Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοηθεια για νυφικό μακιγιαζ


Recommended Posts

Κοριτσια εχετε να μου προτείνετε καποια καλη μακιγιέζ για νυφικό βάψιμο?

Θελω καποια πραγματικα καλη εξειδικευμένη, σας παρακαλω που να γνωρίζει καλα το νυφικό μακιγιάζ.

Συγγνωμη αν το εβαλα σε λαθος ενότητα. Δεν έβρισκα ομως που να το βαλω.

Σας ευχαριστω πολυ. Περιμενω τις προτάσεις σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ποια περιοχή είσαι. Όταν παντρεύτηκα είχα μεγάλο άγχος με αυτό το θέμα γιατί ήθελα κάτι όμορφο κ όχι πολύ φορτωμένο κ μου το έκανε η αισθητικός μου, η οποία είναι πάρα πολύ καλή κ εκπαιδεύτρια σε κάποια τει αν δεν κάνω λάθος... είναι στον πειραια, όμως εμένα με εξυπηρέτησε κ στα βόρεια προάστεια, μόνο δοκιμαστικό έκανα στον πειραια. Δεν θυμάμαι όμως καθόλου την τιμή. Εγώ την εμπιστεύομαι απόλυτα και κάθε φορά κάνω ολόκληρο ταξίδι από τα βόρεια στον πειραιά για ένα καθαρισμό. Δεν είναι πιτσιρίκα κ ξέρει πολύ καλά τη δουλειά της.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...ξέρω κ εγώ μια πολύ καλή,η οποία βάφει κ μοντέλα κ κάνει διάφορα(bodypainting,νυφικό μακιγιάζ κ γενικά ότι έχει να κάνει με βάψιμο... μόνο τοίχους που δε βάφει χαχαχα!!είναι λίγο ακριβούτσικη αλλά κάνει φοβερή δουλειά...αν θυμάμαι καλά παίρνει γύρω στα 400...αν χρειαστείς στοιχεία της πές μου να τη ρωτήσω κιόλας γιατί είναι έγκυος κ δε ξέρω αν δουλεύει τώρα γιατί είναι κοντά στο μήνα της...μπορεί κ να δουλεύει όμως γιατί έχει μεγάλη τρέλα με τη δουλειά της..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας. Κεντρο μενω παγκρατι για οποια κοριτσια μπορουν να με βοηθησουν.

400 παιρνει ε?μου φαινονται παρα πολλα.ισως δεν εχω ιδεα απο τιμες δε ξερω.μπορει εκει να κυμαινονται οι τιμες παντως σιγουρα δε μπορω να τα διαθεσω..ευχαριστω πολυ παντως.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας. Κεντρο μενω παγκρατι για οποια κοριτσια μπορουν να με βοηθησουν.

400 παιρνει ε?μου φαινονται παρα πολλα.ισως δεν εχω ιδεα απο τιμες δε ξερω.μπορει εκει να κυμαινονται οι τιμες παντως σιγουρα δε μπορω να τα διαθεσω..ευχαριστω πολυ παντως.

όχι δε κυμαίνονται εκεί..γύρω στα 250 νομίζω αλλά εκείνη τόσα παίρνει γιατί κάνει πολύ καλή δουλειά...κ άλλη κοπέλα όμως μπορεί να κάνει καλή δουλειά κ να είναι πιό φτηνή...κράτα το σαν μέτρο σύγκρισης κ κρίνε..σου εύχομαι αυτή που θα βρείς να είναι καλή...πάντως ψάξτο γιατί αν δεν είναι κ πολύ καλή καλύτερα να πάρεις πολύ καλά καλλυντικά κ να βαφτείς μόνη σου κ θα σου μείνουν κιόλας...γιατί έχω δεί κ κοπέλα που της έκανε μια τόσο απλή δουλειά που άνετα θα την έκανα κ μόνη μου...η ώρα η καλή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα! ελπιζω να βρεις μια κυρια να σου ταιριαζει και να ακουει και να καταλαβαινει τι της ζητας. Για το δικο μου γαμο δεν ηθελα πολλα πολλα και δεν το καταλαβαινε καμια.

Μου συστησαν τελευταια στιγμη μια κυρια αισθητικο που εχει Ινστιτουτο στην Καλλιθεα, μη φανταστεις τιποτα μεγαλο, στο ισογειο του σπιτιου της δυο χωρους. Εκει πηγα για μια δοκιμη και μετα ηρθε στο κτημα που παντρευομουν στα Μεσογεια να με ετοιμασει! Και τα προιοντα που χρησιμοποιουσε ηταν πολυ καλα. Το site της ειναι personalbeauty.gr , χαζεψε το λιγακι.

Σιγουρα δε μου ειχε ζητησει 400, ηταν λιγοτερα, μπορει και 250 αλλα δεν ορκιζομαι γιατι εχουν περασει και 4 χρονια.. Παντως εμεινα πολυ ικανοποιημενη. Οτι αλλο θελεις ρωτησε με!

Με το καλο ο γαμος!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.εχεις fb;πατα κασιμης.φοβερη δουλεια!Νομίζω 150 ευρω παιρνει.

 

Πατησα στον Κασιμη. Όντως καλη δουλεια, αλλα δυστυχως δεν εχει για την ημερομηνια που θελω τον Σεπτέμβριο... Μα καλα απο ποτε επρεπε να χω κλείσει μακιγιέζ βρε κοριτσια??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μπηκα στη σελ στο fbπου μου πρότεινε η φιλη πιο κατω του Κασιμη.καλε αυτος εχει αρχισει κ κλείνει ημερομηνίες λεει για το 2016 και το 2017...σιγα μην έβρισκα εγω για Σεπτέμβριο...χα χα χα χα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μπηκα στη σελ στο fbπου μου πρότεινε η φιλη πιο κατω του Κασιμη.καλε αυτος εχει αρχισει κ κλείνει ημερομηνίες λεει για το 2016 και το 2017...σιγα μην έβρισκα εγω για Σεπτέμβριο...χα χα χα χα!!!

 

Η αληθεια ειναι πως ειναι φοβερος!

Oλα γινονται για καποιο λογο... :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επέλεξα μια εταιρεία που στέλνει μακιγιεζ/κομμώτριες/αισθητικούς/μανικουρίστες στο σπίτι (έχουν και δικό τους χώρο στη Βουλιαγμένη νομίζω) και καλύπτουν όλη την Αττική και εντυπωσιάστηκα.

 

Τιμές πολύ καλές (τι 400 ευρώ ρε παιδιά ένα μακιγιαζ, μας δουλεύετε; ), επαγγελματική εξυπηρέτηση (τηλεφωνική "συνέντευξη" για να δουν τι περίπου θέλω και ποιον να στείλουν και κυρίως ασφάλεια, αν τυχει ο,τιδήποτε δεσμεύονται να σου στείλουν κάποιον άλλο επαγγελματία εκείνη τη μέρα.

 

Η πρώτη μακιγιέζ δε με ικανοποίησε τόσο στις πρόβες, έστειλαν άλλη και έκανε καταπληκτική δουλειά, όπως και η κομμώτριά τους. Έχουν και ειδικά νυφικά πακέτα που περιλαμβάνουν μαμάδες/κουμπάρες κτλ. Να σου στείλω Link αν σ' ενδιαφέρει. Η ώρα η καλή, όπως και να 'χει! :)

27pzp3.png

 

qIUIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...