.Τωρα ξεκιναω και παλι προσπαθειες. Ioanna να προσεχεις.Να μην κουραζεσαι και κανε οτι λεει ο γιατρος σου.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lemonakia μου λυπαμαι πολυ για την εξελιξη της εγκυμοσυνης σου. Σε καταλαβαινω και σε νιωθω μιας και τον Δεκεμβρη περασα και εγω τα ιδια. Περιπου στην 6η εβδομαδα εχασα το μωρακι μου και ευτυχως δεν χρειαστηκε να κανω αποξεση. Ευχομαι οτι καλυτερο και σε σενα και προσπαθησε οσο δυσκολο και να ειναι να προχωρησεις. Οσο για την εκδρομουλα που ειπα μην φανταστεις και τιποτα ιδιαιτερο,στο χωριο πηγαμε,μια ωρα δρομο δηλαδη με το αυτοκινητο,και ημουν παλι απο καρεκλα σε καναπε και μετα κρεββατι. Δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει να φταιει η διαδρομη μιας ωρας αν και φυσικα ηδη το εχω μετανιωσει που πηγα. Utrogestan,και οχι μονο,περνω απο την αρχη αυτης της εγκυμοσυνης λογω της προηγουμενης αποβολης. Cat76 σ ευχαριστω. Ευχομαι και σε σενα οτι καλυτερο :)

YRJgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ. Το παρηγορο της υποθεσης ειναι τα αγορια μου. Βεβαια δεν τους ειπα τιποτα αλλα μονο που εβλεπαν οτι δεν ειμαι καλα κι οτι πρεπει να ειμαι στο κρεβατι μου συμπαραστεκονταν και με βοηθουσαν. Τωρα που "ειμαι καλα" βρηκαν παλι το κεφι και το χαμογελο τους. Μακαρι να πανε και σε σας ολα καλα. Ιωαννα μου ξεκουραση, ξεκουραση, ξεκουραση!!!! Cat76 μη το βαζεις κατω! Δειξε δυναμη και κουραγιο και παλι απ την αρχη! Ολα καλα θα πανε! Ερχεται καλοκαιρακι! Χαλαρωνουμε και τα καλα ερχονται μονα τους!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Ioanna kat καλως ηρθατε στην παρεα μας ....lemonakia περιμενουμε νεα σου...τα υπολοιπα κοριτσια τη κανουν γουλιτσα μαρια αφρο? Εγω κοριτσια εχτες εκανε εμετο με πηραξε το ασβεστιο απο μασωμενω πηρα το αναβραζων το οποιο με πηραξε κ παλι σημερα επανηλθα στο μασωμενω να δω τι θα γενω ...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα καημενουλα πασχαλιτσα!!! Δε γινεται να μη παιρνεις τιποτα και να τρως περισσοτερη ποσοτητα γαλακτοκομικων? Κι εμενα μια αηδια μου την εφερναν αλλα οχι στο δικο σου σημειο! Τωρα τα ξεκινησες? Δεν υπαρχει κατι σε χαπι μπαμ και κατω? Για ρωτα το γιατρο σου!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε pasxalitsa.Καλη εγκυμοσυνη να εχεις και ολα να πανε καλα μεχρι τελους!!!Εγω μπαινω παλι σε διαδικασια σπερματεγχυσης μιας και η εγκυμοσυνη μου ετσι προεκυψε.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας φιλενάδες!καλωσήρθατε ioanna_io και cat76!!ioanna,είμαστε όλες αγχωμένες συνέχεια!είναι φυσιολογικό πιστεύω...ειδικά για όσες σπο'μας δεν το έχουν ξαναζήσει!υπομονή μέχρι και την αυχενική όσο δύσκολο και αν είναι και ξεκούραση!όλα θα πάνε καλά!cat76 λυπάμαι πολύ για αυτό που πέρασες καλή επιτυχία και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη με τις νέες σας προσπάθειες!αχ!Πασχαλίτσα μου,τι περνάμε...εγώ παίρνω μασώμενο και δεν με ενοχλεί!έχει γεύση πορτοκάλι.κορίτσια μου,είμαι πολύ χαρούμενη γιατί νομίζω πως την ένιωσα σήμερα την μπέμπα!!!ελπίζω να το ξανανιώσω και να σιγουρευτώ...ήταν σαν να κολυμπάνε ψαράκια στην κοιλιά μου!λέτε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λεμονακι σου ευχομαι να μην χρειαστεις τιποτα και να καθαρισεις ετσι...

