Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το βαλιτσάκι του mothercare


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 763
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!

Εχω κανει εγγραφη στο σιτε babylino Κ μου στειλανε σημερα κουπονια κ ενα χαρτακι με εγγραφη στο club τους για να μου στελνουνε δειγματα, κουπονια. το θεμα ειναι οτι δν εχω γεννηση ακομα κ ειναι το πρωτο μου παιδι. Τι να τους γραψω στην ημερομηνια γεννησης του παιδιου? Ειχε καμια σας τετοια εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

τα τηλεφωνα ειναι γραμμενα λιγο πιο πανω...

κοριτσια για κουπονια προιοντων προδερμ εχετε καποιο τηλεφωνο?

prodrem 2106601080

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kxristina το ειχες κανει κ εσυ? το ιδιο σκεφτομουνα να κανω αλλα φοβαμαι πως δν θα μου στειλουν αλλα.

 

 

melisoula κ εγω το ιδιο εκανα πρεπει να τουσ στειλεις πισω το χαρτακι στο οποιο γραφη οτι δεχεσαι τους ορους στην διευθυνση στην οποια γραφη το χαρτη. Κ μετα θα σου στειλουν κ αλλα. Γιατι βασικα ετσι κανεισ εγγραφη.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες παρελαβα τη φορμα εγγραφης και τα κουπονια απο babylino. Απορια: τα κουπονια ειναι και για συσκευασιες για βρεφακια (Νο 1 και Νο2) ή ειναι μονο για μεγαλα μωρα? Το λεω γιατι στις φοτο των κουπονιων εχει για μεγαλα μωρα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες παρελαβα τη φορμα εγγραφης και τα κουπονια απο babylino. Απορια: τα κουπονια ειναι και για συσκευασιες για βρεφακια (Νο 1 και Νο2) ή ειναι μονο για μεγαλα μωρα? Το λεω γιατι στις φοτο των κουπονιων εχει για μεγαλα μωρα.

δεν εχει καμια σημασια η φωτο ισχυουν για ολα τα νουμερα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήρα στο 800 11 22 888 (τηλ της Τζονσον). Από εκεί μου έδωσαν το άλλο τηλ. Αλλά η λιμπερο σου είπε ότι δεν έχουν δειγματάκια ούτε δικά τους? Γιατί και από εκεί μου έστειλαν και δικό τους καλαθάκι που είχε μόνο πάνες και κουπόνια.

λοιπον εστειλα email στην libero κ πηραν σημερα τηλ... το βαλιτσακι σου το στελνουν εφοσον γεννησεις κ δεν σου το εχουν δωσει στο μαιευτηριο, του παιρνεις τοτε τηλ κ σου το στελνουν κ περιεχει κ προιοντα johnson.... τωρα σε εσενα πως κ το εστειλαν πιο μπροστα δεν ξερω. μαλιστα τους ανεφερα οτι σε μια γνωστη μου το εστειλαν πριν γεννησει κ μου ειπαν οτι το δινουν στα καταστηματα λητω.

Link to comment
Share on other sites

Μελισούλα, πριν γεννήσω μου έστειλαν στο σπίτι ένα πακέτο από libero που είχε κουπόνια και πάνες μόνο. Αφού γέννησα μου έστειλαν το άλλο βαλιτσάκι που είχε και προϊόντα της johnson

rcTTp2.png?FOa8LWun

eoSGp2.png?NA1YYvQ4

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έλαβα ένα κουτί από τα babylino είχα στείλει email την προηγούμενη εβδομάδα. Εχει μέσα συσκευασία με 28 πάνες, μωρομάντηλα συσκευασία 72 τεμ, 1 πακέτο βαμβάκι, 1 πακέτο σερβιέτες 3 κουπόνια εκπτωτικά, και ένα φυλάδιο με τα προιόντα.

σημερα παρελαβα κ γω το βαλιτσακι περιεχει αυτα που αναφερονται παραπανω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μελισούλα, πριν γεννήσω μου έστειλαν στο σπίτι ένα πακέτο από libero που είχε κουπόνια και πάνες μόνο. Αφού γέννησα μου έστειλαν το άλλο βαλιτσάκι που είχε και προϊόντα της johnson

 

 

Kοριτσια τα πακετακια αυτα πως τα λαβατε?Εννοω πηρατε τηλεφωνο στις εταιριες κ σας τα εστειλαν?

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια τα πακετακια αυτα πως τα λαβατε?Εννοω πηρατε τηλεφωνο στις εταιριες κ σας τα εστειλαν?

Κι εγώ το παρέλαβα, μόλις. τους είχα στείλει email, όπου τους έγραψα ότι περιμένω μωράκι και θα ηθελα δείγματα των προιοντων τους. πριν 3 εβδομάδες τους έγραψα, τώρα ήρθε. Είναι κανονικές συσκευασίες, όχι δείγματα

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα κ γω το βαλιτσακι περιεχει αυτα που αναφερονται παραπανω....

 

 

Καλημέρα κορίτσια!

Κι εγώ έλαβα χθες βράδυ το βαλιτσάκι από Babylino με 28 πάνες, 1π. μωρομάντιλα, βαμβάκι και κουπόνια.

Μπράβο τους!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

βρε κοριτσια πειτε μου.

οσες πήρατε το βαλιτσάκι της babylino, Πόσσες μέρες μετά το πήρατε? Εμένα μου είπαν ότι θα το έχω πριν τα Χριστούγενα αλλά δεν ήρθε...

Qxemp2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κι εγω εστειλα στην babylino .. θα σας ενημερωσω οταν ερθει..

το βαλιτσακι της mothercare φαινεται το διο με αυτο του babyspace.. οπτικα τουλαχιστον..

 

να ρωτησω κατι?? οταν ειμαστε μελος στο pambersclub ή liberoclub, δεν μας στελνουν αυτοματως και κουπονια??

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

εμενα το βαλιτσάκι του babyspace που μου ήρθε είχε μέσα: ένα δείγμα dettol, ένα δείγμα sudocream, 3 φακελάκια δειγματα για τα πόδια και ένα κουπόνι 10? της fisher prise για ένα παιχνίδι στην κούνια. Όλα τα άλλα ήταν έντυπα.

 

να ξαναπάρω λέτε στην babylino να ρωτήσω γιατί δεν μου το στείλανε????

Qxemp2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
μην ανησυχεις θα σου το στειλουνε ειναι πολυ τυπικοι, ισως λογω ημερων να αργησε να ρθει...

 

τελικα η babylino δεν μου εστειλε.............

γιατι???:twisted::twisted::twisted::twisted:

Qxemp2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...