Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μικρή κοιλιά εμβρύου


Recommended Posts

καλησπέρα!

είμαι 34+1 και για η μέτρηση της περιμέτρου της κοιλιάς (ac) είναι αρκετά μικρή (26.65),παρόλο που ο μέσος όρος των μετρήσεων είναι ακριβής (34w+1d)..

πρώτη φορά δεν έχει και το κατάλληλο βάρος..

όλες οι άλλες μετρήσεις έχουν αυξηθεί καονικά.

θα πάμε κ την άλλη βδομάδα για υπέρηχο, αλλά γνωρίζει καμία ποια είναι η φάση απο δω και πέρα; αν παραμείνει όντως μικρότερη η κοιλιά;

γεννάς κ μετά όλα καλά ή υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσει προβλήματα το μωρό-παιδί;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα καλη μου,ειμαι κ γω 34η εβδ πριν 3-4 εβδομαδες μ ειχαν πει κ μενα τ ιδιο οτι η κοιλιτσα του ειναι μικροτερη απο οσο πρεπει να ειναι,αλλα ολες οι υπολλοιπες μετρησεις ηταν κανονικες,μου ειπαν οτι αν σε 15 ημερες αν δν επανελθει κ δν ερθει στα φυσιολογικα θα πρεπει να γεννησω προωρα γιατι δν θα τρεφετε σωστα.Μετα απο 15 ημερες πηγαμε κ η κοιλιτσα του ηταν μια χαρα,ειχε επανελθει κ μεχρι σημερα ολα καλα........μν ανησυχεις πιστευω πως δν ειναι τπτ......απλα θελει εντατικη παρακολουθηση....σου ευχομαι ολα να ειναι καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...