Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΑ ΧΩΝΑΚΙΑ....ΠΩΣ?


ireneAG

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΑΣ ΜΠΡΑΒΟ!

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΧΩΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣH ΣΑΝ ΕΧΤΡΑ ΔΩΡΑΚΙ ΜΕ ΓΛΥΚΙΣΜΑΤΑ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΟ WORD?

AΛΛΕΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙSTRAL?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ειναι αναγκη να ανοιγεις καινουρια θεματα.. θα μπορουσαμε να σου απαντησουμεκαι στο άλλο που εχεις ανοιξει..

 

στο word εγω δεν ξερω πως κανεις διαγωνια.. Στο photoshop θα μπορουσα να σου πω...

 

πως θα βγαλεις τον μικρο???

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ,ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ....ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΞΕΙ!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

Προγραμμα επεξεργασίας φωτογραφιων είναι..αλλα προσωπικα μου φαίνεται λίγο δυσκολο στον χειρισμό...Αν ενδιαφερεσαι για τετοιο προγραμμα εγω τα δικά μου προσκλητηρια τα εφτιαξα στο corel που ειναι κάπως πιο απλό..

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΗ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΧΩΝΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΑ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΠΛΑΓΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΩΡΙΩΝ!

ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο το προσκλητηριο το ειχε κάνει η xrysalis..Και είναι οτνως πανεμορφο!!Θα δει το ποστ σου κάποια στιγμη πιστευω και θα σου απαντησει η ιδια!!

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ! ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΒΑΡΚΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ :):):) !

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το word έχει το word art. Εκεί διαλέγεις γραμματοσειρα, γραφεις αυτο που θες και μετα πατας δεξί κλικ πανω σ'αυτο που εχεις γράψει. Κάπου λέει μορφοποίηση του word art. Διαλέγεισ ''διάταξη''- ερμητικό. Έτσι το πας όπου θες και από ένα κυκλάκι που σου βγάζει πάνω από την λέξη μπορείς να το γυρίσεις διαγώνια. Ελπίζω να σε βοήθησα :wink:

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το word έχει το word art. Εκεί διαλέγεις γραμματοσειρα, γραφεις αυτο που θες και μετα πατας δεξί κλικ πανω σ'αυτο που εχεις γράψει. Κάπου λέει μορφοποίηση του word art. Διαλέγεισ ''διάταξη''- ερμητικό. Έτσι το πας όπου θες και από ένα κυκλάκι που σου βγάζει πάνω από την λέξη μπορείς να το γυρίσεις διαγώνια. Ελπίζω να σε βοήθησα :wink:

 

Ευχαριστώ κι εγώ πολύ .... μόλις το προσπάθησα και πέτυχε!!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...