Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ


stiliani

Recommended Posts

Καλησπέρα που μπορώ να βρω ριχτάρια καναπέ και να μη ξεφραγκιαστώ; Θέλω να τα αλλάξω τα βαρέθηκα

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
mKndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα ! Εγω πηρα φετος πρωτη φορα ριχταρια απο τον Σκλαβενιτη (ειναι πολυ μεγαλος ο Σκλαβενιτης στην περιοχη μου! Υπερπαραγωγη:D)

και εμεινα ικανοποιημενη απο τιμες κ απο ποιοτητα!

Καλες αγορες;)

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι σαν εμενα που εκανα τη βλακεια και πηρα απο το Jambo για πιο οικονομικα, για ενα τριθεσιο και ενα διθεσιο και στο πλυσιμο μου βγηκανε το ενα για πολυθρονα και το αλλο για καρεκλα αντιστοιχα... Απ'τη μια ειχα πεσει κατω απο τα γελια και απο την αλλη ειχα τσαντιστει τοοοσο πολυ......

fmpG.jpgaurPp2.png?UGOrssO8
Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει κι εγω απ τα τζαμπο αλλα δεν μπηκανε!

Βεβαια εκεινα ηταν καλοκαιρινα.

Αυτο που λεει η Βασω.Σε μεγαλα σουπερ-μαρκετ.Και στο καρφουρ λόγικα θα εχει!!!!

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και τα τρια σετ ριχταρια που εχω τα εχω παρει απο τη λαικα!!Ειναι μια χαρα!Τα αλλαζω οποτε θελω και αλλαζει και η διαθεση μας!Και ειναι και διπλης οψεως!Εδω στο ηρακλειο εχει πολυ καλη λιακη

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλαμαράκι, τι ακριβώς εννοείς?

Υπάρχει κάποιο μαγαζί που λέγεται "Το ριχτάρι"?

Κι αν ναι, πού βρίσκεται?

 

 

αν και δεν είμαι το kalamaraki σου απαντω..¨το ριχταρι¨είναι καταστημα αποκλειστικά με ριχταρια αλλά δεν ξερω αν έχει εκτος Θεσσαλονικης. Εχω παρει και εγω απο εκει, είναι πολυ καλής ποιοτητα, αλλά λιγακι ακριβουτσικα και προσωπικά με χαλαει τρομερα η συμπεριφορά των πωλητριων σε αυτο το καταστημα.Αυτα...!!!

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα.....

Η συμπεριφορα τους ειναι απαράδεκτη και αγενέστατη ....για αυτό και τα δικά μου θα τα πάρω από το ΤΟΥΦΕΚ....

Εχει ριχτάρι και στην Αθήνα....

Μητροπόλεως 47

Τηλ. 210 32 55 510

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να βρεις επισης εδω:http://www.pennieshops.gr/

 

εχω παρει κ ικεα αλλα δεν εχει μεγαλη ποικιλια.

 

επισης στην αιολου , δυστυχως δεν θυμαμαι ουτε υψος ουτε αριθμο, θυμαμαι μονο οτι βρισκεται πριν το καταστημα με τα ειδη φενγκ σουι, οπως κατεβαινεις δεξια. ειναι ενα μικρο μαγαζακι με εναν μεγαλο διαδρομο στην αρχη, εχει τα ριχταρια του κρεμασμενα, κ διαφορες προσφορες σε μαξιλαροθηκες. παρα πολλα χρωματα, μονοχρωμα κ ριγε...το ενα το ειχα παρει πριν 2-3 χρονια 10 ευρω....

Link to comment
Share on other sites

Οχι σαν εμενα που εκανα τη βλακεια και πηρα απο το Jambo για πιο οικονομικα, για ενα τριθεσιο και ενα διθεσιο και στο πλυσιμο μου βγηκανε το ενα για πολυθρονα και το αλλο για καρεκλα αντιστοιχα... Απ'τη μια ειχα πεσει κατω απο τα γελια και απο την αλλη ειχα τσαντιστει τοοοσο πολυ......

Καλαμαράκι, τι ακριβώς εννοείς?

Υπάρχει κάποιο μαγαζί που λέγεται "Το ριχτάρι"?

Κι αν ναι, πού βρίσκεται?

