Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

NEOCATE & ΚΑΚΑΚΙΑ


Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 5 ΜΗΝΩΝ ΔΙΕΓΝΩΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΑΓΕΛΑΔΟΣ. ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ NEOCATE. ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ- ΧΩΡΙΑ ΤΙΣ ΒΛΕΝΝΕΣ ΠΟΥΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ?:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Η κόρη μου παίρνει το neocate από 5 μηνών (σήμερα είναι 13 μηνών). Στηναρχή πράγματι τα κακά της ήταν μία πράσινη λάσπη. ΕΣτρωσαν μόλις αρχισε να τρώει κανονικές τροφές (πουρέ κρέατος με πατάτες κλπ)

Παρρησία

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 5 ΜΗΝΩΝ ΔΙΕΓΝΩΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΑΓΕΛΑΔΟΣ. ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ NEOCATE. ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ- ΧΩΡΙΑ ΤΙΣ ΒΛΕΝΝΕΣ ΠΟΥΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ?:?

 

Na se rotiso kati?Pos egine i diagnosi gia tin allergia sto gala ageladas?Giati i mikri mou exei provlima diskiliotitas apo tin 10 mera pou gennithike eno prin itan mia xara,allaxame arketa galata alla ta dino os simpliroma giati tin thilazo.O giatros epimenei oti exei allergia stin proteini tou ageladinou galaktos alla eseis pos sigoureftikate giáfto?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

Συγγνώμη που ανοίγω τόσο παλιό θέμα αλλά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Ο μικρός μου είναι ενός μήνα και πίνει neocate μιας και έχει πρόβλημα με το γάλα.

Του το δίνω εδώ και μιαμιση μέρα και απο χτες το πρωί μέχρι σήμερα δεν έχει ενεργηθεί.

Είναι φυσιολογικό??Ποσο να περιμένω?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που ανοίγω τόσο παλιό θέμα αλλά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Ο μικρός μου είναι ενός μήνα και πίνει neocate μιας και έχει πρόβλημα με το γάλα.

Του το δίνω εδώ και μιαμιση μέρα και απο χτες το πρωί μέχρι σήμερα δεν έχει ενεργηθεί.

Είναι φυσιολογικό??Ποσο να περιμένω?

 

φανταζομαι οτι θηλαζε πριν...και βεβαια ειναι φυσιολογικο, εγω θα περιμενα 2-3 μερες, αλλα γιατι δε ρωτας το γιατρο να εισαι σιγουρη?

WEW9p3.png

 

 

gZ5Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...