Εγω ημουν 7,5εβδομαδων αλλα ειχα βλακα γιατρο τοτε...

Με μεθη γινετε 10με 15λεπτα....πονο οπως σ ειπε και η αφρο δεν νιωθεις τιποτα καθολου...μονο ψυχικο πονο!

Εγω καταλαβα οτι δεν με ειχε καθαρισει καλα επειδη ειχα αρκετο αιμα κατι τσιμπηματα και ανεβασα και πυρετο...πηγα σε αλλο γιατρο επιτοπου να με δει και μου ειπε οτι ειχε αφησει μεσα κομματαρες....ετσι ξαναμπηκα για αποξεση...του χα δωσει 700ευρω....τωρα που το θυμηθηκα νευριασα κοριτσια μονη μου...τοσα λεφτα και αυτος να βιαζετε να με ξεμπερδεψει ...παλι καλα που δεν μου εκανε καποιο προβλημα....

Ελπιζω να μην κανεις τιποτα μα τιποτα απολυτως!

Στην καινουργια φιλη μας θα πω το ιδιο με σενα λεμονακι να ειναι προσεχτικη μεχρι να κλεισει το τριμηνο και ολα θα πανε καλα...χρειαζεται ομως προσοχη!

Παλιες μου φιλεναδες τι κανετε?αφρο σκεφτομουνα και εγω το μωρακι γιατι δεν το χουμε νιωσει ακομα...

Οι σκεψεις κανουν παρτυ στο μυαλο μου...θα θελα να το δω ξανα....να δω οτι ολα καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου το ακουσες????τι καλα????

Δεν τα χα διαβασει τα ομορφα νεα....εγω ακομα και με εχει πιασει ενα ψιλοανχος...

Πασχαλιτσα ποσο σε καταλαβαινω...πιστευω οτι κ εγω θα εχω το ιδιο θεμα...εχω ακουσει οτι ειναι πολυ βαρη...ακομα δεν μου χει δωσει εμενα ασβεστιο τον αλλο μηνα ομως θα σας πω την εμπειρια μου!

Cat ευχομαι μια επιτυχημενη προσπαθεια και επειτα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη...αχ τι τραβαμε εμεις οι γυναικες...

Λεμονακι περιμενω νεα σουυυυ !!

Γουλιτσααααα που εισαι εσυ κοπελα μου????

Link to comment
Share on other sites

Afro μου τι καλαααααα σιγουρα ηταν το μωρακι σου !!!!!!!! Μπραβο αχ ποσο ενθουσιαστηκα ...ανηπομονο να ερθει η σειρα μου....μαρια μου προηγησε εσυ ομως.....lemonakia ναι πολη χαλια σημερα πηρα το μασωμενο ...το στομαχι μου ειναι πολληηηη καλυτερα ....ααα κ το τρωω μαζι με δυο κουταλιες γιαουρτι ..τρωω πολα τυρια πινω γαλα ..τι αλλο να κανω χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου ευχαριστα νεα! Η μητρα μου καθαρισε μονη της. Υπαρχουν καποια μικρα υπολειματα αλλα εχω ακομα μερες περιοδου μπροστα μου και θα δειξει. Τουλαχιστον ξεχναμε την αποξεση! Το ινομυωμα απ την αλλη μεγαλωσε. Απο 8 εφτασε τα 10 εκ. Πραγμα που σημαινει οτι μεγαλωσε πολυ και γρηγορα και δε θ αφηνε σε καμια περιπτωση το μωρο να μεγαλωσει. Οποτε καλυτερα που εγιναν ολα νωρις. Θα περιμενουμε ενα τριμηνο να επανερθουν οι ορμονες και η μητρα μου στο φυσιολογικο τους και μετα το καλοκαιρι θα προχωρησουμε σε αφαιρεση. Να τελειωνει κι αυτο! Προς το παρον το παιζω αρωστουλα! Να μη σηκωνω βαρη, να μη κουραζομαι, να μη κανω πολλες δουλειες για κανα μηνα! Κοριτσακια με το καλο να νιωσετε ολες τα μωρακια σας! Απεριγραπτο συναισθημα! Ξεχνας να κοιμηθεις και περιμενεις ποτε θα το ξανανιωσεις! Αχ! Τι μου θυμησατε τωρα!!!! Τουλαχιστον θα χαιρομαι με τα δικα σας! Πασχαλιτσα μηπως το στομαχι σου ηταν λιγο κρυωμενο και τωρα εισαι καλυτερα? Οπως και να χει θα πρεπει να το συνηθισεις το ασβεστιο. Υπομονη!!!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Αφρο μου το ακουσες????τι καλα????

