Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

στα prenatal δωρο το 20% των αγορων σου ως 16-10,σε κουπονια για να τα εξαργυρωσεις σε επομενες αγορες με την prenatal card αν δεν εχετε σου βγαζουν αμεσως κ σε ενημερωνουν με μνμ στο κινητο συχνα για προσφορες.

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ακομα κοιταω την αποδειξη και δεν το πιστευω!!!

2 συσκευασιες πανες Libero 4 και 5 νουμερο απο 17,36 αρχικη τιμη με το 60%= 13,89 οι δυο

-10 ευρω απο 2 κουπονια των 5 =

3,89 οι δυο συσκευασιες

1,94 η μια οικονομικη συσκευασια!!!

Ουτε η ταμιας δεν το πιστευε!!!

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ακομα κοιταω την αποδειξη και δεν το πιστευω!!!

2 συσκευασιες πανες Libero 4 και 5 νουμερο απο 17,36 αρχικη τιμη με το 60%= 13,89 οι δυο

-10 ευρω απο 2 κουπονια των 5 =

3,89 οι δυο συσκευασιες

1,94 η μια οικονομικη συσκευασια!!!

Ουτε η ταμιας δεν το πιστευε!!!

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Μπραβο!!!:D:D:D

Αν θες,πες μου σε ποιο καταστημα πηγες?Του Χαϊδαριου χθες το απογευμα δεν ειχε καμια πανα της προσφορας...Εχω και κουπονια και θελω να παρω...;)

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα εχθές ΑΒ Ρεντη [δεν είχε] ΑΒ κορυδαλλού[δεν είχε] ΑΒ.νικαιας[το άφησα τελευταίο γατί νόμιζα ότι δε θα είχε]

Μπαίνω μέσα και ανεβαίνω στον όροφο από το τελευταίο διάδρομο δεξιά, όπως το περίμενα δεν υπήρχε τίποτα ! πάω να φύγω από το διάδρομο αριστερά αυτή τη φορά ,και έκπληκτη βλέπω μια παλέτα με κουτες babylino και όλα τα νουμερα!!

εδώ είμαστε λεω, ρωταω πρώτα αν μπορώ να πάρω από κει [ ευγενική πάντα εγώ ] και μου λέει η κοπέλα ναι!

Μες τη καλή χαρά πήρα τις πάνες μου και έφυγα

Να σημειωσω ότι δεν τις έχω ξαναδοκιμάσει!!

Δε πιστεύω να είναι μάπα γιατί σας έφαγα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο!!!:D:D:D

Αν θες,πες μου σε ποιο καταστημα πηγες?Του Χαϊδαριου χθες το απογευμα δεν ειχε καμια πανα της προσφορας...Εχω και κουπονια και θελω να παρω...;)

 

750 xlm μακρια!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε Χαλκιαδάκη όμως!!

Ναι αλλα δεν εχουν ταυτοχρονα τις ιδιες προσφορες...:(

Ο διευθυντης του καταστηματος που πηγαινω μου ειχε πει οτι 2 μηνες μετα περιπου εχουν τις προφορες του Βεροπουλου:evil:

4

Link to comment
Share on other sites

Νέο πρόγραμμα επιστροφής από Carrefour και Carrefour Μαρινόπουλος. Πάνω από 10.000 χιλιάδες σηματοδοτημένα προϊόντα με 15% επιστροφή, σε δωροεπιταγές. Δεν ξέρω ακόμη τι προϊντα περιλαμβάνει...

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρχικη ΑΒ 19,80 - 60% 7,92

 

αρχικη Σκλαβενιτη 18,45 -10 ευρω 8,45

 

 

μικρη η διαφορα.απλα πιο πιθανο να βρειτε νουμερα στον σκλαβενιτη.

 

Σ'ευχαριστώ! 2 φορές πήγα ΑΒ και δε βρήκα τίποτα. Δε ξαναπάω. Ξέρω ότι Σκλαβενίτη θα βρω σίγουρα. Άντε την τελευταία μέρα να έχει ξεμείνει.

Link to comment
Share on other sites

good luck στον βερροπουλο της δραμας πηγες? υπαρχει ακομα αποθεμα?

 

Στo AB. Χτες ειχε παρα πολλα 3 και 5ρια αλλα τελειωσαν τα 4ρια. Μου ειπαν ομως οτι φερνουν καθε μερα.

Link to comment
Share on other sites

Στo AB. Χτες ειχε παρα πολλα 3 και 5ρια αλλα τελειωσαν τα 4ρια. Μου ειπαν ομως οτι φερνουν καθε μερα.

ωχ σορρυ βασιλοπουλο ηθελα να πω...ωραια εμεις 5αρια θελουμε! θα στειλω την αδερφη μου να μας εφοδιασει....

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ Η ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ. ΚΑΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ.

 

αποψη μου οι χειροτερες πανες!και πανακριβες!ενω τα babylino και ΕΛΛΗΝΙΚΑ και πολυ καλα!και τα Libero δεν λεω!

Link to comment
Share on other sites

αποψη μου οι χειροτερες πανες!και πανακριβες!ενω τα babylino και ΕΛΛΗΝΙΚΑ και πολυ καλα!και τα Libero δεν λεω!

 

εμας τα babylino μας εβγαλαν σπυρακια και συγκαηκε το ενα μωρο πολυ ασχημα και το φορουσε μονο 2 ωρες.

Link to comment
Share on other sites

αποψη μου οι χειροτερες πανες!και πανακριβες!ενω τα babylino και ΕΛΛΗΝΙΚΑ και πολυ καλα!και τα Libero δεν λεω!

 

συμφωνώ απόλυτα!!!

945076uyzon4w470.gif

"Τί ωφελείται ο άνθρωπος εάν κερδίσει τον κόσμο όλο και χάσει την ψυχή του;"

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον αφου αγοραζετε που αγοραζετε τις λιμπερο χοντρικα (που λεει ο λογος) να κρατατε τα barcodes και τον κωδικο που βρισκεται στο εσωτερικο της συσκευασιας.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον αφου αγοραζετε που αγοραζετε τις λιμπερο χοντρικα (που λεει ο λογος) να κρατατε τα barcodes και τον κωδικο που βρισκεται στο εσωτερικο της συσκευασιας.

Σορρυ αλλά επειδή είμαι μάλλον άσχετη...τι να τα κάνουμε τα barcodes και των κωδικό που λές?Παίζει κάτι απο την Libero και δεν το ξέρω?

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια από Νίκαια ή κορυδαλλό, αξίζει να πάτε στο Βαλλιανάτο έχει το ARIEL ACTILIFT 70 μεζουρες12,90 και SKIP με σαπούνι Μασσαλίας & λεμόνι [ δε κυκλοφορεί Ελλάδα, το φέρνει από Ιταλία] μόνο 10,90

Το μόνο άσχημο είναι ότι δεν δέχεται κουπόνια:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...