Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

Recommended Posts

Νομιζω οτι ειναι καιρος οσες ειμαστε απο Κρητη να κανουμε μια συναντηση να γνωριστουμε και εμεις σας περιμενω Φιλια

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λες βρε Ζαχαρένια; άντε να δούμε αν θα τα καταφέρουμε!εγώ ακόμα δεν σαράντισα,αλλά θα δω.το μωρό μου είναι πολύ μικρούλι γι αυτό το λέω...πόσες είμαστε από Ηράκλειο;μακάρι :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευδοκια δεν ξερω αν ειναι και ποιες ελα στο τσατ να τα πουμε αν δεν εχεις δουλεια

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα και να μη μαζευτούν πολλά άτομα...δεν ξέρω πόσες κοπέλες μας είναι από Κρήτη, πάτε και πιο λίγες δεν είναι πρόβλημα!! :D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω να γινει τωρα το χειμωνα αλλα το καλοκαιρι που θα ερθουν και οι αλλες για διακοπες :D:D δεν υπαρχουν πολλες απο Κρητη οπως βλεπω

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια μιλησαμε εχθες το βραδυ με την Καλλια που ειναι και αυτη απο Ηρακλειο και ειπαμε για συναντηση την Κυριακη εσεις τι λετε?. Στειλτε τα τηλ. σε πμ για να μπορεσουμε να μιλησουμε

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα και αν ειναι προς μεσημερι ακομη καλυτερα.Ειναι μερα γιορτης και εχουμε γιορτη στην οικογενεια οποτε το απογευμα βραδακι θα πρεπει να ειμαστε εκει.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

εμείς θα πάμε στο χωριό την κυριακή το πρωί και μετά θα φάμε στα πεθερικά μου.κατά τις 4 : 00 βολεύει vicky ή είναι αργά;οι υπόλοιπες τί λέτε; απλά πιο πριν δύσκολα για μένα.αν σας βολεύει πάλι όλες πρωί,βρίσκεστε και θα ξανακανονίσουμε άλλη συνάντηση.ότ,ι πείτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμείς θα πάμε στο χωριό την κυριακή το πρωί και μετά θα φάμε στα πεθερικά μου.κατά τις 4 : 00 βολεύει vicky ή είναι αργά;οι υπόλοιπες τί λέτε; απλά πιο πριν δύσκολα για μένα.αν σας βολεύει πάλι όλες πρωί,βρίσκεστε και θα ξανακανονίσουμε άλλη συνάντηση.ότ,ι πείτε!

:( το πιο πιθανο ειναι να κοιμουντε τα παιδια μου εκεινη την ωρα.

Εκτος αν το κανονισουμε απο τωρα για την επομενη εβδομαδα ωστε αν το δουνε και οι υπολοιπες.

Ειναι και η rosi απο Ηρακλειο και δεν πρεπει να το εχει δει.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα δεν υπαρχει προβλημα το θεμα ειναι να ειμαστε ολες μαζι θελετ ε να πουμε για την αλλη εβδομαδα ?

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια εγω δεν εχω προβλημα οτι ωρα θελετε τα δικα μου ειναι μεγαλα και θα τα παρω τα κοριτσια που εχουν μωρακια ας μας πουν τι ωρα ειναι μπορουν φιλακια ελπιζω να τα πουμε συντομα ολες μαζι :D:D

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites

Οποτε δηλαδη λεμε για την επομενη Κυριακη στο funny land?Προτιματε πρωί ή απογευμα ?Αν ειναι καλός ο καιρός και ο αντρας μου ειναι στο χωριο θα τον παρω μαζι μου τον μικρο αλλιως θα δω...παντως θα ερθω.....

rrNh.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια κι εγώ είμαι μέσα για την άλλη κυριακή.θα με βόλευε καλύτερα το απόγευμα,γιατί το πρωί πάλι θα είμαστε εκτός πόλης.αν συμφωνείτε! :wink: πολύ χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά σιγά.για πόσα άτομα μιλάμε μέχρι στιγμής;

Link to comment
Share on other sites

εγω λογικα οτι και να παειτε δεν εχω κανενα προβλημα.Ο γιος μου κιολας τρελενεται για funnyland οποτε μεσα!Υποθετω πρωι θα ειναι πιο ανετα απο θεμα κοσμου οποτε και με πιο μωρα δεν θα υπαρχει προβλημα.Και απογευμα αμα θελετε επισης εγω ειμαι μια χαρα.Εστειλα και πμ στη Rosi μην τυχον δεν το εχει δει.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...