Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

να ρωτησω κατι ασχετο μιασ κ ειμαι καινουργια σχετικα??γιατι κλεινουν να φορουμ...τωρα κλειδωσαν ενα κ εστειλαν ενα μηνυμα να μπαινουμε στο παρεντσ καφε??αυτο τι ειναι παλι???:confused::confused:

 

δεν ξερω καθολου γιατι τα κλεινουν, το παρεντσ καφε απο οτι εχω δει ειναι κι αυτο φορουμ...τωρα γιατι ομως το κανουν αυτο δεν εχω ιδεα....:confused:

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΙΆΝΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΛΟ ΜΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ??

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ασχετο μιασ κ ειμαι καινουργια σχετικα??γιατι κλεινουν να φορουμ...τωρα κλειδωσαν ενα κ εστειλαν ενα μηνυμα να μπαινουμε στο παρεντσ καφε??αυτο τι ειναι παλι???:confused::confused:

 

Οταν α θέματα ξεφεύγουν από τον ενημερωτικό τυος χαρακτήρα και περιέχουν πολλές απαντησεις τυπου τσατ, τοτε συνήθως τα κλείνουν και τα στελνουν στο καφέ όπου μπορείς να μιλησεις Ελεύθερα.

 

Κοριτσια, σας διαβάζω μερες, και δυστυχώς, νομίζω ότι αυτό το θεματάκι στο τελος θα πάει στο καφέ.

Link to comment
Share on other sites

:P:p:p

δεν ξερω καθολου γιατι τα κλεινουν, το παρεντσ καφε απο οτι εχω δει ειναι κι αυτο φορουμ...τωρα γιατι ομως το κανουν αυτο δεν εχω ιδεα....:confused:

γιαννα τι εγινε??εχεισ νεα??θετικο???:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω καθολου γιατι τα κλεινουν, το παρεντσ καφε απο οτι εχω δει ειναι κι αυτο φορουμ...τωρα γιατι ομως το κανουν αυτο δεν εχω ιδεα....:confused:

 

gianna περιμενουμε!!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.....133 ΜΟΝΑΔΕΣ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

 

ουαου!!!!υπεροχα νέα !!!!ευχομαι ολα να σου πανε οσο πιο τελεια γινεται!και να εχεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!:lol::P

Link to comment
Share on other sites

ουαου!!!!υπεροχα νέα !!!!ευχομαι ολα να σου πανε οσο πιο τελεια γινεται!και να εχεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!:lol::P

 

ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΚΟΚΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ!!!!

ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΚΟΚΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ!!!!

ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ

 

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσαρες μου..

παω τωρα να την παρω να την δω κιολας γιατι ακομα δεν το πιστευω. τηλεφωνικως μου ειπαν το αποτελεσμα .

 

θα τα πουμε αργοτερα.

ειμαι συγκλονισμενη και συγκινιμενη

 

σας ευχαριστω παρα πολυ

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοκι να μασ ευχηθεισ κ σε μασ μιασ κ εισαι γουρλου απ οτι λενε τα κοριτσια:P:p:p:p

 

 

amarillo81 σου ευχομαι αυτο το μηνα να εχεις ενα χαμογελο μεγαλο που θα προερχεται απο ενα θετικο τεστ σαν της γιαννας !!!θετικη σκεψη θελει μονο!!!φιλακια

Link to comment
Share on other sites

amarillo81 σου ευχομαι αυτο το μηνα να εχεις ενα χαμογελο μεγαλο που θα προερχεται απο ενα θετικο τεστ σαν της γιαννας !!!θετικη σκεψη θελει μονο!!!φιλακια

 

 

ΕΕΕ αφου ευχεσαι προσωπικα θελω κι εγω:D:D:D:D:D

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕ αφου ευχεσαι προσωπικα θελω κι εγω:D:D:D:D:D

 

 

angie σου ευχομαι αυτο το μηνα και για τους υπολοιπους 9 να εχεις τα παντα εκτος απο................... περιοδο!!!!!!α κοριτσια τωρα που θα πιασουν οι ευχες μου (γι αυτο ειμαι σιγουρη) θελω ποσοστο απο τις εγκυμοσυνες σας!!!!!!χα χα!:eek::-P

Link to comment
Share on other sites

angie σου ευχομαι αυτο το μηνα και για τους υπολοιπους 9 να εχεις τα παντα εκτος απο................... περιοδο!!!!!!α κοριτσια τωρα που θα πιασουν οι ευχες μου (γι αυτο ειμαι σιγουρη) θελω ποσοστο απο τις εγκυμοσυνες σας!!!!!!χα χα!:eek::-P

 

κι εμενα κι εμενα που περιμενω το σαββατο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...