Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κολλώδες σπέρμα, τι κάνουμε μετά την επαφή, συμπτώματα


Recommended Posts

Καλησπερούδια, όλα μαζί τα έβαλα στο θέμα!!! κάπου διάβαζα λοιπόν για το κολλώδες σπέρμα μια συζήτηση που είχατε αλλά μετά την έχασα :( δεν έχω εξοικειωθεί ακόμα με το σιτε.... επηρεάζει διάβασα την κινητικόητα? εμείς δεν έχουμε κάνει ακόμα εξέταση, προσπαθούμε μόνο 3 μήνες αλλά στα 35 οι μήνες μοιάζουν 33 και οχι 3!!!! μετά την επαφή είναι καλό να περιμένει κανείς στο ξαπλωτό? για πόσο? δώστε και τα συμπτώματα βρε κορίτσια, έτσι συνοπτικά. μπορεί κανείς να μην νιώθει τίποτα? ντιπ τιποτα?

περιμένω με αγωνία!! σας φιλώ και καλά αποτελέσματά!! να μην σας έρθει, να μην σας έρθει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακι...απο αυτα που ξερω και απο προσωπικη εμπειρια επειδη το δικο μας σπερμοδιαγραμμα εχει μετρια κινητικοτητα δεν ειναι καλο το σπερμα να παραμενει κολλωδες σε παχυρευστη μορφη δηλαδη δεν ξερω αν καταλαβαινεις :oops::oops: καλο ειναι να ρευστοποιειται γρηγορα (να γινεται σαν νερακι καπως) γιατι ετσι ξεγλιστρανε τα σπερματοζωαρια και ξεκινανε το ταξιδι τους αλλιως υπαρχει προβλημα...

οσο για τα συμπτωματα τι εννοεις αν γινεται να μη νιωθεις τιποτα για εγκυμοσυνη??φυσικα και γινεται....

 

1956484dsh2s7o6cu.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εμενα μου έχουν πει ότι καλό είναι να καθομαστε μετά την πράξη όσο περισσότερο μπορούμε.Δεν είναι πάντα εύκολο αλλά τις φορές που μπορώ το ακολουθώ.

Οσο για τα συμπτώματα εγγυμοσύνης είναι διαφορετικά από γυναίκα σε γυναίκα και μερικές φορές και από εγγυμοσύνη σε εγγυμοσύνη.

Μια φιλη μου για παράδειγμα στην πρώτη εγγυμοσύνη είχε πολλα συμπτώματα και το κατάλαβε πριν από την καθυστέρηση και στην δεύτερη δεν είχε καταλάβει τίποτα γιαυτό και δεν πίστευε ότι είναι έγγυος.

Σου εύχομαι με συμπτωματα ή χωρίς να μείνεις γρήγορα :D:D εγγυος :D:D

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνώ Να πεις να πεις :lol::lol::lol:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

dinaki, chris sas eyxomai to grhgorotero me fouskomenes tis koilitses sas!!! ego pao gia ton epomeno mina (mou irthe exthes...).

bour loipon, pisteuo tha ependiso se test ooriksias ayto ton mina...

kamia kali protasi markas?? any other tip will be welcomed!!!

Link to comment
Share on other sites

dinaki, chris sas eyxomai to grhgorotero me fouskomenes tis koilitses sas!!! ego pao gia ton epomeno mina (mou irthe exthes...).

bour loipon, pisteuo tha ependiso se test ooriksias ayto ton mina...

kamia kali protasi markas?? any other tip will be welcomed!!!

 

Eγω παιρνω το clear blue κοριτσακι παντα μου δειχνει....και ο γιατρος αυτο μου προτεινε και 2 μηνες που παρακολουθουσα και με υπερηχο την ωορηξια και με το τεστ ηταν σωστοτατο....το ξεκινησα χθες για να δω περιμενω :wink:

 

1956484dsh2s7o6cu.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα τα φώτα σας :D

Ο σύντροφος μου, έχει ήδη 2 κορούλες από τον πρώτο του γάμο. Σε λίγο καιρό θα βάλουμε και εμείς μπρος την μηχανή για παιδάκι. Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι το σπέρμα του είναι κολλώδες. Εκείνος λέει ότι πάντα έτσι ήταν (είναι 47 ετών). Εμείς θα μπορέσουμε να κάνουμε παιδάκι? Σημειωτέον ότι πριν από ένα μήνα αφαίρεσα ένα ινομύωμα εσωτερικό της μήτρας και ο γιατρός μου, μου είπε ότι εγώ τουλάχιστον, και πλέον μπορώ να κάνω πολλά παιδιά, μια και αυτή ήταν η ερώτηση μου μόλις ξύπνησα στο χειρουργείο. Με εκείνον δεν ξέρω τι γίνεται......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...