Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩ


Recommended Posts

ΕΧΟΝΤΑΣ 3 ΠΑΔΙΑ 2,4 ΚΑΙ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΙΔΑΝΙΚΟΥΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ (ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ) ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΝ ΤΟΥΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 4;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

KALHMERA KAI KALH XRONIA.

 

MHPWS MPOREI KAPOIOS NA PEI PARAPANW PRAGMATA GIA TO ROLLY POLLY POU LETE..TIMES GIA PARTY..AS POUME..

 

AN MEINATE EYXARISTHMENOI APO TO SERVICE TOUS..TI KALYPTOUN..

TO KLEINOUN MONO GIA TO PARTY APOKLEISTIKA H; DEXONTAI KAI EKTOS KOSMO..

 

EYXARISTW

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί δεν δοκιμάζεις τον παιδότοπο ΑbraKatabra που τουλάχιστον από μένα είναι ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟΣ. Εχω κάνει πάρτυ του γιου μου και η αδερφή μου έκανε και των 2 παιδιών της που γιόρταζαν το Δεκέμβρη και τους γιόρτασε μαζί. Είναι πάρα πολύ καλός και έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση. Σου μιλάω ειλικρινα, όλοι έχουμε πάει σε πολλούς παιδοτοπους, ο συγκεκριμένος είναι καθαρός, υπεύθυνος και έχει ωραια φαγητά. Ειχα αναρτήσει και θέμα γι' αυτόν, τόσο πολύ μου άρεσε.

http://www.abrakatabra.gr

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε τιμές. Στείλε μου μήνυμα αν θες να σου πω. Δεν θα βρεις πιο οικονομικό. Τόχω ψάξει σου λέω.

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να απαντήσω εδώ για το Rolly Poly γιατί βρέθηκα εκεί προχτές . Παρότι ειναι πολύ καλός παιδότοπος και διαφορετικός από τους άλλους, ειναι ακριβός και μάλιστα μου φάνηκε πολύ ακριβός.

Αν δεν κλείσεις όλο τον χώρο ειναι 8 €/παιδί η είσοδος, μενού με 7€/παιδί και 12€/μεγάλοι,για το χώρο να τον έχεις αποκλειστικά ειναι 250€ τα πρωινα ΣΚ και 350€ τα απογευματινά.

Link to comment
Share on other sites

8 ευρώ η είσοδος; Ημαρτον. :shock:

Στον Αμπρα Κατάμπρα που πάω εγώ δίνω 6 ευρώ εισοδο το κάθε παιδί κ προσφέρουν ένα Αμιτάκι και ποπ κορν στην τιμή αυτή. Ασε που κάθε Πέμπτη έχει 50% στην είσοδο, δηλαδή 3 ευρώ.

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να πάω και εγώ σήμερα στο abrakatabra να ρωτήσω πληροφορίες για να κάνω πάρτι στο γιο μου τον Φεβρουάριο που κλείνει τα 2. Θα έχω 30 συνοδούς και 15 παιδάκια αλλά θέλω να προσφέρω φαγητό και για τα παιδιά και για τους συνοδούς. Τηλεφωνικά μου είπανε 295 ευρώ με καφέ, και αν θέλω φαγητό ξεκινάει από 100ευρώ για τους συνοδούς με ποικιλία σε κάθε τραπέζι και 3 ευρώ παιδικό μενού.

θα πάω όμως να τον δω από κοντά...

έχω και ένα θέμα με το τσιγάρο γιατί μία φίλη μου είπε ότι καπνίζουν μέσα στον παιδότοπο...

πείτε μου και εσείς σας παρακαλώ να ξέρετε κάτι περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

στο site του Abrakatabra υπάρχει φωτό με τασάκι στο τραπέζι (!) είναι μάλλον για τις τσίχλες :cool:

 

Ωραίος φαίνεται πάντως... Θέλεις βέβαια ένα 500άρι ευρώ για να πάρεις και τούρτα και κλοουν και κανα δωράκι στα παιδάκια και στην ουσία δεν έφαγες κιόλας... το λέω γενικά για τους παιδότοπους αυτό! Τώρα κατά πόσο πρέπει να φας κιόλας σε παιδικό πάρτυ αυτό είναι μια άλλη ιστορία...

 

Εμένα ευτυχώς η μικρή μου έχει γεννέθλια τέλος Μαϊου οπότε θα το κάνουμε έξω! Αλλά αν είχα ένα μεγαλύτερο σαλόνι σίγουρα στο σπίτι θα επέλεγα.

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

παιδότοπος για πάρτυ στα υπερβόρεια προάστεια είναι καλός και οικονομικός και ευέλικτος ένας που λέγεται η μικρή μας παρέα. έχει μεγάλο κήπο και δίνει όλο το χώρο αποκλειστικά, δεν μπαίνουν δηλαδή άλλοι και το πρωτότυπο που είδα σε ένα πάρτυ που πήγα το γιο μου την περασμένη εβδομάδα είναι ότι η μαμά έφερε το φαγητό! ήταν όλα σπιτικά, μαγειρεμένα κανονικά, ένα ταψί η μαμά ένα η γιαγιά ένα η νονά και ήταν πολύ καλύτερο από τυροπιτάκια...νοίκιασε το χώρο μαζί με τις κοπέλες που απασχολούσαν τα παιδιά και άτομα για service 300ευρώ και αν ήθελε μπορούσε να διαλέξει δραστηριότητα για το πάρτυ. η κόρη μου έχει γενέθλια οκτώβρη και θέλει να κάνει πάρτυ με θέμα zumba εκεί, το είδαμε το περασμένο σάββατο στο καλωσόρισμα που είχε και ήταν απίστευτο! απλά όλα τα παιδιά περνάνε τέλεια και ξεθεώνονται και μετά πέφτουν ξερά για ύπνο!! γενικά εμένα μου άρεσε, ξέρει κανείς τίποτα για εκεί?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι να μάθω πληροφορίες για παιδότοπους ή χώρους δημιουργικής απασχόλησης για το παιδικό πάρτυ του μικρού μου γιού που θα γίνει 4 σε ένα μήνα. Προσπαθώ να αποφύγω τους κλασσικούς παιδότοπους με τα πλαστικά φουσκωτά παιχνίδια. Επίσης προτιμώ περιοχές όπως Παλλήνη, Αγία Παρασκευή, Χαλάνδρι

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας και Καλή Χρονιά σε όλους!!!

Θα ήθελα τις προτάσεις σας για πάρτυ γενεθλίων σε παιδότοπο στο Χολαργό ή Αγία Παρασκευή. Σε μια προχειρη αναζήτηση βρηκα τους Ξυπόλητους Γίγαντες στο Χολαργό και την Παραμυθούπολη, τις Μπουρμπουλήθρες και το Balloons στην Αγία Παρασκευή.

Έχετε πάει σε παρτυ σε κάποιο από αυτά, αν ναι, περιμένω εντυπώσεις και πληροφορίες!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...