Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ "ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ" ΣΕ ΕΥΟΣΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!!

Είμαι καινούργια στο forum αν και το παρακολουθώ πολύ καιρό!! Είχω ένα κοριτσάκι 14 μηνών και θα πρέπει να το στείλω σε βρεφονηπιακό σταθμό επειδή δουλεύω και δεν μπορεί κανείς να το κρατήσει. Με βολεύει πολύ το ¨Ουράνιο Τόξο¨στον Εύοσμο. Μου το σύστησε και μια γνωστή μου και είπε πως είναι καλό αλλά θα ήθελα και άλλες απόψεις. Υπάρχει κάποια που να έχει πάει το παιδάκι της εκεί? Είναι ευχαριστημένη? Υπάρχουν παράπονα ή παρατηρήσεις και πράγματα που θα πρέπει να προσέξω? Παρακαλώ βοηθήστε γιατί είμαι ήδη πολύ αγχωμένη που θα αφήσω την μικρούλα μου και θέλω να είμαι όσο είναι δυνατόν βέβαιο πως την αφήνω σε καλά χέρια!!! Θα περιμένω μηνύματα σας είτε εδώ είτε πμ.

 

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Please αε απαντήσει κάποιος!!! Και αν είναι εύκολο πείτε μου και την άποψη σας για το μικρο τζίνι στον Εύοσμο επίσης!!! Βοήθεια μανούλες!!!!!Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please αε απαντήσει κάποιος!!! Και αν είναι εύκολο πείτε μου και την άποψη σας για το μικρο τζίνι στον Εύοσμο επίσης!!! Βοήθεια μανούλες!!!!!Ευχαριστώ!!!!

 

Καλησπέρα! Εγώ στέλνω την μικρή μου, 17 μηνών, αν και δεν έχω εμπειρία από άλλους παιδικούς για να κάνω σύγκριση είμαι αρκετά ευχαριστημένη από το ουράνιο τόξο. Η μικρή ακόμα το πρωί πηγαίνει με κλάματα, κι ας έχουν περάσει 2 μήνες από τότε που ξεκινήσαμε, αλλά όταν παω να την πάρω δεν θελει να φύγει, άρα περνάει καλα. Καλό ξεκίνημα και πολυ υπομονή σου εύχομαι!

1tUfp2.png

UW5Pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...