Σε ευχαριστω Angel51 γελασα με την περιγραφη σου:lol::lol::lol:! Φιλες μου που πηραν απο Jumbo δεν τους "μπηκαν" στο πλυσιμο παντως.Και εγω δεν εχω παρει γιατι στο υφασμα κ στο χρωμα γενικα για το σπιτι θελω ποικιλια κ το Jumbo δεν εχει.

Οσο για σενα kalamaraki να σαι καλα!!!! Ετσι οπως το ειδα γραμμενο "το ριχταρι" θεωρησα πως θα ειναι ποιημα!!χιχι:lol::lol::lol:

Υ.Γ δεν ηξερα οτι υπαρχει μαγαζι μονο με ριχταρια-

Να ειστε ολες καλα κοριτσια!!!:D

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν είμαι το kalamaraki σου απαντω..¨το ριχταρι¨είναι καταστημα αποκλειστικά με ριχταρια αλλά δεν ξερω αν έχει εκτος Θεσσαλονικης. Εχω παρει και εγω απο εκει, είναι πολυ καλής ποιοτητα, αλλά λιγακι ακριβουτσικα και προσωπικά με χαλαει τρομερα η συμπεριφορά των πωλητριων σε αυτο το καταστημα.Αυτα...!!!

 

Δυστηχώς θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα.....

Η συμπεριφορα τους ειναι απαράδεκτη και αγενέστατη ....για αυτό και τα δικά μου θα τα πάρω από το ΤΟΥΦΕΚ....

Εχει ριχτάρι και στην Αθήνα....

Μητροπόλεως 47

Τηλ. 210 32 55 510

 

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!! Εγω προσωπικα ειχα παρει απο το τζαμπο κατι φανταστικα ριχταρια σε πολυ καλη τιμουλα αλλα ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΗΠΙΑΝ ,εγιναν μια αμορφη μαζα που μονο ριχταρια δεν θυμηζαν ....Τα κροσια εγιναν κομποι και σαφεστατα δε τα ξαναχρησιμοποιησα απο τοτε.Περυσι πηρα κατι ωραια ριχταρια απο το εμπορικο καταστημα των γυφτων στο νησι μου 70 ευρω για 2θεσιο και 3θεσιο. Τα εχω πλυνει αρκετες φορεσ και ειναι πολυ καλα.Φετος σκεφτομαΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ γιατι τα βαρεθηκα κιολας!!!!!!!!!!

Η αδελφη μου που μενει Κορυδαλο ψωνιζει απο την λαικη του Χαιδαριου σχεδον τα παντα για το σπιτι ,απο κουρτινες σεντονια παπλωματοθηκες ως και χαλια εχει η συγκεκριμενη λαικη σε πολυ καλες τιμες και σε σχετικα καλη ποιοτητα!Αν μενετε καπου κοντα πιστευω οτι αξιζει να την επισκευτητε!!!Αν δεν κανω λαθος ειν αι καθε Σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

το ριχταρι προτεινω κι εγω...δεν παθαν τιποτα 6 χρονια 3 σετ πλυνε βαλε....να πας στις εκπτωσεις κατεβαζουν πολυ τις τιμες.οσο για την συμπεριφορα των πωλητριων απλα αγνοησε τες.τωρα εμεις μιλαμε για τις πωλητριες στη θεσ.νικη.αθηνα μπορει να ειναι πιο ευγενικες και να μην ειναι η ΑΓΕΝΕΙΑ πολιτικη της εταιριας

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗ ΥΦΑΣΜΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΓΙΑ ΡΙΧΤΑΡΙ ΓΙΑΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΕΣΕ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΟΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΤΩ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑ ΚΑΘΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗ ΥΦΑΣΜΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΓΙΑ ΡΙΧΤΑΡΙ ΓΙΑΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΕΣΕ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΟΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΤΩ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑ ΚΑΘΗΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ.

 

 

 

ρωτα σε παρακαλώ την κουμπάρα σου απο που τα πήρε διότι δεν αντέχω αλλο το σκύψε σκύψε!!!!

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπιζετε δηλαδη το ιδιο προβλημα με μενα?ελεγα να ρωτησω εσας μηπως ξερει καμοια ποια να προτιμησω για να μην γλυστρανε αλλα τη να κανω θα ριξω τα μουτρα μου και θα τη ρωτησω απο που τα πηρε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...