Δεν τα χα διαβασει τα ομορφα νεα....εγω ακομα και με εχει πιασει ενα ψιλοανχος...

Πασχαλιτσα ποσο σε καταλαβαινω...πιστευω οτι κ εγω θα εχω το ιδιο θεμα...εχω ακουσει οτι ειναι πολυ βαρη...ακομα δεν μου χει δωσει εμενα ασβεστιο τον αλλο μηνα ομως θα σας πω την εμπειρια μου!

Cat ευχομαι μια επιτυχημενη προσπαθεια και επειτα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη...αχ τι τραβαμε εμεις οι γυναικες...

Λεμονακι περιμενω νεα σουυυυ !!

Γουλιτσααααα που εισαι εσυ κοπελα μου????

 

Εδώ είμαι Μαρία μου.. Περιμένω η κακομοίρα.. Τι τραβάμε δε λες τίποτα!!! Κορίτσια αν αυτό το μήνα δεν κάνω τίποτα σταματαω τις προσπάθειες με τεστ θερμομετρήσεις και όλα αυτά.. Ειλικρινά έχω κουραστεί πολύ ψυχικά..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φιλενάδες!καλωσήρθατε ioanna_io και cat76!!ioanna,είμαστε όλες αγχωμένες συνέχεια!είναι φυσιολογικό πιστεύω...ειδικά για όσες σπο'μας δεν το έχουν ξαναζήσει!υπομονή μέχρι και την αυχενική όσο δύσκολο και αν είναι και ξεκούραση!όλα θα πάνε καλά!cat76 λυπάμαι πολύ για αυτό που πέρασες καλή επιτυχία και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη με τις νέες σας προσπάθειες!αχ!Πασχαλίτσα μου,τι περνάμε...εγώ παίρνω μασώμενο και δεν με ενοχλεί!έχει γεύση πορτοκάλι.κορίτσια μου,είμαι πολύ χαρούμενη γιατί νομίζω πως την ένιωσα σήμερα την μπέμπα!!!ελπίζω να το ξανανιώσω και να σιγουρευτώ...ήταν σαν να κολυμπάνε ψαράκια στην κοιλιά μου!λέτε;

 

Ψαράκια ; κολυμπάει το μπεμπινι σου αφρο μου !!! Αχ βρε Πασχαλίτσα μου γιατί δεν ψάχνεις κάτι άλλο να πάρεις που να μην σε ταλαιπωρεί;

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Αχ βρε Goulitsa μου! Καλα θα κανεις να τα σταματησεις αυτα! Σε αγχωνουν περισσοτερο! Τωρα πρεπει να κανω αυτο, υστερα εκεινο, αφου εχω τοση θερμοκρασια για δεν πιανω! Εχεις πολλα στο μυαλο σου! Χαλαρωσε λιγακι. Ξεκουρασου. Σ αυτο πρεπει να εχεις δυναμη κι εσυ εχεις ταλαιπωρηθει. Θα μου πεις μιλας εσυ που ηδη εχεις παιδακια. Σε καταλαβαινω. Απλα βλεπω οτι καθε φορα αγχωνεσαι περισσοτερο. Για ενα μηνα αστο κοριτσι μου και ξεκινα παλι τον επομενο. Να ηρεμησεις λιγο. Σου τα λεω εντελως φιλικα μικρη μου!

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειναι?

Afro85 το ψαρακι σου συνεχιζει να κολυμπαει? Τι καλα!

Εγω σημερα εχω κατι ψιλοπονακια. Οπως στην περιοδο. Ειναι φυσιολογικο? Περιοδο εχω κανονικα. Εσεις πονουσατε?

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Αχ βρε Goulitsa μου! Καλα θα κανεις να τα σταματησεις αυτα! Σε αγχωνουν περισσοτερο! Τωρα πρεπει να κανω αυτο, υστερα εκεινο, αφου εχω τοση θερμοκρασια για δεν πιανω! Εχεις πολλα στο μυαλο σου! Χαλαρωσε λιγακι. Ξεκουρασου. Σ αυτο πρεπει να εχεις δυναμη κι εσυ εχεις ταλαιπωρηθει. Θα μου πεις μιλας εσυ που ηδη εχεις παιδακια. Σε καταλαβαινω. Απλα βλεπω οτι καθε φορα αγχωνεσαι περισσοτερο. Για ενα μηνα αστο κοριτσι μου και ξεκινα παλι τον επομενο. Να ηρεμησεις λιγο. Σου τα λεω εντελως φιλικα μικρη μου!

