Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δραστηριότητες για 5 μηνών


Recommended Posts

Kαλησπέρα

Θα ήθελα να ρωτήσω άν γνωρίζετε κάποια δραστηριότητα που μπορεί να ακολουθήσει η μικρή μας (5 μηνών). Ρώτησα σε ωδεία αλλά παίρνουν πια από 10 μηνών κ baby swimming από 9. Υπάρχει άραγε κάτι που μπορούμε να αρχίσουμε από τώρα?

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για το babyswimming γνωριζω οτι παιρνουν απο 6 μηνων.Αν θες δες κι εδώ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19413&highlight=babyswimming

Πιστευω οτι αν κανεις υπομονουλα ενα μηνα ακομη θα βρεις ενα κολυμβητηριο που να σε εξυπηρετησει.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Για το babyswimming γνωριζω οτι παιρνουν απο 6 μηνων.Αν θες δες κι εδώ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19413&highlight=babyswimming

Πιστευω οτι αν κανεις υπομονουλα ενα μηνα ακομη θα βρεις ενα κολυμβητηριο που να σε εξυπηρετησει.

 

Επικοινώνισα με τα τηλ που βρήκα στη σελίδα που με παρέπεμψες, αλλά στα ένα παίρνουν από 9 κ στο άλλο από 18 μηνών! Θα προσπαθήσω να δω κ στο ΟΑΚΑ. Ευχαριστώ πολύ!

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως που πήγα στον Πανιώνιο μου είπαν απο 6 μηνών.

Και στον Αλιμο που ειχα ρωτησει παλι απο 6 μηνων μου ειχαν πει αλλα πλεον σταματησε το βρεφικο τμημα.Αν θες γραψε μας σε ποια σου ειπαν απο 9 κ 18 μηνων να γνωριζουμε και οι υπολοιπες!!!!

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως που πήγα στον Πανιώνιο μου είπαν απο 6 μηνών.

Και στον Αλιμο που ειχα ρωτησει παλι απο 6 μηνων μου ειχαν πει αλλα πλεον σταματησε το βρεφικο τμημα.Αν θες γραψε μας σε ποια σου ειπαν απο 9 κ 18 μηνων να γνωριζουμε και οι υπολοιπες!!!!

 

Στο aqua life στην άνοιξη μου είπαν από 9 και στο ΔΑΙΣ στο Μαρούσι από 18!!! γενικότερα ρώτησα μόνο στα Β Προάστεια. Στο ΟΑΚΑ δέ πήρα ακόμα αλλά κάποιοι γνωστοί μου είπαν οτι ακόμα κ να έχει τμήμα έχει μεγάλη λίστα αναμονής. Παρόλα αυτά θα ρωτήσω αύριο κ εκεί κ θα σας ενημερώσω.

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...