Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια..

Ηθελα να σας ρωτησωτο εξης..

εδω και μερικες μερες νιωθω σαν ανα εχω ακρατεια..δηλαδη σαν να μουν φευγουν ουρα..Στην ουσια δεν φευγουν ..θελω να πιστευω..εκτος απο προχθες που γελασα δυνατα και μου εφυγαν λιγα..Ντροπη..σαν γιαγια..;):shock:

Ειχατε και σεις κατι παρομοιο???Υγρα εχω πολλα απο την αρχη της εγκυμοσυνης ..αμα παιζει ρολο..στον γιατρο θα παω σε λιγεςμερουλες...

RN1Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμένα μου έχει τύχει αυτό αλλά όχι μεγάλη ποσότητα ούρων...και εγώ έχω πολλά υγρά και είμαι από τον 6 μήνα με σερβιετάκια... πόσο είσαι??? εγώ σε 3 μέρες μπαίνω στον μήνα μου...

Zzlwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ ναι! Ακόμα και μετά τις εγκυμοσύνες για κάποιο διάστημα είχα ακράτεια, ρεζίλι είχα κοντέψει να γίνω.... Για φανταστείτε να έχετε αλ/κή ρινίτιδα, να φτερνίζεστε απανωτά και να έχετε και συχνοουρία... ε σας φεύγουν ή δεν σας φεύγουν;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι τπτ....που να δεις ακρατεια μετα τον τοκετο...εκει να δεις γελια.Που θα σου ερχεται να πας τουλετα και θα πεπει να φυγεις σφαιρα επιτοπου γιατι δε θα μπορεις να κρατηθεις ουτε για 5 λεπτακια.Ευτυχως δεν κραταει πολυ καιρο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμενα μου εχει τυχει κανα δυο φορες που φτερνιστηκα και μου εφυγαν λιγα ουρα..

οσο για υγρα απτην αρχη της εγκυμοσυνης ειναι πιο πολλα , αλλα δεν βαζω σερβιετακια γιατι προκαλουν μυκητες.

 

ljDlp2.png?Jl3szMEb

Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου έχει τύχει αυτό αλλά όχι μεγάλη ποσότητα ούρων...και εγώ έχω πολλά υγρά και είμαι από τον 6 μήνα με σερβιετάκια... πόσο είσαι??? εγώ σε 3 μέρες μπαίνω στον μήνα μου...

.εγω ακόμα ειμαι νωρις νωρις..26 εβδομαδα...οπότε..υπομονη και ευκολη προσβαση στην τουαλετα εε??συμφωνα με αυτα που λενετα κορίτσια πιο κάτω!!:lol::lol:

Ευχαριστω!!

RN1Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παω στην τουαλετα κανονικα και μετα απο 2 δευτερολεπτα μου ερχεται ξανα οχι μεγαλη ποσοτητα αλλα πρεπει να παω ακρατεια σε ολο της το μεγαλειο?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...