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειναι?

Afro85 το ψαρακι σου συνεχιζει να κολυμπαει? Τι καλα!

Εγω σημερα εχω κατι ψιλοπονακια. Οπως στην περιοδο. Ειναι φυσιολογικο? Περιοδο εχω κανονικα. Εσεις πονουσατε?

 

Ενα διάλειμμα χρειάζεται Lemonakia μου.. :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Lemonakia,πάλι καλά!χαίρομαι που δεν θα χρειαστείς απόξεση!υπομονή τώρα λίγες μέρες...εγώ είχα πολύ λίγα πονάκια!Goulitsa μου,κάτσε να χαλαρώσεις αυτό τον μήνα!να ξεαγχωθείς λίγο...και μέτα δώστε του να καταλάβει πάλι!ένιωσα και σήμερα το πρωί την μικρή κολυμβήτρια!!!είναι τέλειο...θα το νιώσετε σε λίγο κορίτσια μου!στις 20 βδομάδες μου είχε πεί η γιατρός μου και εγώ τώρα μπήκα...έχετε εσείς πρόβλημα με το στομάχι σας;έχω αέρια,πρήξιμο,διάρροια...χάλια!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο πιστευω κι εγω Goulitsa μου! Ενα διαλλειματακι για ανα συνταξη! Και ειπαμε! Το καλοκαιρακι χαλαρα, χωρις πιεση και θα ρθει απο μονο του!

Afro85 μου πολυ χαιρομαι που νιωθεις το μπεμπακι σου! Ειναι υπεροχο! Κι απο δω και περα θα το νιωθεις συνεχεια! Εγω στις εγκυμοσυνες μου δεν ειχα πραγματικα τιποτα. Ουρε πρηξιμο, ουτε αναγουλες, ουτε αερια, ουτε διαρροια. Εχω ακουσει ομως οτι το καλοκαιρι λογω της ζεστης μπορει να τα παθεις αυτα! Μακαρι να σου φυγουν γρηγορα αυτα τα συμπτωματα και ν απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

 

Λεμοναχι τι καλα που καθαριζεις μονη σου...ολα θα πανε καλα...να βγαλεις και αυτο το οινομυωμα και θα εισαι ετοιμη να μας φερεις την νυφη και εσυ...

Γουλιτσα συμφωνω σταματα τις θερμομετρησεις και τα σχετικα το μονο π χρειαζεται ειναι χαλαρωση και καθολου μα καθολου σκεψη και ανχος....

Πασχαλιτσα πως εισαι σημερα?

Εγω δεν το χω νιωσει το μπεμπακι ακομα...εχω λιγο ανχος...μακαρι να ειναι καλα και να κολυμπαει ξεγνοιαστος!!

Θα θελα να χα εναν υπερυχο μιας χρησης για τις ωρες αγωνιας και ανχους....σαν το κυπελακι για τα ουρα...να πηγαινα να το περνα απο το φαρμακειο ...να τον εκανα και μετα τσουυυυυπ χαμογελακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαρια μου ποσες φορες το ειπα αυτο για τον φορητο υπερυχο!!!! Μα δε γινεται, ελεγα κατι θα υπαρχει! Και να φανταστειτε βρρ κοριτσια, εχω καποιες γνωστες σε καποιο μερος της Ελλαδας που κανουν υπερυχο και εξετασεις μονο μια φορα στην αρχη της εγκομοσυνης! Μετα απλα περιμονουν να τους πιασουν πονοι και να πανε να γεννησουν! Απαπαπαπα!!!

:D My husband

My boys

My whole life :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλες μου!πως είστε;έχω κάτι νεύρα πάλι σήμερα και με εκνευρίζουν όλοι!!!δεν θα άντεχα σε καμμία περίπτωση να μην δω το μωρό μας για πολύ καιρό!εδώ τώρα που είναι μια φορά τον μήνα,τρελαίνομαι απο την αγωνία!έφτασα στο τσακ να παραγγείλω ένα υπέρηχο για το σπίτι,που ακούς την καρδιά του βασικά αλλά δεν θα έκανα άλλη δουλειά!!!υπομονή κορίτσια...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...