Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΝΕΣ ΓΕΝΙΚΑ


Recommended Posts

κι εγω ειχα το ιδιο θεμα με τον μεγαλο αλλα δε με βολεψαν καθολου τα βρακακια που δοκιμασα. ηταν μαρτυριο οταν εκανε κακα γιατι επρεπε να τα σκισεις στο πλαι.ασε που ειναι κ ποιο ακριβα.

παντως οντως το θεμα της πανας ειναι στο παιδι. εγω 2 αγορακια το ενα 2 ετων και 2 μηνων και το αλλο 2 μηνων. φανταστειτε οτι στον 1ο απο τη γεννηση μεχρι σημερα φοραμε παμπερς baby dry και δεν ειχα ποτε προβλημα αντιθετα μια φορα που αναγκαστηκα να παρω κατι αλλες δε θυμαμαι μαρκα γερμανικες ηταν και υποτιθεταθι πολυ καλες αμεσως το παιδι κοκκινησε ολη του η πλατη και ο ποπος. στο δευτερο ειχα προμηθευτει κι εγω με παμπερς απο συνηθεια και αμεσως κοκκινησε το παιδι και το γυρισαμε σε λιμπερο οπου ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι. ετσι φοραει λιμπερο ο ενας και παμπερς ο αλλος... τι να πεις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλυτερα να μην τις δοκιμασουμε ακομα γιατι απ οτι καταλαβαινω τσαμπα λεφτα θα ειναι. Αντε να δουμε πως θα τον κανουμε καλα να την αλλαζουμε που να περπατησει κιολας

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη φαση με το αλλαγμα την περνανε ολα τα πιτσιρικια. εμας ξεκινησε απο 6-7 μηνων κ κραταει ακομα αλλα σε μικροτερο βαθμο 2 χρονων ε? σε καποιο διαστημα μονο αν ειμασταν κ οι 2 μαμα μπαμπας τα καταφερναμε. χτυπιοταν σαν παλαβος. τωρα που μεγαλωσε του λεω διαφορα εκεινη την ωρα για να του αποσπασω την προσοχη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ιωαννα μου κουραγιο!!!Πολλα παιδακια ειναι ετσι με το αλλαγμα.Εμεις γενικα εχουμε θεμα με το αλλαγμα ειτε πανας ειτε ρουχων,τσιριζει λες και την σφαζεις!!!!!Κλαιω οταν ερχεται εκεινη η ωρα....Οσο για τα βρακακια δεν νομιζω να βολεψουν γιατι εμεις ετυχε να παμε για μπανιο και της πηρα τις πανες μαγιο που ειναι σαν βρακακι και δεν με βολευε οταν ηταν να την αλλαξω

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...